MY Chinese Study

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MYChineseStudy şu anda dünya çapında bilim adamları Mandarin eğitim programları ve kültürel faaliyetler sunan Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti, üst özel Çince dil enstitüleri biridir. Öğrenmek ve Çince dil master sistemine, bir yaz kursu ile Çin'i keşfetmek, Çin anlama becerileri hakkında ipuçları keşfetmek, ya da büyük bir toplumda kendinizi hedefliyoruz olsun, MY Çin Çalışması selamlıyorum ve kişisel gelişimini aşmak için en az yarım karşılayacaktır arzuları ve talepleri.

2013 yılında başlayan, MY Çin Çalışması ve ChinaMate Mandarin Kulübü kapsamlı bir stratejik ortaklık dövme var. Biz en son patent Çinli öğretim "Hipnotik ve Uyanış" yaklaşımı yanında ChinaMate Mandarin sözlü malzemeyi tanıtın. Öğretmen eğitimi ve Multi-medya, çift sınıfların eğitim modeli, iyice geleneksel öğretim biçimleri aşan ve yerli olmayan Çinli dilbilimciler akıcı en hızlı 3 ay içinde Çin konuşmak yardımcı olur.

En iyi özel dersler ve grup çalışma oturumları hem mevcut, öğrenme tarzınıza uygun. Sağkalım Çin, HSK ve iş Çince İhtisas kursları size Çin bilgelik, gümrük, kültür, tarih ve çağdaş iş uygulamaları hakkında derinlemesine bilgi sağlar. Bizim sık kültürel etkinlikler, sosyal etkinlikler ve ve Pekin dışında günlük geziler, katılma Çin'de duyularınızı, kişileri ve ufuklarını genişletmek olacaktır.

Çin Eğer ülkenin başkenti ayak bastığı an aydınlanma size ve MY Çinli Çalışma yolculuğumuza başlayabilirsiniz.

MYChineseStudy ilk Çince dil okulu merkezi Sanlitun SOHO, bir sonraki Sanlitun bar sokak onun canlı uluslararası atmosferi ile ünlü bir bölgede, Deyun She, Yashow Giyim Pazarı ve elçilik bölgesinde yer almaktadır. Modern Çin yaşam deneyimi ve uygun heyecanla eğitim ve boş zaman dengelemek için bir yerdir! Şimdi MY Çinli Çalışma Pekin CBD, Anzhen Köprüsü ve Shangdi Bilgi Teknolojileri Sanayi Bankası'ndaki öğretir. Çinli öğrenciler kendi durumunuza uygun sınıf konumunu seçebilirsiniz.

MY Çin Eğitim uzmanı tam bir yelpazesi, acemi sunar, Çinli kursları, online Çin çalışma, kültürel etkinlikler, çalışma turları ve yaz kursları dahil eğitim hizmetleri. Biz de vize uzantıları, konut hizmetleri, staj yerleşimleri, konaklama, havaalanı pick-up sunarak Çin'de zaman kolaylaştırabilir ve daha Çin'de çalışmalar ve hayatınızı geliştirmek için. MY Çinli Çalışma, rehberlik, arkadaşlık ve yardım uzatmak için hazır, büyümeye devam etmesi ailenin ağırlamaktadır.

Şu anda Çin'de stres, kültür şoku ve miscommunications azaltın. En derhal başlayacak ve hakiki Çin karizma, karakter ve doğru iletişim ile bağlantı kurmak için eğitim yolculuğunda başarılı olsun. 汉语 麦芽, captivatingly MYChineseStudy ile Çin Halk Cumhuriyeti'nde daha fazla fırsat yaratmak "Diller, Your World aç".

Konumlar

Pekin

Address
Rm.3-323, 3/F, Retail Building No.3,
Sanlitun SOHO, 8 Gongtibeilu,
Chaoyang District

100027 Pekin, Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti