close

Filtreler

Sonuçları Göster

E-Ticaret En iyi Kurs Eğitimleri

İki yıllık bir program olarak, bir ön lisans diploması hızla belirli bir alanda işgücü girmek için hazırlamak için harika bir yoldur. Bu tür programların mezunları giriş seviyesi çalışmalarını ararlar ya da diğer yüksek öğrenim dereceleri takip edebilirsiniz. Bir ön lisans diploması kolayca en lisans programlarına aktarır. E-İş bir önlisans nedir? E-İş işletme… Devamını oku

İki yıllık bir program olarak, bir ön lisans diploması hızla belirli bir alanda işgücü girmek için hazırlamak için harika bir yoldur. Bu tür programların mezunları giriş seviyesi çalışmalarını ararlar ya da diğer yüksek öğrenim dereceleri takip edebilirsiniz. Bir ön lisans diploması kolayca en lisans programlarına aktarır.

E-İş bir önlisans nedir? E-İş işletme ve operasyonların teknolojik tarafına gelir. alanda bir ön lisans diploması iş internet ile ilgili girişimler için hazırlar. Tipik kurslar öğrenme işletim sistemleri, bilgisayar bilimi, iş temelleri, muhasebe, finans, ve daha fazlasını içerir. Bu tür programlar genellikle öğrencilere disiplin geniş bir kapsamı vermek için iş ve işlem karıştırın.

E-İş bir ortak tamamladıktan faydaları öğrencilerin derecesi ile yapmaya karar ne bağlı menteşeli.Bu hemen bir iş için bir araç olarak kullanmak kadar basit olabilir, ya da bir lisans programına ya da bir yüksek lisans veya daha fazla jumpstart hangi bir araç olabilir.

Bir ön lisans tamamlama maliyeti bir öğrenci üniversite eğitimi niyetinde olan okul ve ülkeye göre değişir. maliyet hakkında bilgi çevrimiçi veya kurumda bir yönetici ile temasa geçerek bulunabilir.

E-İş bir lisans derecesi çeşitli iş için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Mezunlar genellikle web geliştiricileri, programcılar, e-ticaret, satış İştirakler ve sunucu yöneticileri olarak iş başvurusunda. Temelde, iş teknoloji tarafında hemen her şey, e-İş bir derece ile herkes için adil bir oyun.

Eğer başvurduğunuz okulun kayıt kabul bürosu profesyonel tavsiye arayan neden olan zor olabilir okumak istiyorum ne karar soruşturma başlatmak için harika bir yoldur.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
North Central Missouri College
Trenton, Amerika Birleşik Devletleri

Muhasebe Memuru, Fatura Koleksiyonlar, Alacak Hesapları Clerk, Borç Clerk Hesapları, Gelir Vergisi hazırlanması, Bordro Memuru, Mali Müşavir, Uyum Görevlisi, Pazar Araştırma A ... +

Muhasebe Memuru, Fatura Koleksiyonlar, Alacak Hesapları Clerk, Borç Clerk Hesapları, Gelir Vergisi hazırlanması, Bordro Memuru, Mali Müşavir, Uyum Görevlisi, Pazar Araştırma Analisti -
Önlisans
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın