Akademikprogramlar.com

Avrupa İşletmecilik Çalışmaları Önlisans Dereceleri Bul 2019/2020

Önlisans derecesi kolejlerde ve bazı üniversitelerde sunulmaktadır. Programa full time katılan öğrenciler derslerini iki yıl içinde bitirebilir ve belirli alanlarda kariyerlerine başlayabilirler.

İşletme eğitimi, kurumların nasıl yönetildiğini öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış akademik bir programdır. Dersler genel konuları kapsayabileceği gibi, belirli alanlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için daha spesifik konuları da kapsayabilmektedir.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Avrupa İşletmecilik Çalışmaları Önlisans Dereceleri Araştır 2019/2020

6 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Avrupa Filter

Sanatla İlişkilendirmek: İşletme ve Bilgi Yönetimi, İletişim, Uluslararası Etütler, Sanat veya Müzik

Salzburg College
Kampüs Tam zamanlı 16 aylar Ekim 2019 Avusturya Salzburg

Salzburg College Sanatta Ortak Program, dört yıllık lisans derecesinin ilk iki yılını tamamlamak için gereken temel malzemeleri kapsayan 16 aylık bir derstir. Bir AA derecesi, bir öğrenci iki yıllık bir eğitim programını başarıyla tamamladığında kazandığı kredidir.

Iş önlisans (transfer)

The American College in Spain
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 İspanya Marbella Amerika Birleşik Devletleri Davie + 2 daha

İspanya'da Amerikan Koleji tarafından sunulan Üniversite Transfer Programı öğrencileri ABD üniversiteleri tarafından lisans derecesi için gerekli temel derslerin büyük bir kısmını alarak bizim Marbella üniversite merkezinde çalışmaların ilk iki yılı başlamasına olanak verir.

Uluslararası satış ve pazarlama akademisi profesyonel (ap) derecesi

International Business College Mitrovica (IBCM)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Kosova Mitroviça

IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama programı, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklanma ile işletme çalışmaları konusunda uzmanlaşmıştır.

çevre ve tarım yönetimi akademisi profesyonel (ap) derecesi

International Business College Mitrovica (IBCM)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Kosova Mitroviça

IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) programı gibi tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disiplinlerarası bir deneyim öğrencilere sağlar.

Diploma Yönetimi

SCPSU Business School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt İsviçre Lozan İsviçre Çevrimiçi + 2 daha

Yönetim Diploması (I ve II), bir yıl önce ve / veya Birleşik Krallık İşletme derecesinin ikinci iki yılını çalışmak isteyen insanlar için tasarlanmış 120 kredi büyüklüğünde (İngiltere) bir niteliktir.

Associate Bachelor in Business Administration

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürih + 1 daha