Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Satış Top Kurs Eğitimleri

Kariyerinizde ilerlemenin bir yolunu arıyorsanız, ancak dört yıllık lisans derecesi sizin için doğruysa emin değilseniz, önlisans derecesi düşünebilirsiniz. Ortalama olarak, bu derece derecesi yaklaşık iki yıl içinde kazanılır ve bir lisans derecesinin ilk iki yılına doğru kullanılabilir.

Satışlar ön lisans derecesi nedir? Bu tür lisans programlarında, pazarlama, yönetim, muhasebe, satın alma davranışı ve iletişim konularında bilgi edinebilirsiniz. Promosyonlar ve kampanyalar, iş finansmanı ve pazarlama araştırması gibi kurslar, ilaç ve toptan satış gibi sektörlerde daha yüksek ödeme yapan satış rollerine adım atmak istiyorsanız size yardımcı olabilir.

Satış derecesini kazanmak, elinizdeki düşünce, iletişim ve liderlik becerilerini güçlendirebilir ve bu da daha iyi iş olanakları ve daha yüksek maaşlar sağlayabilir. Bu tür bir derece, üretim ve bilim gibi yüksek talep alanlarında satış pozisyonları elde etmenize izin verebilir.

Okula gitmeyi düşünürken öğrenim ücretlerini dikkate almak önemlidir. Lisans programına ve üniversitenin veya üniversitenin türüne bağlı olarak, öğrenim ücretleri değişebilir.

Peki satış derecesi ile ne yapabilirsiniz? Bu derece derecesi, satış temsilcisi, satış analisti, reklamcılık hesap yöneticisi ve dış satış temsilcisi gibi işleri almanıza izin verebilir. Satışlarla ilgili heyecan verici şey, her tür endüstride ihtiyaç duyulması, bu nedenle eğlenceden medikal alana kadar her konuda çalışabilmenizdir. Tercihlerinize ve kişilik özelliklerine bağlı olarak, bazı satış rolleri şirket içinde daha fazladır; diğerleri ise seyahat gerektiren roller dışındadır. Şu an bir satış rolündeyseniz, yönetim pozisyonuna geçmek de harika bir yol olabilir.

Eğer satışlarda kariyer yapmak isteyen bir halksanız, bu tür bir program iyi bir seçenek olabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Satış

International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama programı, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklan ... [+]

Akademi Profesyonel Uluslararası Satış ve Pazarlama (AP) derecesi

A IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama (ISM) Program, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklanma ile işletme çalışmaları konusunda uzmanlaşmıştır. ISM programı problem çözme ve başarılı olmak için gereken girişimci zihin-set ile donatmak olacaktır.

Uluslararası ve akredite derece

Program İngilizce öğretiliyor ve Avrupa Kredi Transfer Sistemi (ECTS) dayanmaktadır. kurslar uluslararası alanda tanınan ve transfer edilir.

Tüm IBCM Öğrenciler çift diploma alırlar. Bu IBCM diploma ve Danimarka'da Mesleki Yükseköğretim bizim ortak kurum, Lillebaelt Akademisi diploma almak anlamına gelir.... [-]

Kosova Mitroviça
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
North Iowa Area Community College

Satışlarda bir kariyer için kesip değil mi? Tekrar düşün!! Herkes her gün, satıyor. Eğer patronunuz bir fikir satan bir röportaj sırasında yeteneklerinizi satıyoruz olsun ... [+]

Pazarlama Yönetimi Önlisans

Satışlarda bir kariyer için kesip değil mi? Tekrar düşün!! Herkes her gün, satıyor. Eğer patronunuz bir fikir satan bir röportaj sırasında yeteneklerinizi satıyoruz olsun, hatta bir konsepte Öğrencilerinize satan satıyorsunuz! Biz tüm diğer insanlarla çalışmak ve etkin bir şekilde iyileştirmek ve işyeri, daha verimli, daha karlı ve herkes için daha keyifli hale getirmek için bizim becerilerini kullanmayı öğrenmek gerekir!

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Mason City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku