Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tarım Ticareti En iyi Kurs Eğitimleri

Önlisans derecesinin tamamlanması genelde yaklaşık iki yıl alır ve tamamlandıktan sonra bazı öğrenciler kendi çalışma alanlarına başlar. Bu yüksek lisansı kazanan diğer öğrenciler, bazen gelişmiş bir derece tamamlayarak eğitimlerini daha da ileri götürürler.

Tarım işletmelerinde ön lisans derecesi nedir? Tarımda önlisans derecesi, öğrencilere tarım ve ticaret alanlarında, hem tarım hem de işletme alanlarında kurslar da dahil olmak üzere bir temel sağlar. Örneğin, program katılımcıları, bitki biyolojisi, pazarlama, tüketici ilişkileri ve tarım politikası konularında ders alabilirler. Bu derece, genellikle öğrenciler için geniş bir çerçeve oluşturur ve pazarlama ve perakende satışlar, tarım makineleri, tarımsal kimya ve bitki üretimi gibi gıda üretim işletmelerinin birçok yönünü kapsar. Gıda üretimi ve işlenmesi birçok farklı ülkede yapılabilir, bu nedenle tarım geniş kapsamlı bir iş olabilir.

Bu dereceyi kazanan öğrenciler işletme yönetimi, çiftçilik ve temel finansal becerileri öğrenebilirler. İş ilkelerini öğrenerek bir işletmenin nasıl çalıştığına dair fikir sahibi olabilirler. Bu bilgi, bir öğrencinin ileri bir iş derecesine devam etmesine neden olabilir. Pratik tarım becerileri, öğrencilerin yediklerini nasıl ürettikleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilir. Buna ek olarak, öğrendikleri temel finansal beceriler öğrencilerin kişisel ve mesleki yaşamları boyunca faydalı olabilir.

Kuruma bağlı olarak, bu programın maliyeti değişecektir. Ayrıca, tarımda bazı derece uluslararası olarak sunulduğundan, ülkeden ülkeye yapılan fiyat farklılığını göz önüne almak önemlidir. Daha fazla bilgi edinmek için, aday öğrenciler kendileri için doğru programı bulmak için farklı okulları araştırmalıdır.

Tarım işletmelerinde ön lisans derecesi ile mezun olan öğrenciler genellikle hayvancılık müdürleri, tarımsal pazarlama müdürleri, işletme sahipleri, hububat mağazacıları ve tarımsal satış temsilcileri haline gelirler. Genellikle tarımsal kuruluşlarda, çiftliklerde ve çiftliklerde istihdam edilmektedirler. Bu işletmeler ve kuruluşlar genellikle tarımda bir kariyer için hazırladıkları tecrübe ve kurslara sahip yönetim, muhasebe veya pazarlama pozisyonları için nitelikli ve eğitimli bireylere ihtiyaç duyar.

Esneklik adına birçok okul yarı zamanlı ve tam zamanlı seçenekler sunar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Tarım Ticareti

International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) programı gibi tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disi ... [+]

Akademi Professional (AP) Çevre ve Tarım Yönetimi derecesi

A IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) Program, tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disiplinlerarası bir deneyim öğrencilere sağlar. Bir EAM öğrencisi olarak, size başarılı bir kariyer için gereken becerileri sağlayarak, modern çevre ve tarımsal iş uygulamaları ve eğilimler içine gerçek dünya anlayışlar kazanacaktır.

Uluslararası ve akredite derece

Program İngilizce öğretiliyor ve Avrupa Kredi Transfer Sistemi (ECTS) dayanmaktadır. kurslar uluslararası alanda tanınan ve transfer edilir.

... [-]
Kosova Mitroviça
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Snow College (Community College)

Tarım ve Tarım binbaşı bir Bilim Associate (AS) tamamlamak isteyecektir, AS bir transfer derecesidir. ... [+]

tarım ticareti

Tarım ve Tarım binbaşı bir Bilim Associate (AS) tamamlamak isteyecektir, AS bir transfer derecesidir. Ağrı. İşletme ve Tarım öğrencileri, tarım işletmeciliği, diğer birçok iş kariyerleri, hayvancılık üretimi, ürün üretimi, tarım satışları, tarımsal pazarlama, tarım eğitimi ve doğal kaynak alanları, örneğin alan yönetimi, ormancılık gibi mesleklere giriş için ideal bir hazırlıktır. otlatma yönetimi ve toprak koruma.

Hangi Sınıfları Almalıyım?

Eğitim ve kariyer hedeflerinize bağlıdır. Tarım / Tarım Direktörü Jay Olsen veya Öğrenci Başarı Danışmanı ile konuşun. Verilen tavsiyelerin genel öneriler olduğuna dikkat edin - Tarımda her büyük birimin farklı gereksinimleri vardır. Aktarım kurumunu akılda tutmayı düşünen öğrenciler, mümkün olan en kısa zamanda kursun aktarılabilirliğine ilişkin kurumun Tarım Bölümü danışmanına danışmalıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Ephraim
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku