Hutong School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2005 yılında kurulan, Hutong Okulu Çin'in önde gelen yabancı sermayeli Çince dil okuludur. Pekin & Şangay yerleri ile, Hutong Okulu Çin'de staj yapmak ya da Çin'de Çince öğrenmek isteyen herkes için tercih edilen bir okul. 'Okul Hutong Okulu Çin'de gerçek bir ilgi ile insanları toplar. Orta Krallık hızla modern dünyanın kritik bir hub'a değişiyor olsa da, antik tarihin izleri hala devam etmektedir. Hutong Okulu ilk şubesini 2005 yılında Pekin'de kuruldu. Pekin'in peyzaj geçmişin şişme ve modernitenin dalgaları arasında sürekli etkileşim tipik bir örneğidir. Camdan yapılmış gökdelenleri "Hutong" (胡同) olarak adlandırılan bu dar şerit geleneksel mahalleleri sınır. Bu "Hutong" geleneksel Çin yaşam kaynağıdır.

Çin ve karakter tanıma konuşulan ayırır Hutong Okulu eşsiz Çinli öğretim yöntemi, Mandarin Çincesi dil öğrenimini hızlandırmak için kanıtlanmıştır. Hızlı konuşulan Çince ilerlerken, öğrenciler de Çinli karakterlerin inşaat mantığını anlayarak karakter belleğe alınması için daha iyi temellerini atmak.

Hutong Okul Pekin'de canlı Central Business District ortasında ve Şangay pitoresk eski Fransız İmtiyazlı yer almaktadır. Hutong Okulu da hızla Belçika şube açılışından bu yana Avrupa'daki varlığını artmaktadır.

class2

Konumlar

Pekin

胡同学校

Address
Hutong School
Zhongyu Plaza, room 1501, 15th floor,
A6 Gongti Beilu,100027 Chaoyang District

Pekin, Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti
Telefon
+86 21 3428 0099

Şanghay

胡同学校

Address
Hutong School
Wuyuan Lu 76, House 16, 2F
200031 XuHui District

Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti
Telefon
+86 10 6403 8670