Resmi açıklamayı okuyun

Suzhou'daki Mavi Dağlar Uluslararası Otel Yönetimi Okulu, iki yıllık Associate Degree of Business (Uluslararası Otel) teklif eden Suzhou Turizm ve Finans Enstitüsü ile Ortak Girişimi

Şehir ve Yer

Suzhou, kültürü ile ünlü meşhur bir turistik şehrin yanı sıra 2500 yıllık geçmişi olan bir ekonomik kalkınma bölgesi. Doğuda Şanghay, güneyde Zhejiang Eyaleti, batıda Taihu Gölü ve kuzeyde Yangtze Nehri sınırında olan Suzhou, ılıman ve ılımlı bir iklime sahiptir. Suzhou, kozmopolit Şanghay'dan trenle sadece 25 dakika uzaklıktadır.

"Cennet cenneti, Suzhou ve yeryüzünde Hangzhou" olarak tercüme eden eski bir Çin dili var. Şehrin büyüleyici efsaneleri, zarif klasik bahçeleri, taşan nehirleri asılı geleneksel köprüler, yeşil tepeleri olan güzel gölleri, çekici doğal manzaraları, tarihi mekanları ve enfes sanatları ile birlikte şehrin geride bıraktığı uzun tarihçe budur. ve el işleri.

Klasik bahçelerinin yanı sıra, Suzhou da Kunqu Opera ve Pingtan (Suzhou lehçesinde balad-şarkı) ile ünlüdür. Suzhou'da bulunan spesiyalitelerin bir kısmını söylemek gerekirse, ipek, nakış, fanlar, geleneksel Çin müzik aletleri, fenerler, mobilya, yeşim oymalar, ipek goblen, geleneksel resim, tahta baskı vb. Gibi el sanatlarını bulabilirsiniz. Yangcheng Gölü'nden büyük kapılar.

Suzhou, yaşamak ve öğrenmek için ideal bir yer. Kampüs, kalabalık şehir merkezine 30 dakika uzaklıktaki Uluslararası Eğitim Parkı Güney, Wuzhong Bölgesi, Suzhou'da bulunmaktadır ve öğrencilerin okumak ve yaşamak için ideal bir yerdir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Önlisans

Blue Mountains International Hotel Management School China

Otel ve tatil yönetiminin tüm kilit yönlerini odaklı eğitim ve öğretim - Bu lisans programı öğrencilere geniş bir iş verir. Program otel sektöründe mezun olduktan sonra d ... [+]

Çalışma Yolculuğu

Çin'de 2 yıl - İşletme Önlisans (Uluslararası Otel ve Resort Yönetimi)

Avustralya'da 6 ay - Business (Uluslararası Otel ve Resort Yönetimi) Lisans

Otel ve tatil yönetiminin tüm kilit yönlerini odaklı eğitim ve öğretim - Bu lisans programı öğrencilere geniş bir iş verir. Program otel sektöründe mezun olduktan sonra denetim ve yönetim stajyer pozisyonları yanı sıra ilişkili konaklama, ağırlama ve turizm sektörleri için hazırlar.

Suzhou İş (International Hotel & Resort Yönetimi) bizim iki yıllık lisans Önlisans Eğitim.

Neden Mavi Dağlar Uluslararası Otelcilik Yüksekokulu Suzhou çalışma?Avustralya ve Asya Pasifik Number 1 Hotel School (2013 TNS Survey) ile Çalışma Dünyaca tanınan yeterlilik ile Lisansüstü özel ağırlama endüstrisi için tasarlanmış (TEQSA Akredite) Avantaj ve Çin'de eğitim gibi mevcut küresel kariyer fırsatlarından yararlanın. Mezunlar başarıyla küresel otel sektöründe mükemmel kariyer fırsatları itibaren taşımak. Uluslararası öğrenciler İşletme Önlisans (Hotel & Resort Yönetimi) boyunca Çince dil eğitimi ve tam öğrenci vizesi destek sağlanmaktadır. Avantajları GARANTİLİ KARİYER FIRSATLARI Ağırlama ve Turizm dünyanın en hızlı büyüyen sektör. Çin'in konaklama sektöründe patlama yaşıyor. ULUSLARARASI KABUL QUALIFICATION Okul öğrencileri kariyer inşa veya kendi misafirperverliği eğitim eğitim yurtdışı sayesinde kolaylaşan uluslararası zincir oteller ve eğitim kurumlarına büyük bir ağı kurmuştur. KURSLARIMIZ İngilizce olarak okutulmaktadır Böylece İş (International Hotel & Resort Yönetimi) eğitim yüksek kalite standardını garanti, Avustralya - Bizim müfredat ve öğrenme materyalleri geliştirilmiş ve Blue Mountains International Hotel Management School ile aynı öğrenme çıktıları ve değerlendirmelerini takip edilmektedir. Öğrenciler Çin'de yaşayan ederken uluslararası otelcilik eğitimi deneyimleme şansına sahip olacak. İNTERAKTİF CLASSE Öğrenciler öğrenme sürecine tam katılımını ve sözlü iletişim... [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Suzhou
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku