ACADEMICCOURSES

Tarım Ticareti En iyi Kurs Eğitimleri

Önlisans derecesinin tamamlanması genelde yaklaşık iki yıl alır ve tamamlandıktan sonra bazı öğrenciler kendi çalışma alanlarına başlar. Bu yüksek lisansı kazanan diğer öğrenciler, bazen gelişmiş bir derece tamamlayarak eğitimlerini daha da ileri götürürler.

Tarım işletmelerinde ön lisans derecesi nedir? Tarımda önlisans derecesi, öğrencilere tarım ve ticaret alanlarında, hem tarım hem de işletme alanlarında kurslar da dahil olmak üzere bir temel sağlar. Örneğin, program katılımcıları, bitki biyolojisi, pazarlama, tüketici ilişkileri ve tarım politikası konularında ders alabilirler. Bu derece, genellikle öğrenciler için geniş bir çerçeve oluşturur ve pazarlama ve perakende satışlar, tarım makineleri, tarımsal kimya ve bitki üretimi gibi gıda üretim işletmelerinin birçok yönünü kapsar. Gıda üretimi ve işlenmesi birçok farklı ülkede yapılabilir, bu nedenle tarım geniş kapsamlı bir iş olabilir.

Bu dereceyi kazanan öğrenciler işletme yönetimi, çiftçilik ve temel finansal becerileri öğrenebilirler. İş ilkelerini öğrenerek bir işletmenin nasıl çalıştığına dair fikir sahibi olabilirler. Bu bilgi, bir öğrencinin ileri bir iş derecesine devam etmesine neden olabilir. Pratik tarım becerileri, öğrencilerin yediklerini nasıl ürettikleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilir. Buna ek olarak, öğrendikleri temel finansal beceriler öğrencilerin kişisel ve mesleki yaşamları boyunca faydalı olabilir.

Kuruma bağlı olarak, bu programın maliyeti değişecektir. Ayrıca, tarımda bazı derece uluslararası olarak sunulduğundan, ülkeden ülkeye yapılan fiyat farklılığını göz önüne almak önemlidir. Daha fazla bilgi edinmek için, aday öğrenciler kendileri için doğru programı bulmak için farklı okulları araştırmalıdır.

Tarım işletmelerinde ön lisans derecesi ile mezun olan öğrenciler genellikle hayvancılık müdürleri, tarımsal pazarlama müdürleri, işletme sahipleri, hububat mağazacıları ve tarımsal satış temsilcileri haline gelirler. Genellikle tarımsal kuruluşlarda, çiftliklerde ve çiftliklerde istihdam edilmektedirler. Bu işletmeler ve kuruluşlar genellikle tarımda bir kariyer için hazırladıkları tecrübe ve kurslara sahip yönetim, muhasebe veya pazarlama pozisyonları için nitelikli ve eğitimli bireylere ihtiyaç duyar.

Esneklik adına birçok okul yarı zamanlı ve tam zamanlı seçenekler sunar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Tarım Ticareti Filter

Tarım İşletmeciliği

Snow College (Community College)
Önlisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tarım ve Tarım binbaşı bir Bilim Associate (AS) tamamlamak isteyecektir, AS bir transfer derecesidir.

Devamını oku

Ilişkilendirmek Uygulamalı Bilimler - Tarım

Community Colleges of Spokane
Uygulamalı Bilimler Önlisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bir aile çiftliğinde, bir tarım tedarik şirketi için veya yerel, eyalet veya federal bir kurumda çalışmak istediğinizde, bu program sizi geniş bir tarım alanında çeşitli kariy ...

Devamını oku

çevre ve tarım yönetimi akademisi profesyonel (ap) derecesi

International Business College Mitrovica (IBCM)
Önlisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

IBCM Çevre ve Tarım Yönetimi (EAM) programı gibi tarımsal üretim, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji gibi kritik çevresel sorunların yönetiminde disiplinl ...

Devamını oku