Resmi açıklamayı okuyun

Accent International Hakkında

Accent Uluslararası

İcra ve Mesleki Eğitim

Accent küçük, uzman kuruluşudur. biz büyük şirketlerin çalışsa da, biz BICTON Koleji'nde kurslarda 25'den fazla kursiyerleri asla. biz kişisel, özel hizmet vermek ve katılımcıların ihtiyaçlarına cevap etmemizi sağlayacak kişi sayısını sınırlamak gerektiğine inanıyorum çünkü bu kasıtlı olduğunu.

Yöneticiler ve belirli alanlarda hızlı bir ilerleme yapmak için gereken profesyoneller - Bizim katılımcılar olgun yetişkin vardır.

Çalışmanın Programlarımız Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Uzman İngilizcedir.

Genel İngilizce sosyalleşme, Travel Genel İletişim, Eğitim Amaçlı içerebilir.

İş İngilizcesi Genel İş Dili veya vb Finans, Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Üretim, Lojistik workfocused konulara bakabilirsiniz

Uzman İngilizce Muhasebe, Bankacılık, İnşaat, Mühendislik, Sigorta, Hukuk, Tıp, Petrol, İlaç, Teknoloji gibi alanlarda inceleyebilirsiniz.

Spesifik beceri, Görüşmeler, Konferanslar Katılan Sunumlar, Rapor-yazma, Kültürlerarası Farkındalık, kapsayabilir.

Giriş

Vurgu Şirketler, İdareciler, Yöneticileri ve Uzmanları için uzman danışmanlık ve İngilizce dil eğitimi organizasyonu olarak 1988 yılında kurulmuştur. O zamandan beri, dil problemleri için eğitim çözümleri sağlamak ve küresel ölçekte mevcuttur fırsatları değerlendirme onlara yardım etmek dünyanın her yerinden kurumsal müşteriler ve bireyler ile yakın çalıştık.

İngilizce kuşkusuz iş ve meslek dünyasında uluslararası iletişim dilidir. onların diğer yeteneklerine İngilizce eklemek şirketler ve bireyler aniden uluslararası gerçekleştirmek için edebiliyoruz - açılması yeni pazarlar, gerçek kültürler arası iletişimi yaratan faaliyetleri küreselleşen diğer ülkelerden öğrenme ve şirket umutları ve aynı zamanda kariyerlerini hem artırılması.

Vurgu, bire-bir, küçük grup ve kombinasyon eğitim biçimleri uzman seminerleri, simülasyonlar, uzman İngilizce dil eğitimi, şirket içi programları toplam daldırma kursları, yönetim eğitimi, ders tasarım alanlarında çalışan analiz ve danışmanlık ihtiyacı vardır.

FELSEFE

Accent felsefesi "Kişisel ve profesyonel, kaliteli eğitim" olarak özetlenebilir.

Kişisel - Accent ülkede çalışmasının rağmen, çünkü bizim merkez küçük ve katılımcı sayısı dikkatlice sınırlıdır. Bu şekilde, kişisel ihtiyaçları karşılamak için kişisel ilgi ve tasarım kursları sağlayabilir.

Profesyonel - dil öğretim niteliklere ek olarak, - Accent genellikle işletme, finans, bilim veya BT gibi uzmanlık alanlarında nitelik ve deneyime sahip nitelikli ve deneyimli eğitmenler kullanması nedeniyle.

Kalite - konaklama ve istemci şirket ilişkilerinde, tesislerimizde, eğitimde, malzemelerde - Accent kalitesi kararlıdır çünkü. Nihai rapora ilk temastan - Bir eğitim programının tüm parçaları aynı derecede önemli olduğuna inanıyoruz.

Stajı - Accent işadamları, şirketler ve profesyonellerle çalışmak için kullanılır çünkü. Hizmetlerimizin hepsi değil öğretim, eğitim konseptleri dayanmaktadır. Bir Vurgu rotasında atmosfer bir okulun bu tamamen farklı - yaklaşımla, ilişkiler ve çevre İngilizce için profesyonel ihtiyacı olan ciddi, olgun yetişkinler için uygundur.

