Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

e-Ticaret En iyi Kurs Eğitimleri

İki yıllık bir program olarak, bir ön lisans diploması hızla belirli bir alanda işgücü girmek için hazırlamak için harika bir yoldur. Bu tür programların mezunları giriş seviyesi çalışmalarını ararlar ya da diğer yüksek öğrenim dereceleri takip edebilirsiniz. Bir ön lisans diploması kolayca en lisans programlarına aktarır.

E-İş bir önlisans nedir? E-İş işletme ve operasyonların teknolojik tarafına gelir. alanda bir ön lisans diploması iş internet ile ilgili girişimler için hazırlar. Tipik kurslar öğrenme işletim sistemleri, bilgisayar bilimi, iş temelleri, muhasebe, finans, ve daha fazlasını içerir. Bu tür programlar genellikle öğrencilere disiplin geniş bir kapsamı vermek için iş ve işlem karıştırın.

E-İş bir ortak tamamladıktan faydaları öğrencilerin derecesi ile yapmaya karar ne bağlı menteşeli.Bu hemen bir iş için bir araç olarak kullanmak kadar basit olabilir, ya da bir lisans programına ya da bir yüksek lisans veya daha fazla jumpstart hangi bir araç olabilir.

Bir ön lisans tamamlama maliyeti bir öğrenci üniversite eğitimi niyetinde olan okul ve ülkeye göre değişir. maliyet hakkında bilgi çevrimiçi veya kurumda bir yönetici ile temasa geçerek bulunabilir.

E-İş bir lisans derecesi çeşitli iş için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Mezunlar genellikle web geliştiricileri, programcılar, e-ticaret, satış İştirakler ve sunucu yöneticileri olarak iş başvurusunda. Temelde, iş teknoloji tarafında hemen her şey, e-İş bir derece ile herkes için adil bir oyun.

Eğer başvurduğunuz okulun kayıt kabul bürosu profesyonel tavsiye arayan neden olan zor olabilir okumak istiyorum ne karar soruşturma başlatmak için harika bir yoldur.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar e-Ticaret

North Central Missouri College

Muhasebe Memuru, Fatura Koleksiyonlar, Alacak Hesapları Clerk, Borç Clerk Hesapları, Gelir Vergisi hazırlanması, Bordro Memuru, Mali Müşavir, Uyum Görevlisi, Pazar Araştı ... [+]

Fırsatlar sonra NCMC

Muhasebe Memuru, Fatura Koleksiyonlar, Alacak Hesapları Clerk Ödenecek Clerk, Gelir Vergisi Hazırlama Hesapları, Bordro Memuru, Mali Müşavir, Uyum Görevlisi, Pazar Araştırma Analisti, İşletme Müdürü, Sigorta Acentesi, Yönetici Asistanlığı, Kredi Sorumlusu, Olay Planlayıcısı, Satış Müdürü, İnsan Kaynak Uzmanı, Emlakçı, resepsiyonist, Yönetici Asistanı, Webmaster-Web Tasarım, Teknik Destek-Yardım Masası Teknisyeni, Bilgi Teknolojileri Destek

Program Çıktıları

- Akademik Vakıflar: Öğrencinin akademik bilgi ve iş kariyer alanında bir pozisyon takip için gerekli becerileri elde edecek. - İletişim: Öğrenci, yaratma ifade ve teknik terminoloji ve bilgiler de dahil olmak üzere bilgi / fikir yorumlanması sözlü ve yazılı iletişim becerilerini kullanır. - Problem Çözme ve Eleştirel Düşünme: Öğrenci yaratıcılık ve yenilikçiliği kullanarak eleştirel düşünme becerilerini (sentez ve değerlendirme, analiz) bağımsız olarak veya takımlarda kullanarak sorunları çözecek. - Bilgi Teknolojileri Uygulamaları: Öğrenci, iş için özel erişim ve muhasebe bilgi teknolojisi araçlarını kullanmak yönetmek, bütünleştirmek, ve bilgi yaratacaktır. - Sistemleri: Öğrenci ekipleri içinde rolleri anlayacaksınız, iş birimleri, bölümler ve kuruluşları ve büyük çevre. Bunlar temel örgütsel sistemleri örgütsel performansı nasıl etkilediğini anlayacaksınız. - Güvenlik, Sağlık ve Çevre: öğrenci sağlığı, güvenliği ve işyerinde çevrenin önemini anlamak ve bu politikaları ve prosedürleri takip edecektir. - Liderlik ve Takım Çalışması: Öğrenci bir hedef / amacı gerçekleştirmek için başkalarıyla işbirliği içinde liderlik ve takım çalışması becerilerini kullanır. - Etik ve Hukuki Sorumluluk: Öğrenci bilmek ve mesleki etik ve yasal sorumluluklarının önemini anlayacaksınız. - İstihdam ve Kariyer Geliştirme: Öğrenci bilmek ve planlamak ve onların kariyer keşfetmek gibi istihdam becerilerinin önemini anlayacaksınız. - Teknik Beceriler: öğrenci teknik bilgi ve İş ve Teknoloji... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Trenton
Bilgi iste
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku