Akademikprogramlar.com

İş Yönetimi Top Kurs Eğitimleri

Bir önlisans eğitim ve kariyer hedeflerini hem de toplantı için bir temel sağlar. genellikle iki yıllık bir program belirli bir konu üzerinde duruluyor. Bu işgücü içine hemen giriş için hazırlar veya ileri derecede takip için temel olarak hizmet vermektedir.
işletme önlisans nedir? iş dünyası karmaşık ve gittikçe değişen manzara. Çalışmanın bu alanda ön lisans ile öğrenciler son derece böyle bir iletişim ve iş teknolojisi gibi, bugün 'ın piyasada değerlenir becerileri öğrenirler. okullar, muhasebe, pazarlama, finans ve yönetim gibi konsantrasyon belirli alanları sunmak için alışılmadık bir durum değil. kurslar, muhasebe ilkeleri ve uygulamaları, bankacılık ve para, finansal tabloların, ekonomi, proje planlama ve uygulama, iş hukuku operasyonları, insan kaynakları ve e-ticaret gibi konuları kapsar.Katılımcılar aynı zamanda böyle bir şahıs, ortaklık ve şirket olarak işletmelerin, arasındaki farkları öğrenir.

Öğrenciler verimlilik, takım çalışması, eleştirel düşünme, problem çözme, kişilerarası ilişkiler ve iş odaklı bir yazılım becerilerini geliştirmek. Bu beceri seti ile donatılmış bireyler uygun giriş seviyesi pozisyonlar bulabilirsiniz.
eğitim maliyetleri okul ve yere göre değişir. sizi ilgilendiren her kurumun ücret ve ders araştırma. Ayrıca, hibe ve burslar hakkında bilgi.
Mezunlar iş iniş ve sadece bir lise diploması veya sertifikası sahip bireylerden daha fazla para kazanma şansı daha yüksektir. iş temelleri sağlam bir temel ile, kamu, özel ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar bir ofis yöneticisi, proje asistanı, yönetici adayı veya yönetici olarak kariyer başlatabilirsiniz. Ayrıca bu tür satış ve perakende gibi bir sektörde uzmanlaşmış seçeneğine sahip.Ayrıca bilgi sistemleri, insan kaynakları veya sağlık idaresi de dahil olmak üzere, belirli bir alanda odaklanabilir.

Çevrimiçi sınıflar basit ve kolay akademik ve kariyer hedeflerine ulaşma olun. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

19 Sonuçlar İş Yönetimi Filter

İşletme alanında ortak

Community Colleges of Spokane
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Spokane

İşletme alanında lisans derecesi almak ister misiniz? SCC, başlamak için harika bir yer. AA derecemiz veya doğrudan transfer derecemizle (DTA), bir üniversite programına küçük olarak girebilir ve işletme, ekonomi veya ön hukuk alanında lisans derecesini tamamlayabilirsiniz.

İşletme Yüksek Lisans Derecesi

Santiago Canyon College
Kampüs Tam zamanlı 2 - 4 yıl Şubat 2020 Amerika Birleşik Devletleri Portakal

İşletme lisans derecesi, öğrencilerin dört yıllık bir kurumda lisans derecesine sahip olmaları için bir müfredata geçmelerini sağlar. Muhasebe, finansal planlama ve analiz, finansal hizmet uzmanlığı, yönetim, pazarlama ve satış, üretim ve lojistik ve sistemler ve teknoloji geliştirme gibi birçok işletme alanında kariyer fırsatları bulunmaktadır.

İşletme Yüksek Lisans Derecesi

Reinhardt University - Online Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Waleska

Yeni öğrenciler her sekiz haftada bir İştirak Programı programına kabul edilir. Her Güz ve Bahar dönemi on altı haftadan oluşur ve iki sekiz haftalık oturumlara ayrılır. Yaz dönemi 14 haftadır ve iki haftada iki seansa ayrılmıştır. Öğrenciler, her yarıyılda toplam dört sınıf (12 sömestre) olmak üzere iki ders alacaktır.

İşletme-Yönetim Önlisans Derecesi

American National University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 80 hafta Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Salem ABD Çevrimiçi + 2 daha

İşletme Yönetimi programı, öğrencilere genel yönetim becerileri ile işletme yönetimi prensiplerinde çeşitlendirilmiş bir geçmişe sahip iş eğitimini sağlar. Elde edilen geniş bilgi, pazarlama, satış, yönetim, insan kaynakları, muhasebe ve hatta işletme sahipliği gibi geniş kurumsal mevkilerde yer almak için sağlam bir temel sağlayacaktır.

İşletme Muhasebe Önlisans Derecesi

American National University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 80 hafta Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Salem ABD Çevrimiçi + 2 daha

İşletme Muhasebe Programı, genç yöneticileri ve yardımcı öğretim muhasebe personelini eğitmek için tasarlanmıştır. Bu programdan mezun olan öğrenciler muhasebe ve vergilendirme konularında teknik konularda bilgi sahibi olacaklar, ayrıca işletme alanındaki çeşitli konularda bilgi sahibi olacaklar.

Işletme ortağı

Goodwin College
Kampüs Tam zamanlı 1 - 4 dönem Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Doğu Hartford

İşletme Bizim önlisans size özel kariyer hedeflerinize ulaşmak için lisans ve programınıza göre düzenlemenize olanak sağlar.

İşletme Associate of Science

Humboldt International University
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi

İş programı Associate of Science, eğitim öğretim ve iş giderek artan karmaşıklığı yönetmek için öğrencilerin becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Program işinde başarılı bir kariyer inşa etmek ve yerel ve uluslararası bir ortamda iş fonksiyonlarının uygulanması anlaşılmasını sağlamak için hangi bir vakıf verecek.

Iş alanında önlisans

Southwestern Oregon Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi

Bilim / Oregon Transferi Business (ASOT-BUS) Associate bir Oregon Üniversitesi Sistemi (OUS) kurumda bir lisans iş programına transferi için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir derecesidir. Bu derece alan öğrenciler o kurumun bakalorya lisans programlarının tamamı alt bölümü genel eğitim şartlarını yerine olacaktır.

Işletme önlisans

Sacramento City College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Sacramento

Bu program, öğrencilerin kamu ve özel sektörde iş alanları çok çeşitli girmek için güçlü bir temel sağlamak için tasarlanmıştır.

Işletme ortağı - 4 yıllık bir üniversiteye yatay geçiş için

Pima Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Tucson

Bir üniversite işletme derecesi veya ilgili programa transfer sonra bu tamamladıktan ve işinizi kariyerine başlamak atlama.

Associate Bachelor in Business Administration

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürih + 1 daha

Iş idaresi

Jamestown Community College
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Jamestown Olean Dunkirk kalabalık ev + 3 daha

İşletme AAS lisans programı öğrencilere geniş bir iş temeli ve bilgi, beceri edinme fırsatı sunuyor ve iş giriş seviyesi pozisyonlarda çeşitli için gerekli değerleri. Bu kariyer programı, iş örgütlerinde profesyonel, yetkin bir şekilde fonksiyon için gerekli becerilere sahip öğrenci sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler muhasebe dersleri alacak ...

Işletme biliminin ortak

Neosho County Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Chanute Ottawa + 1 daha

Yönetim öğrencilerin üniversiteye geçiş hazırlayabilir ya da Neosho County Community College çalışmanın iki yıl tamamlanmasıyla iş piyasasına girmek için tercih edebilirsiniz. Devirden sonra seçilen binbaşı muhasebe, işletme, bilgisayar bilgi sistemleri, ekonomi, finans, yönetim, pazarlama ya da içerebilir.

İşletme Bilimi Associate

Florida Christian University
e-Öğrenme Tam zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Orlando

Bu program, farklı ortam ve organizasyonlarda yetenekleri ve hediyeleri stratejik olarak yönlendirmek, süreçler oluşturmak ve kuruluş içinde ortaya çıkabilecek sorunlara etkinlik ve verimlilikle karşılık vermek için araçlar vermeye odaklanır; 21. Yüzyılda herhangi bir kuruluşun başarılı ve profesyonel çalışması için gerekli.

İşletme Yüksek Lisans Derecesi

Brookdale Community College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 24 - 30 aylar Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Middletown + 1 daha

Bu program, lisans derecesini işletme veya işletme eğitimi veren dört yıllık kolejlere transfer etmek isteyen öğrenciler içindir. İşle ilgili çok çeşitli kursların yanı sıra dört yıllık çoğu okula geçiş için gereken genel eğitim çalışmalarını içerir. Bu programdan mezun olduktan ve dört yıllık bir dereceyi tamamladıktan sonra, öğrenciler finansal yönetim, pazarlama, personel yönetimi, satış, operasyon yönetimi, hükümet ve diğer işle ilgili faaliyetlerde terfi için fırsatlarla başlamak üzere hazırlanacaktır. Yönetim pozisyonları.