Prague Film Insitute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Okulumuz Hakkında

Biz PFI, Prag Film Enstitüsü - benzersiz bir tarihe ve aile benzeri bir atmosfere sahip en iyi film okulu. PFI'de okurken, öğrenciler bir dizi istisnai öğrenci filmi hazırlamış ve birçok profesyonel film projesinde işbirliği yapmıştır.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Film Stüdyoları

Enstitümüz gerçek bir çalışma stüdyosunda Prag'da ikamet ediyor ve Three Brothers Film Prodüksiyon Şirketi'ne ait. Okul binası, tamamen yenilenmiş ve çekim için özelleştirilmiş 7000 m2'lik dış stüdyosu bulunan, 16. yüzyıldan kalma yenilenmiş bir avlu villasıdır.

Çalışmalarınız sırasında, tesis bünyesindeki 26 stüdyoya, özel efektler için geniş bir yeşil ekran stüdyosuna ve Avrupa'daki türünün en büyüğüne ait (tarihi mobilyalar, kostümler, silahlar ve zırhlar konusunda uzmanlaşmış) bir pervane evine erişebileceksiniz. Ayrıca çok kullanışlı yemek ve yeme içme olanaklarına, çamaşır servisli gardıropa, makyaj ve giyinme odalarına ve ayrıca ekibinizle kesintisiz üretim çalışmaları için sessiz odalara sahibiz.

Profesyonel deneyim

Kollektifimiz çok çeşitli Dünya ve Hollywood filmlerinin yapımında yer aldı. Kalitemiz, diğerleri arasında, Heath Ledger, Arnold Schwarzenegger ve Sean Connery gibi yıldızlarla takdir edildi.

İşbirliği yaptığımız filmlerden bazıları şunlardır: Zindanlar ve Ejderhalar, Arc of Joan, Kumul, Göçebe, Şövalye Masalı, Avalon, Blade II, Kumul Çocukları, Olağanüstü Beyefendiler Birliği, Van Helsing, Hellboy, Doom 3, Narnia - Prens Hazar, Papstin Die, Henry IV, Anonim, Borgias, Kara Ölüm, Dünyanın Sütunları, Sonu Olmayan Dünya, Üç Silahşörler ve daha fazlası.

Pratik Öğrenme Garantimiz - Gerçek!

Okulun genel ortağı Three Brothers Film Production Company, çalışma programlarımızın kalitesinin ve pratik etkinliğinin garantisi olarak görev yapıyor. Üç gerçek kardeş bu şirketi 1991'de kurdu ve bu stüdyolar BBC, Tarih ve Keşif Kanalı, Çek Televizyonu, Barrandov, ZDF gibi yerli ve yabancı şirketler için 85'in üzerinde uzun metrajlı film, belgesel film ve docudramas'ın gerisinde kaldı. , ARD, ARTE ve Gruppe 5. Şirket, bugüne dek, hem Çek Cumhuriyeti'nde hem de yurt dışında, film ve TV endüstrisinin önemli ve ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

Neden PFI'da Eğitim?

İşte öğrencilerin Prag Film Enstitüsü'nde okumayı seçmelerinin yedi nedeni .

Aksiyon sahneleri

Çek Dublör Mücadele Birliği ile olan yakın işbirliğimiz sayesinde PFI, aksiyon sahneleri çekebilmenin çalışmanın temel bir bileşeni olduğu tek film yapım okulu. Sadece teoride değil, pratikte gerçek aksiyon sahnelerinin nasıl çekileceğini öğreteceğiz.

Ücretsiz ekipman

Film yapımı programlarımız, tam donanımlı düzenleme odaları, yeşil ekran stüdyosu, üst düzey kameralar, kulplar, dronlar, taban, mobil ekipman ve daha fazlası dahil olmak üzere endüstri standardı ekipman ve olanaklarına erişim sağlar.

FAMU Prag öğretmenleri

Eğitimimizin kalitesi ve yaratıcılığı, tecrübeli şöhretli Prag eğitmenlerimiz ve ödüllü uzmanlarımız tarafından garanti edilmektedir.

Sanayi ağı

Hollywood filmlerinin yapımında deneyimli ekiplerle en iyi öğrenci filmlerini yapın. Diğer film okullarının aksine, öğrencilerimizi sektör lideri ortaklarımızla ilişkiler kurmaya teşvik ediyoruz.

Özel çalışmalar

Prag Film Enstitüsü'nün tesislerinde aile benzeri bir ortamda eğitmeninizle bire bir görüşerek kişiselleştirilmiş bir çalışma yaklaşımı yaşayın.

satın alınabilir

Ücretlerimiz Prag FAMU öğrenim ücretinden daha düşük. Uygun fiyatlarla ve dünyaca ünlü Çek yapımıyla gerçek endüstri deneyimi bizi Avrupa'daki en iyi film okullarından biri yapıyor. Para için gerçek endüstri değeri sunuyoruz.

İngilizce çalış

Prag'da bir İngilizce okulu mu arıyorsunuz? Tüm programlar sadece İngilizce olarak verilmektedir - uluslararası öğrenciler memnuniyetle karşılanmaktadır.111638_pexels-photo-126292.jpeg

Konumlar

Prag 5

Address
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 Prag 5, Hlavní město Praha, Çek Cumhuriyeti