Blue Mountains International Hotel Management School China

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Suzhou'daki Mavi Dağlar Uluslararası Otel Yönetimi Okulu, iki yıllık Associate Degree of Business (Uluslararası Otel) teklif eden Suzhou Turizm ve Finans Enstitüsü ile Ortak Girişimi

Şehir ve Yer

Suzhou, kültürü ile ünlü meşhur bir turistik şehrin yanı sıra 2500 yıllık geçmişi olan bir ekonomik kalkınma bölgesi. Doğuda Şanghay, güneyde Zhejiang Eyaleti, batıda Taihu Gölü ve kuzeyde Yangtze Nehri sınırında olan Suzhou, ılıman ve ılımlı bir iklime sahiptir. Suzhou, kozmopolit Şanghay'dan trenle sadece 25 dakika uzaklıktadır.

"Cennet cenneti, Suzhou ve yeryüzünde Hangzhou" olarak tercüme eden eski bir Çin dili var. Şehrin büyüleyici efsaneleri, zarif klasik bahçeleri, taşan nehirleri asılı geleneksel köprüler, yeşil tepeleri olan güzel gölleri, çekici doğal manzaraları, tarihi mekanları ve enfes sanatları ile birlikte şehrin geride bıraktığı uzun tarihçe budur. ve el işleri.

Klasik bahçelerinin yanı sıra, Suzhou da Kunqu Opera ve Pingtan (Suzhou lehçesinde balad-şarkı) ile ünlüdür. Suzhou'da bulunan spesiyalitelerin bir kısmını söylemek gerekirse, ipek, nakış, fanlar, geleneksel Çin müzik aletleri, fenerler, mobilya, yeşim oymalar, ipek goblen, geleneksel resim, tahta baskı vb. Gibi el sanatlarını bulabilirsiniz. Yangcheng Gölü'nden büyük kapılar.

Suzhou, yaşamak ve öğrenmek için ideal bir yer. Kampüs, kalabalık şehir merkezine 30 dakika uzaklıktaki Uluslararası Eğitim Parkı Güney, Wuzhong Bölgesi, Suzhou'da bulunmaktadır ve öğrencilerin okumak ve yaşamak için ideal bir yerdir.

Konumlar

Suzhou

Address
Admission Office
Helen Li
Marketing & Recruitment Manager
Suzhou Tourism and Finance Institute
Education Park South
Wuzhong Avenue
Wuzhong District

215104 Suzhou, Jiangsu, Çin Halk Cumhuriyeti