Resmi açıklamayı okuyun

Biz Manchester şehir merkezinde bir selektif olmayan, karma eğitim, bağımsız üniversite bulunmaktadır. Bizim 220 Öğrencilerin çoğu A-level, GCSE veya Uluslararası Hazırlık Programı ile ilgili çalışma. Bizim kolay, güvenli, destekleyici bir ortam öğrenciler kendi amaçlarına ulaşmak ve başarılı seçtikleri üniversiteye geçmek. Biz güçlü bir akademik ethos korurken esnek programlar ile geleneksel okullara özgü alternatif ve kişiselleştirilmiş öğrenme sunuyoruz.

Tarihçe

Abbey College Manchester 1990 yılında kurulan ve bağımsız okullar ve kolejler Alpha Plus Grubu'nun bir parçasıdır oldu.

Abbey College Manchester yüksek kalitede eğitim, küçük sınıflar ve güçlü bir öğretmen destek sistemi için ulusal ve uluslararası şimdi 2015 sırasında 25 yılını kutlayan ve yerel güçlü bir itibar geliştirmiştir.

öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun kurslar bir dizi sunulmaktadır: İki Yıllık A-Seviyeleri; Bir Yılı Yoğun geri almak A-Seviyeleri; Bir Yıl İş BTEC; Bir ve İki Yıllık Uluslararası Hazırlık Programları (İşletme ve Mühendislik) ve Bir Yıl GCSE.

kolej Manchester şehir merkezinde modern bir beş katlı bir binada yer almaktadır. Tüm derslikler, suit ve laboratuvarları iyi donanımlı ve kaynaklara olan ve öğrencilerin isteklerini yerine getirmesine yardımcı bir öğretim ve öğrenme ortamı sağlamak.

Tesisler

Abbey College Manchester öğrencilere öğretilmesi yüksek kalitede sunmak yardımcı olmak için modern ekipman ve kaynak yelpazesine sahiptir.

Tüm sınıflar state-of-the-art tesisleri, erişim interaktif beyaz tahtaları, dizüstü bilgisayarlar ve dokunmatik ekranlar gibi modern teknolojileri yarar. Tüm bölümler uzman odaları ile donatılmıştır ve ders kitapları tüm dersler için verilir.

Öğrenciler öğretim kaynakları depolandığı öğrenci paylaşılan sürücü kendi kişisel bilgisayar giriş ve erişim var. Pratik çalışma ve soruşturma Biyoloji, Kimya ve Fizik öğretim merkezi olduğunu ve bu yüzden her konu, modern, konu özel laboratuvarda öğretilir. Her odada en yüksek standartlarda monte edilmiştir ve iyi öğrencinin öğrenmesini teşvik etmek için deneyler ve gösteriler geniş bir yelpazede teslim izin donatılmıştır.

Yaratıcılık adanmış iyi donanımlı odalar öğretilen Sanat ve Tasarım ve Fotoğrafçılık üniversite içinde gelişir. Öğrenciler 3D modelleme, tekstil, heykel ve fotoğraf yanı sıra, geleneksel boyama ve çizim arasında değişen teknikleri kullanarak kendilerini ifade etmeleri için teşvik edilir. görüntüleri gelişmiş ve öğrenciler tarafından geliştirilecek bir karanlık oda da vardır. Büyük bir çalışma merkezi sessiz ve denetimli çalışma alanı olarak kullanılabilir. Burada, öğrenciler kişisel işler için kendi ya da üniversite dizüstü kullanabilirsiniz. Burada ve kolej çevresinde mevcut kablosuz bağlantı yoktur.

Öğretme ve Öğrenme

Öğretme ve öğrenme, yaratıcı ve bireysel öğrenci ihtiyacına cevap varlık iken titiz.

Küçük sınıflar

Biz küçük sınıflar ve yüksek kaliteli öğretim başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşım çok kişisel ve öğrencilerin kendi çalışmaları üzerinde duruldu ve başarıyı en üst düzeye çıkarmak ve potansiyel yerine getirmek için öğretmenlerden çok fazla ilgi verildiği anlamına gelmektedir. Küçük sınıflar yanında bir hiç üniforma politikası olan ve herkes ilk isim şartlarda olduğunu ilişkiler oluşturarak samimi bir ortam teşvik.

Uzman öğretmenler

Bizim özel öğretmenler konu ve özelliklerine mükemmel bir bilgiye sahip ve büyük sınav kurulları için sınav olarak onlar da sınav tekniğinin geliştirilmesi konusunda rehberlik ve destek sunmak için konumlandırılmış. öğrencilerin ihtiyaç duydukları sınıflar karşı daha kolay çalışabilir, böylece Öğretmenler yönetilebilir bölüme konuları yıkmak. Öğrenciler sınavlarda ve kazanç önemli çalışma becerileri için iyice hazırlanır.

üniversitede okuyan

Tüm öğrenciler, kendi programları yerleşik denetimli çalışma timetabled var. Bizim çalışma merkezi öğrenciler sessizce çalışır ve bu başkalarının öğrenme ihtiyaçları için konsantrasyon ve saygı kültürünü oluşturur.

Değerlendirme ve izleme süreci

Küçük sınıflar öğretmenleri, her öğrencinin çalışmalarının değerlendirilmesi ve bir temel bir birine yazılı ve sözlü geribildirim veren daha fazla zaman harcamak anlamına gelir. Öğretmenler sık ​​sık öğrenci çaba ve kazanımları değerlendirmek. Raporlar eve her yarım dönem gönderilen ve sınıfta ve kendi zamanında hem katılım, akademik başarıyı ve öğrenci çaba kapsayan yazılı yorumlar ve verileri içermektedir. Öğrenciler ve öğretmenler mevcut çalışmaları yansıtmak ve bu kurs ile ilgili konu bilgisi, zaman yönetimi, revizyon teknikleri ve ilerleme gibi alanlarda hedefler anlaşarak standartlarını yükseltmek. Bu da güven oluşturur ve standartlarını yükseltir.

Katılım

Seyirci günlük kayıt yoluyla ve her dersin başında izlenir. Bir öğrenci sınıfta mevcut değilse Ebeveynler / veliler temas ettirilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

A-Levels

Abbey College Manchester

Altıncı formda 130 üzerinde öğrenci bulunmaktadır, çoğunluğu AS ve A2 iki yıllık bir program üzerinde üç veya dört A-Seviyeleri alıyor. Giriş genellikle önceki okuldan iy ... [+]

Altıncı formda 130 üzerinde öğrenci bulunmaktadır, çoğunluğu AS ve A2 iki yıllık bir program üzerinde üç veya dört A-Seviyeleri alıyor. Giriş genellikle önceki okuldan iyi bir referans ile birlikte A *, A, B ve C notları bir dizi de dahil olmak üzere yeterli GCSE notlara bağlıdır.

başka bir yerde Düzeyleri AS okudu ve A2 Düzeyleri için bize katılmak isteyen varsa, biz almak için hangi derslerin ilgili en iyi bilgi verecektir. Bazen sınav kurulları aktarmak gerekebilir. Bu genellikle basit bir iştir ve biz bu konuda size daha fazla bilgi verebilir. kolej başarıyla üst altıncı yıla öğrencilerin geçiş sağlayan deneyime sahiptir.

olan İngilizce becerileri olduğu düşünülen bazı uluslararası öğrenciler için oldukça İki Yıllık A-Level Programı üstlenmek için gerekli düzeyde, üç yıllık bir A-Level seçeneği şu anda kullanılabilir. Bu geleneksel İki Yıl Programı için biraz daha yavaş bir hızda yapılır.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Ders

Abbey College Manchester

İngiliz iş, akademi ve uluslararası ilişkilerin temel küresel dilidir, küresel lingua franca. İngiltere'de Abbey College Cambridge ve genelinde bir seviye kursları, İngil ... [+]

Akademik İngilizce nedir?

İngiliz iş, akademi ve uluslararası ilişkilerin temel küresel dilidir, küresel lingua franca. İngiltere'de Abbey College Cambridge ve genelinde bir seviye dersler İngilizce olarak öğretilir, aynı zamanda üniversitede okumak için devam edecektir derece kursları için eğitim dili olacak.

Neden Akademik İngilizce öğrenmek?

Birincil hedefi İngiltere veya başka İngilizce konuşulan bir ülkede seçtiğiniz üniversiteye kabul edilmek için ise İngilizce dil mastering getirdiği genel yararları ederken, büyük, İngilizce yeterlilik belirli bir düzeyde göstermek için gerekli olacaktır. Bu genellikle IELTS gibi tanınmış bir İngilizce dil testi, bir skorla gösterilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Abbey College Manchester

Bu çoğu İngiliz üniversitelerine doğrudan giriş için uluslararası öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış tam zamanlı bir derstir. Bu üniversiteler Bristol, Bath, Manches ... [+]

Bu çoğu İngiliz üniversitelerine doğrudan giriş için uluslararası öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış tam zamanlı bir derstir. Bu üniversiteler Bristol, Bath, Manchester, Sheffield, Leeds, Birmingham, Aston, Nottingham, York, Southampton, University College London, Salford ve Queen Mary bulunur. Genellikle bir yıl boyunca teslim edilir. Ancak, aynı zamanda daha önce (yani A-Level) daha yavaş bir hızda uygun olur ya da Seviye 3 eşdeğer okumamış olan öğrenciler için 18 ay ya da iki yıl içinde yapılabilir.

Tamamen UK Visa Göç (UKVI) ihtiyaçları doğrultusunda NCFE tarafından akredite edilmiştir.

Pathways

Öğrenciler Çekirdek yetenekler ve Yol Spesifik modüller içermektedir, her biri dört yolların, bir seçim var:... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Abbey College Manchester

kolej yılı 11 içine orta GCSE aktarmak isteyen öğrenciler için eşsiz ve son derece başarılı bir yıl GCSE programı sunmaktadır. Öğrenciler 6 konulara kadar alabilmesi için ... [+]

kolej yılı 11 içine orta GCSE aktarmak isteyen öğrenciler için eşsiz ve son derece başarılı bir yıl GCSE programı sunmaktadır. Öğrenciler 6 konulara kadar alabilmesi için ve tabii ki bir yıl içinde bütünüyle teslim edilir. Normal şartlar altında öğrencilerin yıl veya önerilen çalışma 1 Eylül'de 16 yaş ve altındaki olacağı beklenmektedir.

Öğrenciler dersin başarıyla tamamlanması denetleyecek bir taban odası ve Yılın adanmış ve deneyimli Başkanı var. yasal okul çağındaki öğrenciler Kişisel, Sosyal ve Sağlık Eğitimi (PSHE) ve spor timetabled var.

kendi GCSE tamamlayarak birçok öğrenci iki yıl A Seviyesi programlarına katılmaya davet ediyoruz.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Abbey College Manchester - The Gold Standard in Education