ACADEMICCOURSES

Satış Top Kurs Eğitimleri

Kariyerinizde ilerlemenin bir yolunu arıyorsanız, ancak dört yıllık lisans derecesi sizin için doğruysa emin değilseniz, önlisans derecesi düşünebilirsiniz. Ortalama olarak, bu derece derecesi yaklaşık iki yıl içinde kazanılır ve bir lisans derecesinin ilk iki yılına doğru kullanılabilir.

Satışlar ön lisans derecesi nedir? Bu tür lisans programlarında, pazarlama, yönetim, muhasebe, satın alma davranışı ve iletişim konularında bilgi edinebilirsiniz. Promosyonlar ve kampanyalar, iş finansmanı ve pazarlama araştırması gibi kurslar, ilaç ve toptan satış gibi sektörlerde daha yüksek ödeme yapan satış rollerine adım atmak istiyorsanız size yardımcı olabilir.

Satış derecesini kazanmak, elinizdeki düşünce, iletişim ve liderlik becerilerini güçlendirebilir ve bu da daha iyi iş olanakları ve daha yüksek maaşlar sağlayabilir. Bu tür bir derece, üretim ve bilim gibi yüksek talep alanlarında satış pozisyonları elde etmenize izin verebilir.

Okula gitmeyi düşünürken öğrenim ücretlerini dikkate almak önemlidir. Lisans programına ve üniversitenin veya üniversitenin türüne bağlı olarak, öğrenim ücretleri değişebilir.

Peki satış derecesi ile ne yapabilirsiniz? Bu derece derecesi, satış temsilcisi, satış analisti, reklamcılık hesap yöneticisi ve dış satış temsilcisi gibi işleri almanıza izin verebilir. Satışlarla ilgili heyecan verici şey, her tür endüstride ihtiyaç duyulması, bu nedenle eğlenceden medikal alana kadar her konuda çalışabilmenizdir. Tercihlerinize ve kişilik özelliklerine bağlı olarak, bazı satış rolleri şirket içinde daha fazladır; diğerleri ise seyahat gerektiren roller dışındadır. Şu an bir satış rolündeyseniz, yönetim pozisyonuna geçmek de harika bir yol olabilir.

Eğer satışlarda kariyer yapmak isteyen bir halksanız, bu tür bir program iyi bir seçenek olabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Satış Filter

Pazarlama yönetimi önlisans

North Iowa Area Community College
Önlisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Satışlarda bir kariyer için kesip değil mi? Tekrar düşün!! Herkes her gün, satıyor. Eğer patronunuz bir fikir satan bir röportaj sırasında yeteneklerinizi satıyoruz olsun, hat ...

Devamını oku

Uluslararası satış ve pazarlama akademisi profesyonel (ap) derecesi

International Business College Mitrovica (IBCM)
Önlisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

IBCM Uluslararası Satış ve Pazarlama programı, uluslararası pazarlama, ekonomi, iletişim, organizasyon yönetimi ve girişimcilik ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir odaklanma il ...

Devamını oku