Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Uluslararası Ticaret En iyi Kurs Eğitimleri

Önlisans derecesi kolejlerde ve bazı üniversitelerde sunulmaktadır. Programa full time katılan öğrenciler derslerini iki yıl içinde bitirebilir ve belirli alanlarda kariyerlerine başlayabilirler.

Ticaret dünyası dolaşmak yapar ve uluslararası ticaret okuyan, bu alanda bir meslek takip ederek bir fark yaratmak mümkün olabilir ne büyük bir parçasıdır. uyum analisti, ithalat uzmanı, ticaret ve yatırım memuru gibi Pozisyonlar tüm seçenekler olabilir.

Bugün Başlayın 'da Uluslararası Ticaret Kurs Eğitimleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Uluslararası Ticaret

Campus FP

Bunu sınırlarını genişleterek daha yüksek bir seviyeye bir şirket kurşun isterler? ihracat ve ithalat tüm ayrıntılarını kontrol, farklı pazarlardaki iş fırsatlarını belir ... [+]

Bunu sınırlarını genişleterek daha yüksek bir seviyeye bir şirket kurşun isterler? ihracat ve ithalat tüm ayrıntılarını kontrol, farklı pazarlardaki iş fırsatlarını belirlemek için bilgi ve yurtdışında başarılı pazarlama kampanyaları oluşturmak. markalar tanındığını alın!

Amaçları

Bu profesyonel herhangi üretken sektörün şirketleri faaliyet göstermekte ve çoğunlukla pazarlama ve planlama, organizasyon, yönetim kamu ve özel sektör performans fonksiyonları ve uluslararası ticaret faaliyetlerinin tavsiye ticaret.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Eğitim ve rehberlik (90H). uluslararası ticaret (210h) idari yönetimi. şirketi (210h) ekonomik ve finansal yönetim. İngilizce (160H). Depolama lojistik (120h). Uluslararası Taşımacılık (210h). ... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku