Akademikprogramlar.com

Ticaret Top Kurs Eğitimleri

Bir önlisans genellikle daha yüksek bir eğitim almak isteyen kişiler tarafından kazanılır. Birçokları için, bu liseden mezun ya da GED elde ettikten sonra bir sonraki adımdır. Bu derece tipik tam zamanlı çalışmanın iki yıl sürer, ve teknik, küçük veya toplum kolejleri kolejin ilk iki yıl boyunca tamamlanabilir.

Iş bir önlisans nedir? Bu program öncelikle mezunlarının mezuniyet sonrası başarılı olabilmeleri için iş idaresi özel becerilere odaklanır. Bu program sayesinde, öğrenciler iletişim, liderlik, motivasyon ve yönetim becerileri öğrenebilirsiniz. Onlar da ofis görevleri tamamlamak için ekipler, bir ofis önceliklerini düzenlemek çalışanlarına projeleri temsilci, başkalarını denetlemek ve koordine etmek gerekli deneyim ve bilgi sahibi olabilir.Sunulan derslerin bazı yasal bir iş ortamı, bilgisayar bilgi sistemleri, yönetim ve finansal muhasebe, sonlu matematik, makroekonomi, mikroekonomi ve kantitatif analizini içerir.

Bir ortak derecesini elde bireylere başarılı bir iş mezuniyet sonrası iniş daha iyi bir şans, hatta daha yüksek bir maaş oranı verebilir. Akademik derecesine sahip adayların işverenlere öne yapabilirsiniz. Bu program sayesinde, öğrenciler problem çözme, analiz, organizasyon ve yönetim ve iş uygulamaları gelişmiş bir anlayış becerileri yararlanabilir.

Programlar dünyadaki çeşitli kurumlardan sunulan sayesinde, öğrenim ücretleri, okul bulunduğu ülkeye bağlı olarak değişir. Ilgilenen öğrenciler kesin maliyetleri ve ek bilgi edinmek için kabul bürosuna başvurmalısınız.

Bir önlisans ya iş dünyasında başarılı bir kariyer için veya bir üniversitede ileri çalışmalar için öğrencileri hazırlamak olabilir. Kariyer fırsatları, küçük ve büyük işletmeler ve kamu ve özel sektör de dahil olmak üzere sektörlerin çeşitli mevcuttur. Iş yönetimi bir derece ile, mezunlar sektörlerde bir dizi boyunca yardımcıları, teknisyenler ve teknoloji olarak iş bulabilmektedirler.

Birkaç kurumların, dünya çapındaki yarı ve tam zamanlı dersleri sunuyoruz. Çevrimiçi kurslar ve uzaktan öğrenme modülleri de tesise sınırlı erişimi olan öğrenciler için mevcut olabilir. Bu fırsattan yararlanmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

12 Sonuçlar Ticaret Filter

Uygulamalı İş

Kansas State University Polytechnic Campus
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Salina

Üniversiteye başlamak ister ama nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? İş dünyasında bir başlangıç ​​yapmakla ilgileniyor musunuz? Kansas Eyaleti Polytechnic'in iki yıllık uygulamalı işletme derecesi, aradığınız şey olabilir.

İş Etütlerinde Önlisans

Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Community College Programı, ihtiyaçlarınıza en iyi uyan İş Etüdleri programı ile size uyar. YFU ile ABD'deki ve yakın çevrenizdeki yaşamı öğrenirken, İş Etütleri alanında Associate Degree (Yüksek Lisans Diploması) takip edeceksiniz.

İşletme Önlisans

El Camino College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Torrance

El Camino College'daki İşletme Bölümü, tüm işletme disiplinlerinde çok çeşitli dersler sunmaktadır.

Iş önlisans (transfer)

The American College in Spain
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie + 2 daha

İspanya'da Amerikan Koleji tarafından sunulan Üniversite Transfer Programı öğrencileri ABD üniversiteleri tarafından lisans derecesi için gerekli temel derslerin büyük bir kısmını alarak bizim Marbella üniversite merkezinde çalışmaların ilk iki yılı başlamasına olanak verir.

Iş alanında önlisans

Southwestern Oregon Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi

Bilim / Oregon Transferi Business (ASOT-BUS) Associate bir Oregon Üniversitesi Sistemi (OUS) kurumda bir lisans iş programına transferi için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir derecesidir. Bu derece alan öğrenciler o kurumun bakalorya lisans programlarının tamamı alt bölümü genel eğitim şartlarını yerine olacaktır.

Iş ortağı (ab-dta / MRP)

Olympic College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Bremerton

İş Doğrudan Aktarım Anlaşmasında Önlisans misyonu / Binbaşı İlgili Programı (DTA / MRP) programı işle ilgili alanda lisans eğitimi, son iki yıl boyunca dört yıllık kurumlara aktarmak için öğrencileri hazırlamaktır.

Iş ortağı (ab-dta) doğrudan transferi anlaşması

The Seattle Colleges
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Seattle

AB tamamlayan öğrenciler birçok Washington eyaleti kamu dört yıllık yüksekokul ve üniversite iş programları için gerekli genel eğitim ve iş önemli şartlarından çok yerine getirebilir. İş Gereksinimleri Ön Bu derece sadece minimum kümülatif 2.0 not ortalaması ile 90 üniversite düzeyinde kredi tamamlayan öğrenciler verilir.

Diploma Yönetimi

SCPSU Business School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt İsviçre Lozan İsviçre Çevrimiçi + 2 daha

Yönetim Diploması (I ve II), bir yıl önce ve / veya Birleşik Krallık İşletme derecesinin ikinci iki yılını çalışmak isteyen insanlar için tasarlanmış 120 kredi büyüklüğünde (İngiltere) bir niteliktir.

Iş ortağı

HIWASSEE COLLEGE
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Madisonville

Bir Üniversite Paralel Önlisans Programı tipik dört yıllık yüksekokul ya da üniversite programının ilk iki yılını içeriyor. Bu programa kayıtlı öğrenciler Hiwassee Koleji mezuniyet sonrası başka bir üst düzey kurum transfer bekliyoruz olanlardır. Sanat veya Bilim derece Associate Associate verilir.

Iş ortağı

Bellevue College
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Bellevue

Aşağıdaki derecesi gereksinimleri Washington eyaletinde 4 yıl kurumlar katılımcı aktarmak niyetinde iş öğrencileri içindir.

Austin Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Austin

İş ilkelerini anlamak, bir fırsat dünyasını açabilir. Austin Community College İş Alanı, sizi çeşitli disiplinlerde başarıya hazırlar. Orta Teksas'ta en büyük iş eğitimi sağlayıcılarından biriyiz ve programlarımız birçok kurum tarafından onaylanmış ve onaylanmıştır. Seçkin fakültelerimiz, çoklu kurs teslimat yöntemleri, küçük sınıf boyutları ve yüksek öğretim standartlarına bağlılık, büyük temettü ödeyen iş dünyasında eğitim almanızı sağlar.

İş Analisti Önlisans Derecesi

Northeast Wisconsin Technical College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Green Bay

İş Analisti (BA) önlisans derecesi, öğrencileri bir organizasyonun yapısını, politikalarını ve işleyişini anlamak için paydaşlar arasında irtibat kurmaya hazırlar. Öğrenciler en iyi uygulamaları ve ilgili teknolojileri kullanarak iş gereksinimlerini toplamak ve analiz etmek için teknikler kullanırlar. Mezunlar, BT ve konu uzmanları ile irtibat halinde çalışacaklardır. Mezunlar, sağlık, üretim, sigorta ve finans dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki işletmelerin ihtiyaçlarını destekleyebileceklerdir.