EasyMandarin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EasyMandarin Çinli Okulu Hakkında

Başladığımız & başarımızın sırrı nasıl

Biz hala 2006 yazında EasyMandarin tarafından verilen ilk ders hatırlıyorum. Bu Okul kurucularından Y'nin Weintraub Şanghay dairenin küçücük salonda toplanmıştı başlayanlar küçük bir grup içindi.

O zaman, bizim planımız basitti - biz katılmak istiyoruz Çince dil okulu tür oluşturmak ve başkalarının bize katılmak için belli olacağını kadar büyük olur. Ne kadar zor olabilir ki?

Bizim ilk öğrencileri (o zamanlar Brezilya ve Barselona'nın en ünlü oyuncu en) futbol yıldızı Ronaldinho kardeşi olduğu iddia edilen bir Alman mühendis, Mauritius bir lisans ve Brezilyalı dansçı dahil. Bu daha sonra yanlış olduğu ortaya çıktı, ama bizim arkadaşlar anlatmak için harika bir hikaye oldu!

Yeni okulumuzda ve bizim erken hem de öğrenciler için bu ilk ders eğlenceli ve heyecan biz hiç unutmadık şeydir ve hala bugün EasyMandarin yönetme biçiminden tahrik eder.

2006 yılından bu yana, biz tamamen fantastik bir yerde on dört Modern derslik bir kampüse büyüdü (biz onbeşinci yerden Jing An Temple ardı ve belirli bayram günlerinde, biz çan kulesinde rahiplere 'merhaba' wave) ve Şanghay'ın en büyük ve en başarılı Çince dil okullarından biri haline gelmiştir.

Biz EasyMandarin çok hızlı büyüyecek 2006 yılında bilmiyordum. Ama zevk ve biz şaşırtıcı olmuştur son birkaç yıldır bilmek aldık binlerce öğrenci ile Çince öğrenme ödülleri paylaşan ve bir şey biz asla lastik olduğunu.

Sınıfta ve dışarda, öğrencilerimizin hepsini çok seviyoruz (3: 00'de bize yardım isteyen kısa mesajları gönderdikleri bile!) Ve mutlu olduklarından emin olmak için çok uğraştığına inanıyoruz.

Başarımızın nedeni basittir - öğrencilere Çin'de en iyi yaşam deneyimi ve Çinli öğrenim vermeyi önemsiyoruz.

EasyMandarin Zaman Çizelgesi

2006 - Nisan:

Liann Şanghay'da yabancıların kültürel değişim etkinlikleri ve ofis hizmetleri sağlayan bir şirket çalışıyor. Y'nin New York'ta MTV işinden bıraktıktan sonra Şanghay'da ulaşır.

2006 - Haziran:

Y'nin yaşıyor ve Liann işleri binada tesadüfen Liann ve Y'nin buluşuyor. EasyMandarin fikri bir gerçeklik haline başlar.

2006 - Temmuz:

EasyMandarin, Yis'in Şanghay dublex dairesinin birinci katında yapılan derslerle resmen açılıyor. Öğrenciler hızlı bir şekilde kayıt olmaya başlarlar.

2007:

EM 7. katta 3 derslikli 1851 Xinzha Road yeni bir konuma taşır; İsveçli öğrenci yardım kuruluşu, CSN ile kurulan ortaklık

2008:

EM aynı binada 8. katta 5 daha derslik eklenerek 8 derslik genişler.

2010:

EM 1000 öğrenci kayıtları geride bırakmaktadır.

2011:

Jing'an Temple bakan yeni konuma Okul hamle - 14 Modern derslik genişler.

2012:

Amerikan Ticaret Odası, Alman Ticaret Odası, Danimarka Ticaret Odası ile ortaklıklar kurdu

2013:

Japonya ve Hollanda'da Çin Okul Nederland B-Çin Okulu ile kurulan ortaklıklar; Ejderha Adventures ile ortakları.

2014:

EM 2500 öğrenci kayıtları geride bırakmaktadır. İsviçre Ticaret Odası ile Ortak

2015:

EM wechat talebi kaynakta Çin geliştirir - yıl sonuna kadar binden fazla takipçiye. Kar amacı gütmeyen topluluk web sitesi olan ShanghaiMamas ile ortaklık kurdu. NHK World, Japon Global News Channel'da öne çıkıyor.

Konumlar

Şanghay

Address
Jing’an Centre (Main Campus)
United World Plaza, 172 Yuyuan Rd, Bldg A, 15th Floor, Room 1501

200000 Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: