Akademikprogramlar.com

Karşılaştır Önlisans Dereceleri içinde İşletmecilik Çalışmaları Avusturya'da

İki yıllık bir eğitim sonrasında kazanılan önlisans derecesi öğrencilerin dört yıllık programa geçişine ya da giriş seviyesindeki işlere girmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenciler farklı disiplinlerden seçim yaparak kariyerlerini ve mesleklerini kendileri yönlendirebilirler.

İşletme eğitimi, kurumlarda çalışmak isteyen öğrenciler için temel oluşturmaya yönelik bir programdır. Tüm dünyada üniversiteler ve işletme okulları tarafından sunulan bu program finans ve yönetim gibi işletmenin temellerini oluşturan konuları kapsamaktadır.

Avusturya yükseköğretim sisteminin temel özelliği dört yıllık bir derstir. Lisans eğitimini tamamlandıktan sonra, üniversitenin genellikle yüksek lisans ve hatta doktora düzeyinde daha fazla çalışmalara isteyebilirsiniz öğrenciler için burs var.

Ön Lisans Derecesi içinde İşletmecilik Çalışmaları Avusturya'da

1 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Avusturya Filter

Sanatla İlişkilendirmek: İşletme ve Bilgi Yönetimi, İletişim, Uluslararası Etütler, Sanat veya Müzik

Salzburg College
Kampüs Tam zamanlı 16 aylar Ekim 2019 Avusturya Salzburg

Salzburg College Sanatta Ortak Program, dört yıllık lisans derecesinin ilk iki yılını tamamlamak için gereken temel malzemeleri kapsayan 16 aylık bir derstir. Bir AA derecesi, bir öğrenci iki yıllık bir eğitim programını başarıyla tamamladığında kazandığı kredidir.