Resmi açıklamayı okuyun

2005 yılında kurulan, Hutong Okulu Çin'in önde gelen yabancı sermayeli Çince dil okuludur. Pekin & Şangay yerleri ile, Hutong Okulu Çin'de staj yapmak ya da Çin'de Çince öğrenmek isteyen herkes için tercih edilen bir okul. 'Okul Hutong Okulu Çin'de gerçek bir ilgi ile insanları toplar. Orta Krallık hızla modern dünyanın kritik bir hub'a değişiyor olsa da, antik tarihin izleri hala devam etmektedir. Hutong Okulu ilk şubesini 2005 yılında Pekin'de kuruldu. Pekin'in peyzaj geçmişin şişme ve modernitenin dalgaları arasında sürekli etkileşim tipik bir örneğidir. Camdan yapılmış gökdelenleri "Hutong" (胡同) olarak adlandırılan bu dar şerit geleneksel mahalleleri sınır. Bu "Hutong" geleneksel Çin yaşam kaynağıdır.

Çin ve karakter tanıma konuşulan ayırır Hutong Okulu eşsiz Çinli öğretim yöntemi, Mandarin Çincesi dil öğrenimini hızlandırmak için kanıtlanmıştır. Hızlı konuşulan Çince ilerlerken, öğrenciler de Çinli karakterlerin inşaat mantığını anlayarak karakter belleğe alınması için daha iyi temellerini atmak.

Hutong Okul Pekin'de canlı Central Business District ortasında ve Şangay pitoresk eski Fransız İmtiyazlı yer almaktadır. Hutong Okulu da hızla Belçika şube açılışından bu yana Avrupa'daki varlığını artmaktadır.

class2
Program dili:
  • Ingilizce
  • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Hutong School

Hutong Okulu'nda, her öğrenci bir-bir düzey değerlendirme ve çalışma planı vardır. Öğretmenlerimiz sadece akademik başarıları ile ayırt edilmez ... [+]

Hutong Okulu'nda, her öğrenci bir-bir düzey değerlendirme ve çalışma planı vardır. Öğretmenlerimiz sadece akademik başarıları ile ayırt değil, aynı zamanda kendi becerileri ve Mandarin Çincesi öğretim özveri ile değildir.

Kişiselleştirilmiş öğretim, hızlı ve etkili sonuçlar önemli olduğundan, biz sınıf başına 4 veya 5 öğrencinin bir ortalama ile, Mandarin Çincesi çalışma için küçük sınıflar inanıyorum. Özel dersleri de mevcuttur.

Ayrıca, özellikle Batı öğrenciler için uyarlanmış yenilikçi öğretim metodu, konuşulan Mandarin ve dil öğrenme hızını geliştirmek için kanıtlanmıştır karakter tanıma, ayırır.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Şanghay
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 36 hafta
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Hutong School

Profesyonel bir Çin tabanlı şirketler, genç yetenek yerleştirerek 10 yıllık tecrübesi ile, çok dilli ekibimiz size en iyi uluslararası staj sunan adamıştır ... [+]

Pekin, Şanghay ve Chengdu - Çin Your Staj Programı

Profesyonel bir Çin tabanlı şirketler, genç yetenek yerleştirerek 10 yıllık tecrübesi ile, çok dilli ekibi Pekin, Şanghay ya da Chengdu en iyi uluslararası staj olanakları sunan adamıştır.

Pekin, Şanghay ve Chengdu Stajyer

Pekin, Şanghay ve Chengdu ya Çin Programı'na bizim Staj paylaşmak, seçim size kalmış! Tüm yıl boyunca uygulamalar, programlar her ayın başında başlar.

Çeşitli sektörlerde uluslararası şirketlerin geniş bir ağ staj En iyi

Biz emin olun, staj yerleştirme istek ve ihtiyaçlarını uygun.

KOBİ'lere çok uluslu, biz sürekli alanlar (mimarlık, hukuk, finans, gayrimenkul, etkinlik yönetimi, turizm, bilişim, vb) geniş bir yelpazede güvenilir bir Çinli ve uluslararası şirketlerin ağımızı genişletiyoruz.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Şanghay
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Chinese is Easy - Episode 1: Tones

Chinese is Easy - Episode 2: Grammar

A China Adventure of a Lifetime by Hutong School