Resmi açıklamayı okuyun

Zhejiang International Studies University (Zisu) yabancı dil ve edebiyatları avantajlı disiplinleri, edebiyat, ekonomi, yönetim, pedagoji, bilim, sanat ve diğer disiplinler koordineli geliştirmek olan Zhejiang Eyaleti, yetkisi altında bir devlet üniversitesidir. Zisu geri Eğitim Zhejiang Koleji takip 1955 yılında kurulan ve 1994 yılında sıradan lisans eğitimini başladı edilebilir. 2010 yılında bugünkü adını benimsemeye başladı.

Üniversite uluslararası uygulanan yeteneklerin yetiştirilmesi için bir temel oluşturur. Şu anda, 8200 tam zamanlı öğrenciler lisans derecesi ya da 12 okullarda sunulan ön lisans için 30'dan fazla dalda eğitim görüyor.

Üniversite aktif olarak uluslararası eğitim değişimini ve işbirliğini teşvik eder. Zisu Çin hükümeti olağanüstü lisans uluslararası değişim programı ve Zhejiang Eyaleti seçkin lisans uluslararası değişim programı temsilcisi üniversitesidir. kredi ve derecelerinin karşılıklı tanınması gibi uluslararası ortak geliştirme projeleri sayesinde, üniversite yurt dışında yılda 250 öğrenci gönderir. Kurumsal ilişkiler yaklaşık 30 ülke ve 60'dan fazla kolej ve üniversitelerde, Rusya, Almanya, İspanya, Fransa, Avustralya, Japonya, Güney Kore, Şili, Meksika ve diğer ülkeler ve bölgeler ile kurulmuştur. Zisu ayrıca Kuzey Amerika, Latin Amerika, Doğu Avrupa ve Batı Avrupa ve uzun ya da kısa dönem için Zisu okuyan uluslararası öğrencilerin diğer alanlarda acemi. Üniversite aynı zamanda aktif olarak Çin uluslararası tanıtımına katılmak üzere Ekvator Ginesi Ulusal Üniversitesi ile Konfüçyüs Kurumu düzenledi.

Üniversite Hangzhou, Zhejiang eyaletinin başkenti bulunmaktadır. Zisu 430000 m2 işgal toplam iki kampüsü, Wensanlu kampüs ve Xiaoheshan kampüsü vardır. Wensanlu kampüs uygun trafik ile Hangzhou şehir merkezinde yer almaktadır. Wensanlu kampüs güney tarafı West Lake ve doğu tarafı antik kanal olduğunu. Xiaoheshan kampüs eğitim için ideal bir yerdir temiz hava ve güzel manzara ile Hangzhou yükseköğretim bölgesinde yer almaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Zhejiang International Studies University

Program Çince öğretiliyor, bu haftada yaklaşık 20 Çinli sınıfları içerir. Bu Çince dil tüm yönleriyle öğrencilere donatıyor, Çin kültürünün öğrencilerin anlayışlarını gel ... [+]

Program Çince öğretiliyor, bu haftada yaklaşık 20 Çinli sınıfları içerir. Bu öğrencilerin HSK4 yeni başlayanlardan Çinli düzeyini 'Çin kültürünün anlaşılması, dinleme, konuşma, başta olmak üzere öğrencilerin iyileştirmek için, okuma ve yazma Çince dil tüm yönleri, öğrencilere donatıyor' geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bir yıllık yoğun bir eğitimden sonra öğrenciler Çin üniversite lisans binbaşı uygulamak için şansı elde edecek, en az 1200 Temelleri Çince kelime ve test alma becerilerini kavramak olacaktır.

Kurslar Kapsamlı Çince (1) Dinleme ve Konuşma (1) Okuma ve Yazma (1) Birebir Dil Matkap (opsiyonel) ile HSK (is... [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Hangzhou
Eylül 2019
Çince
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku