Al Baher Arabic Language Training Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Al Baher'e Arapça başarıya giden yola hoş geldiniz!

Arapça hayatta birçok fırsat sunmaktadır ve başarılı bir geleceğe öncülük edebilir. Arapça öğrenme kararınız eğitim, kariyer ya da inanılmaz bir hayat deneyimi için olsun, Al Baher hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı sağlayacaktır. Çeşitli Arapça kurslarımızdan birini seçebilir ve samimi ve profesyonel eğitmenlerimiz size akıcılık konusunda rehberlik yapabilir. Kursunuzda farklı uluslardan öğrencilerle buluşacaksınız ve asla unutamayacağınız deneyimler yaşayacaksınız. Modern ve güzel dil merkezimiz, Amman-Ürdün'ün en modern bölgelerinden biri olan Abdoun'da bulunan Al Batoul yerleşkesinde bulunmaktadır. Muhteşem konumu nedeniyle, öğrencilerimiz çeşitli restoranlar, kafeler, spor kulüpleri ve parklara kolayca erişebilirler. Ayrıca, çeşitli konaklama seçenekleri, eğlenceli sosyal etkinlikler, Orta Doğu tarihi ve kültürü ile ilgili çalışmalar sunuyoruz.

Neden Al Baher'i Seçmelisiniz?

Al Baher Arapça Eğitim Merkezi, her seviyedeki ve yaştaki öğrencilere destekleyici güvenli ve kültürel ortamlar aracılığıyla kapsamlı, kanıta dayalı Arapça eğitim verir. 2005 yılında kurulan ve Ürdün, Amman'da bulunan Al Baher'in misyonu, Arapça öğrenenleri mesleki, kişisel ve akademik gelişimlerinde çeşitli daldırma ve eğitim dersleri yoluyla desteklemektir. Al Baher, hizmetlerini, dil gelişiminde geniş deneyime sahip, kararlı, eğitimli öğretim elemanları aracılığıyla sunmaktadır. Eşsiz ve yaşamı değiştiren bir deneyim için Arapçayı bizimle öğrenin ve geliştirin. Size harika bir öğrenme ortamı, eğlenceli ve ilginç dersler, profesyonel öğretmenler, uygun fiyatlı konaklama ve dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfetme şansı vereceğiz.

Öğretim Yöntemleri

Bu programların her biri, çeşitli programlar (daldırma, sınıf ve uzaktan eğitim dahil olmak üzere) aracılığıyla geniş bir kitleye kapsamlı, kanıta dayalı Arapça eğitim sağlamak için iletişimsel bir yaklaşımı izliyoruz; bu programların her biri Arapça en yüksek standartları sunma taahhüdümüzü örneklendiriyor. dil öğretimi.

Öğrenme için çekici ve alakalı bir çerçeve oluşturmak için, derslerimiz güncel olaylardan gündelik konulara kadar değişen farklı konularda yoğunlaşmaktadır. Profesyonel ve güleryüzlü öğretmenlerimizin yardımıyla öğrencilerimiz sınıfta ilgi, tartışma ve tartışma yaratan konuları seçebileceklerdir.

Her öğrenciye, bireysel olarak, çiftlerde veya küçük gruplarda dil becerileri üzerinde çalışmanın yanı sıra, sınıf tartışmalarında aktif parçalar alarak, dil ile meşgul olma şansı verilir. Öğrenciler dünyadaki diğer sınıf arkadaşları ve farklı kültürleri öğrenirken, doğru Arap telaffuzunu öğrenir, kelime dağarcığını arttırır ve genişletir, doğru cümle yapımı kurabilmek için dilbilgisi öğrenirler. Sonunda, öğrencilerimiz kendilerini Arapça doğru ve uygun şekilde ifade edebilecekler!

Hedefimiz

Misyonumuz Arapça öğrenenleri mesleki, kişisel ve akademik gelişimlerinde çeşitli daldırma ve öğretim dersleri yoluyla desteklemektir. İstisnai hizmetler sunarak, yeniliklerle öğretim yoluyla ve mevcut, özel öğretim stillerini uygulayarak öğrencilerin beklentilerini aşmak. Rekabetçi oranları koruyarak Arapça dil programlarında en iyisi olmaya çalışmak.

Seviye 1 veya 5 olsun, her öğrenci, teşvik edilir ve öğrencilerin Arapça konuşma yeteneğini geliştirmemize programımızın önemini vurgulayan sınıfa aktif olarak katılmaları beklenir.

Müfredat Tasarımı ve Değerlendirmeleri

Müfredatımız, iki dilli profesyonel mesleki Arapça uzmanlarımız tarafından tasarlanmıştır. Onların yenilikçi yaklaşımı ve sürekli araştırmaları, Al Baher'in dil öğrenme yöntemleri ve teknolojisindeki gelişmelerin öncüsü olmaya katkıda bulunuyor. Derslerimizin yüksek kalitede teslimini garanti altına almak için öğrencilerimizin ihtiyaçlarını her zaman izlemektedirler.

Öğrenim yolculuğunun başında, Al Baher öğrencileri Arapça seviyelerini belirlemek için bir yerleştirme sınavına girerler ve aynı sınıf öğretmenleri, ödevler ve düzenli seviye üzerinden sürekli olarak değerlendirme yaptıkları aynı seviyedeki diğer öğrencilerle bir sınıfa katılırlar. testleri.

Her bir öğrencinin genel ilerlemesinin yanı sıra güçlü ve zayıf yönleri hakkında ayrıntılı geri bildirim veren raporlar üretilir.

Bizim takım

Al Baher Arapça Eğitim Merkezi, güler yüzlü, nazik, verimli, zamanında ve dakik hizmet vermek için 14 üniversite eğitimi almış, yetkili personel çalıştırmaktadır. Merkezin güvenilir ve profesyonel standartları, kendi alanlarında on yılı aşkın tecrübeye sahip motivasyona sahip, iyi eğitim görmüş, ana dili İngilizce olan Arapça konuşan eğitmenler tarafından saklanmaktadır. Onlar hevesli, samimi ve en önemlisi - her biri, yapısal ve kapsamlı sınıflarımızı korumak için Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından tam olarak sertifikalandırılmış ve akredite edilmiştir. Arapça eğlenceli ve etkili kılmanın anahtarı oldukları için yüksek dereceli bir inceleme ile seçilirler.

Eğitmenlerimiz başvuru sahiplerine zamanında (örneğin, test / mülakat bilgisi) dokümantasyon sağlar ve bunu müteakip testlere ve mülakatlara katılım için yeterli adaylara bildiririz. Eğitmenler, testlere ve mülakatlara mümkün olan en kısa sürede başvuranlara sonuç ve anlamlı geribildirimler sunar ve seçilen yöntemleri, verimliliklerini ve etkinliklerini izlemeye devam eder.

Enerji, uzmanlık ve Arapça öğretme tutkumuz ile hedefimiz öğrencilerin küresel bir toplumda başarılı olmalarına yardımcı olmaktır, Al Baher'de sizi ağırlamaktan ve sizi evinizde hissetmek için bir grup insanımız bulunmaktadır. Onlara akademik konulardan, sosyal etkinliklerden veya en iyi yerden iyi kahve almalarını isteyin! Sizin için oradalar, organize ettiğimiz pek çok sosyal faaliyette size eşlik edebilirler. Sizin ve yeni uluslararası arkadaşlarınızın keşfedtiği gibi onlar sizin kılavuzlarınız olacaklar.

Kampus

Merkezimiz, Ürdün, Amman'ın en modern bölgelerinden biri olan (Abdoun) bulunmaktadır.

Öğrencileri çeşitli restoranlar, spor kulüpleri, parklar ile kolayca birbirine bağlayan çarpıcı konumunun yanı sıra birçok güzel mağaza ve diğer birçok imkân içeren yeni bir lüks bina olan Al Batoul Kompleksi'nde bulunur; otele yürüme mesafesindedir. Amman'daki en yeni alışveriş merkezlerinden biri olan Taj Alışveriş Merkezi. Beş katlı alışveriş merkezi içinde çok sayıda özel mağazalar, bir bakkal (Cozmo), bir düzine atılmış ve kafe ve geniş sinema salonları bulunmaktadır. Al Baher ideal konumu ve rahat yaşam tarzı, öğrencilere eşsiz bir öğrenme fırsatı sunuyor.

Sınıflar, öğrencilerin birbirleriyle rahatça etkileşim kurmalarını sağlayacak şekilde ayarlanmış, konforlu masa ve sandalyelerle birlikte verilen merkezi Klimalı sınıflarda öğrencilerin ders almalarını sağlayan rahat bir enstitü ortamında yapılır. Her sınıf oda öğrencilerimizi dış dünyayla ilişkili tutmak ve öğretim üyelerinin en yeni öğretim yöntemlerinden ses / video öğretim yardımcıları kullanarak yararlanma ayrıcalığını elde etmek için büyük bir yüksek teknoloji ekranı ile birlikte verilir. Öğrenciler kablosuz, kablosuz internet ağımızı ve terminallerimizi ücretsiz olarak kullanmanın tadını çıkarıyorlar, onlar için uygun olan bilgisayarlarla sağlanan çalışma salonumuzda dinlenmeye, çalışmaya veya ödevlerini yapmaya davet ediliyorlar.

Konumlar

Amman

Address
Al Masarrah street 5 ,Zahran, Amman , Jordan
Amman, Amman Valiliği, Ürdün