Akademikprogramlar.com

Araştır Önlisans Dereceleri içinde İşletmecilik Çalışmaları Kosova'da

İki yıllık bir eğitim sonrasında kazanılan önlisans derecesi öğrencilerin dört yıllık programa geçişine ya da giriş seviyesindeki işlere girmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenciler farklı disiplinlerden seçim yaparak kariyerlerini ve mesleklerini kendileri yönlendirebilirler.

İşletme eğitimi, kurumların nasıl yönetildiğini öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış akademik bir programdır. Dersler genel konuları kapsayabileceği gibi, belirli alanlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için daha spesifik konuları da kapsayabilmektedir.

2008 yılında bağımsızlığını kazanan bir ülke, Kosova Cumhuriyeti Doğu Avrupa bulunur. Birincil, ikincil ve üçüncül düzeyleri: Eğitim sistemi 3 önemli aşamaları takdir.

Ön Lisans Derecesi içinde İşletmecilik Çalışmaları Kosova'da

2 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Kosova Filter

Uluslararası satış ve pazarlama akademisi profesyonel (ap) derecesi

International Business College Mitrovica (IBCM)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Kosova Mitroviça

IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama programı, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklanma ile işletme çalışmaları konusunda uzmanlaşmıştır.

çevre ve tarım yönetimi akademisi profesyonel (ap) derecesi

International Business College Mitrovica (IBCM)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Kosova Mitroviça

IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) programı gibi tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disiplinlerarası bir deneyim öğrencilere sağlar.