Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ticaret En iyi Kurs Eğitimleri

İştirakçi çoğu zaman ilk derece öğrencidir, çünkü mümkün olan en düşük seviye derecesidir. Bu eğitim seviyesini tamamladıktan sonra, daha fazla kariyer fırsatı sunan daha ileri dereceli programlara kayıt olmak mümkündür.

Ticaret alanında önlisans derecesi nedir? Ticaret, iş operasyonunun neredeyse her yönüyle ilgili genel bir alandır. Bu nedenle, bu alandaki programlar genellikle ekonomi, yönetim, pazarlama, satış, finans, muhasebe ve daha fazlası gibi çeşitli iş kursları içermektedir. Ön lisans programları herhangi bir disiplinde uzmanlıktan ziyade gelecekteki çalışmalar için genel bir temel sağlamaya odaklanır.

Bir önlisans derecesini tamamladıktan sonra, öğrenciler tipik olarak yeni kariyer fırsatları yaratacak faydalı bir dizi yetenek geliştirdiler. Bu beceriler arasında liderlik yetenekleri, eleştirel düşünme, değerlendirme, karar verme, profesyonel iletişim ve iş uygulamalarının anlaşılması yer alabilir.

Bir lisans programına kaydolmadan önce, neyin mal olacağını anlamalısınız. Harç ve ücretler çeşitli faktörlere bağlı olarak değiştiği için, seçtiğiniz okul ve programı önceden araştırmalısınız. Bazı durumlarda, bulunduğunuz ülke maliyeti de etkileyebilir.

Sadece bir önlisans derecesi ile girilebilecek çok sayıda kariyer olmasına rağmen, daha da fazla kariyer fırsatı sunan daha ileri dereceler için sizi hazırlar. Sadece bu tür bir derece ile giriş seviyesi bir pozisyon bulmak mümkün olabilir. Ticaret alanındaki potansiyel pozisyonlar arasında yönetici, bölüm yöneticisi, web geliştirici, pazarlama yöneticisi, BT yöneticisi, analist ve muhasebeci sayılabilir. Sadece bir tanesi için çalışmak yerine birçok farklı şirkete yardım eden bir danışman olmak da mümkündür.

Programınızı bulmak, ticarette eğitiminize yönelik ilk adımdır. Çevrimiçi seçenekler yerel veya uluslararası kurumlardan daha uygun olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Ticaret

Campus FP

Bunu sınırlarını genişleterek daha yüksek bir seviyeye bir şirket kurşun isterler? ihracat ve ithalat tüm ayrıntılarını kontrol, farklı pazarlardaki iş fırsatlarını belir ... [+]

Bunu sınırlarını genişleterek daha yüksek bir seviyeye bir şirket kurşun isterler? ihracat ve ithalat tüm ayrıntılarını kontrol, farklı pazarlardaki iş fırsatlarını belirlemek için bilgi ve yurtdışında başarılı pazarlama kampanyaları oluşturmak. markalar tanındığını alın!

Amaçları

Bu profesyonel herhangi üretken sektörün şirketleri faaliyet göstermekte ve çoğunlukla pazarlama ve planlama, organizasyon, yönetim kamu ve özel sektör performans fonksiyonları ve uluslararası ticaret faaliyetlerinin tavsiye ticaret.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Eğitim ve rehberlik (90H). uluslararası ticaret (210h) idari yönetimi. şirketi (210h) ekonomik ve finansal yönetim. İngilizce (160H). Depolama lojistik (120h). Uluslararası Taşımacılık (210h). ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku