Resmi açıklamayı okuyun

European Centre for Career Education , Hukuk, Uluslararası İşletme ve Mimarlık alanlarında özgün yaz programları şeklinde pratik eğitim vermektedir. ECCE'nin, genç ve yetenekli öğrencileri, profesyonel dünyanın gerçekten nasıl çalıştığını ve aynı zamanda iş yaptığımız şirketler için iş fırsatları yarattığını öğreten iki temel hedefi vardır.

Programların teorik temeli, seçilen alanda uzmanlar tarafından verilen derslerle kaplıdır. Pratik deneyim, Siemens, Unicredit, Huawei, T-Mobile, DLA Piper veya Lego gibi tanınmış firmalardan birinde staj ile kazanılmaktadır. Prag’da ve Dünya’daki diğer şehirlerde oluyor. ECCE'nin yaz programları, üniversite öğrencilerine ve bilgilerini genişletmek isteyen ve kariyerlerine başlamadan önce daha fazla deneyim kazanmak isteyen mezunlara uygundur.

Yaz Programları

ECCE, eskimiş eğitim sistemleri ve kariyer danışmanlığı uygulamalarına yönelik uzun vadeli bir çözüm sağlamak için pratik bir zemin oluşturulmamıştır. Akademik bilgileri, gerçek yaşam deneyimleriyle birlikte, üniversitelerin sağladığı teorik birikimin takdiriyle birleştiririz. Öğrencilerin gelecekteki alanlarında başarılı olmaları için teorik bilgi ve pratik becerilerin bir arada kullanılması zorunlu bir ön koşul olduğuna inanıyoruz. İki aylık yaz programlarımız Hukuk, Uluslararası İşletme ve Mimarlık üzerine yoğunlaşmıştır. Programlar, Schengen Bölgesi'nin dört bir yanındaki 250 uluslararası şirketten birinde üç haftalık yoğun uygulamalı kurslar ve dört haftalık bir stajyerlikten oluşmaktadır.

Son yıllarda, ECCE yaz programı, Avrupa ve Çin arasındaki en büyük yasal eğitim projesi olmuştur. 2018 yılında dünyanın her yerinden 50 ülkeden 650'den fazla başvuru aldık ve programa kabul edilen yaklaşık 200 öğrenciyi ağırlayarak Prag'da güzel bir yaz geçirdik. Devam eden başarısı nedeniyle, ECCE, programlarını 2019'da New York ve Varşova'da açılan iki yeni lokasyonla diğer bölgelere genişletmeyi planlamaktadır.

Dersler ve Stajlar

Her yaz, öğrencilerimize ağırlıklı olarak akademik müfredatlara dahil olmayan güncel konular hakkında üç haftada 30 güncel pratik konu öğretir. Tüm konular kendi alanlarında uzman ve profesyonel olarak kabul edilen 30 farklı konuşmacı tarafından verilmektedir. Konuşmacılarımız arasında, Padden Guy Murphy (Politikanın Küresel Başkanı) gibi isimler var.

ECCE tarafından staj

ECCE programları sadece sınıfta zaman geçirmekle ilgili değildir. Üç haftalık yoğun uygulamalı derslerden sonra öğrencilerimiz, sektörlerinde faaliyet gösteren üst düzey şirketlerden birinde dört haftalık staj yaparak, yeni edindikleri bilgileri gerçek bir iş ortamında kullanma ve geliştirme şansına sahip oluyorlar.

Siemens, UniCredit Bank, T-Mobile, Lego veya DLA Piper, Clifford Chance, Allen gibi hukuk firmalarına güvenebiliriz.

Bütün ortaklarımız, geleneksel eğitim ve gerçek yaşam durumları arasındaki büyük uçurumun farkındadır; Bu nedenle, bu uçurumu kapatmak ve öğrencilerimizi kendi alanlarında başarılı geleceğin liderleri ve tanınmış uzmanlar olmaları için hazırlamaya katılmak için ECCE ile birlikte çalışmaya karar verdiler.

OBOR Mesleki Eğitim Programı (Yeni Proje)

Profesyonel Eğitim Programı, elit genç Çinli avukatların Avrupa hukuk ortamından değerli bir deneyim ve küresel iş uygulaması elde etmelerine ve Avrupalı hukuk şirketlerinin önde gelen hukuk ekiplerinin bir parçası olma fırsatını sunmalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır. Bu programın önceliği, Avrupalı ve Çinli hukuk firmaları arasında ilişkiler kurmaktır; bunlar, ortaklarımız tarafından bağlantılarını ve referans ağını genişletmek ve aynı zamanda uzun süre sürecek olan güvenilir ve karşılıklı olarak yararlı bir işbirliği kurmak için kullanılabilir. . Birlikte, farklı çalışma ortamlarından ve kültürlerinden öğrenebilecek ve birbirlerinin aralarındaki farklılıkları anlamasına yardımcı olacaklardır.

Program iki bölüme ayrılmıştır ve toplamda beş ila sekiz hafta sürer. Uluslararası Ticaret Odası tarafından düzenlenen uyuşmazlık çözümü eğitimi ile ilk hafta Çin'de başlıyor, daha sonra ECCE tarafından düzenlenen belirli yasal konularda özel olarak tasarlanmış dersler ile Avrupa'da takip ediliyor. Programın kilit bileşeni, önde gelen Avrupalı hukuk şirketlerinin stajıdır.

Çin Toplum Binası Ortaklığı

ECCE, yalnızca üst düzey yasal sektörde değil, aynı zamanda çeşitli yargı bölgelerindeki butik hukuk firmalarıyla da bağlantıya sahiptir. Bu nedenle, ortaklarımıza küresel bir standart ve Çin pazarındaki bir uzmanlık konusunda destek sağlayabiliyoruz. Ortaklarımızın uzmanlık alanlarını derinden öğrenir ve işlerini iyi biliriz. Çinli ortaklarımız için AB'deki hukuk firmaları ile toplantılar düzenleyerek ve düzenleyerek, ortaklarımız ağlarını genişletebilir, marka bilinirliğini daha verimli bir şekilde kazanabilir ve işlerini bu alanda uluslararası düzeyde doğrudan geliştirebilirler.

Çin Ortaklığı projesinin ana önceliği güçlü bir topluluk oluşturmaktır. Bu, iş ortaklarımıza, özellikle de onları tanıtarak ve birleştirerek, iş büyümelerine yardımcı olacaktır.
çeşitli bölgelerden ve sektörlerden en başarılı şirketlere ve girişimcilere. Bu topluluğun bir parçası olarak, onlara potansiyel, karşılıklı yarar sağlayan bir işbirliği ile tanışma ve görüşme şansı veriyor.

Ortaklarımız için sadece kağıt üzerinde değiliz, ancak her an onlara yardım etmeye hazırız.

İlkbahar 2019'da Shenzhen'de resmi olarak piyasaya sürüldü.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


European Centre for Career Education

Mimarlığın temel amacı ... [+]

Mimarlığın temel amacı

Mimarlık, Tasarım, Arazi Geliştirme, Gayrimenkul

Başlangıçta, genç bir mimarın çalışması kıdemli mimarların önderliğinde gerçekleştirilir. Küçük mimarlar kariyerlerinde ilerledikçe, çeşitli projelerin kendisinde lider olurlar. ECCEDU programı öğrencileri gelecekteki kariyerlerine hazırlamaya ve mesleklerinde lider olmalarına yöneliktir. Eşsiz ECCEDU Mimarisi

Programın Genel Yapısı

Bölüm I - Dersler (3 hafta, 8 Temmuz - 26 Temmuz arası)

Dersler 3 hafta boyunca gerçekleştirilir.

Dersler sınıflarda verilmektedir, ancak şehrin kendisinin sınıf olduğu durumlarda dışarı çıkacağız. Dersler, iş odaklı bir müfredatı takip eder ve ticari binaların ticari açıdan mimari tasarımı, şehirlerin büyümesinin planlanması ve yönetimi, müşterileri ile çalışma, mimarlar, arazi geliştiricileri ve iş birliği ile işbirliği gibi kariyer odaklı konular etrafında döner. emlak danışmanları. Arazi geliştirme süreçlerine değineceğiz ve çeşitli piyasa trendlerinin tasarım ve geliştirme sürecini nasıl etkilediğini tartışacağız.... [-]

Çek Cumhuriyeti Prague
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
European Centre for Career Education

Yenilikçi İş'imizi Bağlam konseptinde yaşayın ve 8.7.2019 - 23.8.2019 tarihinde gerçekleşen Uluslararası İş Küresel Kariyer Yaz Programımıza katılın. ... [+]

"Tecrübeyle Öğrenme" kavramı

Birinin alanıyla ilgili kapsamlı bilgi gereklidir, ancak gerçek iş liderlerinin bu bilgiyi pratikte uygulayabilmesi gerekir. Onlara teoriden pratiğe geçmelerini öğreterek, amacımız ECCEDU mezunlarına ekstra bir avantaj sağlamak ve akranlarından uzak durmalarına yardımcı olmaktır. Başarılı mezunlara 4 ECTS verilir.

ECCEDU öğrencilerinin uluslararası ticari işlemler alanında çalışmalarını deneyimlemelerini ve hem kişisel hem de mesleki gelişimlerine odaklanarak becerilerini daha da arttırmalarını istiyoruz. Programımız süresince ele alınan konular, her yıl değişen iş dünyasına uyacak şekilde özenle seçilmektedir.... [-]

Çek Cumhuriyeti Prague
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 7 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku