​Bradford Dance Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bradford Dans Merkezi Hakkında

Bradford Dans Merkezi Bradford şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Bizim mekan ve dans stüdyoları Ağustos 2015 yılında halka açılacak.

Bradford Dans Merkezi'nin temel amacı, peşin teşvik teşvik etmek ve dans öğrenme, eğitim, eğitim ve kişisel gelişimi kolaylaştırmak için vardır. Biz, toplumun tüm üyeleri için dans fırsatlar yaratarak kararlıyız ne olursa olsun yaş, arka plan, deneyim ya da yetenek. Bradford Dans Merkezi dans öğrencileri, profesyonel dans sanatçıları ve yerel topluluk üyeleri için kurslar ve mesleki gelişim fırsatları sunmaktadır.

Bradford Dance Centre değil, kar amacı gütmeyen sosyal girişim ve İngiltere'nin en saygın ödüllendirme organlarının bazı tescilli İngiltere eğitim sağlayıcısıdır.

Bradford Dans Merkezi, kentin olanaklarından tüm yakınında bulunan ve Bradford tren ve otobüs istasyonları sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Tesisler

Bradford Dans Merkezi gayri toplantılar ve ağ için mükemmel üç profesyonel dans stüdyoları, değişen tesisleri, mutfak, ofis ve toplantı odası alanı ve büyük bir açık ortak resepsiyon alanı, özel dans alanı 4.500 feet kare vardır.

Bizim dans stüdyoları Eylül 2015 den bir saatlik bazda kiralamak için hazır olacaktır.

Konumlar

Bradford

Bradford

Address
114 Sunbridge Rd
BD1 2NE Bradford, İngiltere, Birleşik Krallık