Resmi açıklamayı okuyun

Bugün öğrencilerimiz gibi bu insanlar harika maceracılardı ve burada bulduklarına büyük bir cesaret, alçakgönüllülük ve saygı gösterdi. Ricci, Çin hayat tarzını öğreten Xu Guanqi (徐光启) ile yakın bir dostluk kurdu. Ricci, Batı hakkındaki bilgilerini paylaştı.

Görevimizi TBC'nin profesyonel ve özverili personeli ile başarırız.

İster yeni veya eski bir Çinli el olursanız olun, TBC'nin sağladığı deneyimler değişecek ve Çin hakkında düşünme biçiminize meydan okuyacak ve hayatınızı değiştirecektir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

The Beijing Center for Chinese Studies

Çin'e doğru daldırma isteyiyorsanız, Pekin Merkezi (TBC) sizin varış noktanız! Güney doğu Yunnan ilinde veya Batı Çin'deki İpek Yolu Ticaret Yolunda 2 haftalık bir gezi b ... [+]

Eğer bir arıyorsan DOĞRUDAN Çin'e daldırma, Pekin Merkezi (TBC) Senin varış noktanız

Güney doğu Yunnan ilinde veya Batı Çin'deki İpek Yolu Ticaret Yolunda 2 haftalık bir gezi boyunca size rehberlik ederek kalabalıktan uzak durun. Siz ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, merkezimizin bulunduğu University of Business and Economics kampüsünde yer alan Pekin'teki yeni evini arayın. Bir Çinli oda arkadaşınızla birlikte yaşayabilir ve konuşma becerilerinizi geliştirmek istediğinizde kişisel dil öğretmeninize erişebilirsiniz.

Fakülte Pekin'in en iyi enstitülerinden gelmekte ve birçoğu uluslararası alanda tanınmış akademisyenler ve araştırmacılara dikkat çekmektedir. Çin'de, Çin hakkında en büyük kitap koleksiyonlarından birine ev sahipliği yapan özel kütüphanemizde not alın ve inceleyin (tabii ki İngilizce de!).... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Beijing
Ocak 2020
Ingilizce,Çince
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Day in the Life of a TBCer

What it is like to live in Beijing

Silk Road Excursion

Yunnan Excursion

Internship Spotlight