Abbey Road Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ABBEY YOL KURUMU HOŞ GELDİNİZ.

Abbey Road Institute, müzik üreticilerinin ve ses mühendislerinin yeni kuşağı için eğitim zemini.

Abbey Road Stüdyolarında oluşturulan uzmanlığı ve yeniliği harekete geçirerek ve endüstri uzmanlarıyla işbirliği yaparak Müzik Üretim ve Ses Mühendisliğinde bir yıllık ileri Diploma öğretiyoruz.

Kapsamlı, eli açık ve keskin bir müfredat yaratmak için mühendisler ve üreticilerle yakın işbirliği içerisindeyiz. Bu, öğrencilerimizi müzik endüstrisinde olduğu gibi eşsiz bir kariyer yapmaya hazırlar. Öğrencilerimizi ve ekibimizi bir araya getiren şey, müzik sevgisi ve yaratma tutkusu.

MÜZİK ÜRETİMİNİZİ VE SES MÜHENDİSLİĞİ KARİYERİNİZİ ABD'YE TARAFINIZ.

Öğrencilerimiz yaratıcı üstün üreticiler, teknik uzmanlar, iş dünyası profesyonelleri ve müzik endüstrisinde kurulmuş ve deneyimli isimlerden dersler alırlar. Abbey Road Enstitüsü'nde okumayı seçmek, hayat boyu değişen bir karardır ve yaşam boyu bir deneyimdir.

Mezunlarımız, müzik ve kayıt endüstrisinin geleceğidir.

STÜDYO'YU İÇİN BİR BAKIŞ

Amiral gemisi olan Londra Abbey Road Stüdyolarında bulunan Abbey Road Institute London, Eylül 2015'te hizmete girdi. Okul Abbey Road Stüdyoları binasına entegre edilmiştir ve öğrencilerimize haftanın 7 günü çalışacak özel bir öğretim alanı ve ısmarlama stüdyo alanı sunmaktadır. Okulumuzu, dersin tüm alanlarını destekleyen dinamik bir öğretim alanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Mesleki stüdyolarımızın en üst düzeyindeki, endüstri standardı ekipmanlarla çalışacaksınız.

Alana genel bakış

Kurs boyunca, üzerinde çalıştığınız modüllere bağlı olarak hem öğretim hem de ticari stüdyolarımıza farklı aşamalarda erişebileceksiniz. Amacımız olan tesislerimiz, canlı kayıt alanı ve profesyonel standart kontrol odası, iki üretim odası, bir karıştırma odası ve bireysel iş istasyonlarına sahip bir konferans odası içermektedir.

Öğrenciler hem zaman çizelgesi öğretiminin bir parçası olarak hem de bağımsız olarak yönetilen kayıt, üretim ve karıştırma için dış sınıf saatiyle Enstitünün stüdyosuna erişebilirler. Her öğrenci, ders öncesi, ders sırasında ve ders sonrasında bulunan güçlü bir bilgisayar iş istasyonuna erişebilir.

Projenizi stüdyoda başlatabilir ve sınıf iş istasyonlarında, üretim süitlerinde veya karıştırma odalarında kayıt, düzenleme ve karıştırmaya devam edebilirsiniz. Abbey Road Institute öğrencileri, sınıfta ve stüdyoda en iyi endüstri standart donanımını öğrendiklerinden emin olabilirler. Stüdyolarımız, modern ses üretim ortamı için hem pratik hem de uygun olan çeşitli hibrid kurulumlarına izin veren geniş bir yazılım ve donanım yelpazesine sahiptir.

Pratik süre bireysel olarak tahsis edilmekte ve nitelikli personelimiz tarafından tamamen denetlenmektedir. Pratik oturumlar, Enstitünün çalışma saatleri boyunca haftalık veya aylık olarak öğrenciler tarafından rezerve edilebilir. Bir öğrencinin kurs süresince rezervasyon yapabileceği pratik sürenin sınırı yoktur, sadece mevcudiyet durumuna bağlıdır.

Konumlar

Londra

Abbey Road Institute

Address
Abbey Road Institute London
Abbey Road Studio
3 Abbey Road

NW8 9AY Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 7266 7397