Kalite garantisi

Düzenli olarak bizi denetler ve yüksek standartlarda yerine getirilmesi devam etmesini sağlar - Accent British Council tarafından verimli olarak kabul edilmektedir. Vurgu da İngilizce Dil Sanayi profesyonel organıdır ve başka kalite monitörü sağlar English UK, üyesidir. Son olarak, İş İngilizcesi sağlayıcılar için uzman bir kuruluştur BusinessEnglishUK üyeleridir.

Bunlar kalite Tanınan garantisidir.

Gerçek garanti Ancak müşterilerimiz ve ders katılımcıların memnuniyeti, şirketler ve Accent daha fazla eğitim için dönmek katılımcılarla çalışmış zamanın uzunluğudur.

Eğitim Mükemmellik üzerine bir odak

Accent bir eğitmen tarafından kuruldu - ve eğitimde mükemmellik örgütün kalbidir. eğitici ekibimiz güçlü altyapı ve her ders katılımcısı için yüksek kaliteli programlar üretmek için eğitmenler sağlayacak bir platform sağlayan bir ofis personeli tarafından desteklenmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Accent International

onlar işlerini İngilizce gerektiğinden çoğu insan Accent de derslere. Bankacılığı'ndan İlaç için, Engineering Tıbba, Sigortasından Demiryolları, Uzay Kurumlar gelen Avuka ... [+]

onlar işlerini İngilizce gerektiğinden çoğu insan Accent de derslere. Bankacılığı'ndan İlaç için, Engineering Tıbba, Sigortasından Demiryolları, Uzay Kurumlar gelen Avukatlar - Accent biz iş ve mesleklerin çok büyük bir çeşitlilik erkekleri ve kadınları alırsınız.

Aslında, zoologlar Otomotiv Industries - biz kelimenin tam anlamıyla Her ders farklı ve özel A'dan Z'ye çalışmak ve herhangi iki Finans Yöneticileri, örneğin, farklı ihtiyaçları vardır. Orada diğerlerinden daha talep fazla gibi görünen uzmanlık bir dizi, ancak, ve bu broşür size bu bir fikir vermektir. Bu liste sadece örnek. Bu broşürün arkasında göreceğiniz gibi, biz genellikle bir uzman programı sağlayabilir - ne olursa olsun özel ihtiyaçlarını.... [-]

Birleşik Krallık East Budleigh
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accent International

ihtiyaçlarınız için tasarlandı. A'dan Z'ye Uzmanlık. ... [+]

ihtiyaçlarınız için tasarlandı. A'dan Z'ye Uzmanlık.

Bireysel Yoğun Kurslar

Bireysel yoğun kurslar Accent tarafından sunulan İngilizce dil eğitimi en kişisel, ısmarlama ve bireysel olarak tasarlanmış programlar sunuyoruz.

Kurs içeriği

Tek bir program üzerinde ders içeriği Kurs katılımcısı istediği tam olarak ne olduğunu! eğitmenler sonunda, karar katılımcı ile, tavsiye ama olacak. Bir ndil.idual programı, sen Genel ve ayrıca Uzman İngilizce hem eğitim görebilirsiniz. Genel İngilizce, dinleme, okuma ve yazma ya da bunlardan herhangi biri, konuşma doğruluk ve akıcılık üzerinde çalışmaya içerebilir. Bu iletişim becerisine odaklanabilir veya anlayış ya da bireysel ihtiyaçları için İngilizce okuma doğruluğu konsantre olabilirsiniz. İşletme tüm alanlarda, örneğin, ya da vb Tıp, Hukuk, Reklamcılık, Eczacılık, Mühendislik, Professional gibi alanlarda - Uzman İngilizce birçok farklı çalışma alanlarını eiclude olabilir Buna ek olarak, bu tür Toplantıları, Müzakereler gibi belirli becerileri üzerinde çalışmak. daha geniş bir planın parçası olarak ya da bir haftalık bir program için özel bir odak noktası olarak - Sunumlar, Telephoning veya rapor writi-ig bireysel dersler üzerinde eğitilmiş olabilir. ... [-]

Birleşik Krallık East Budleigh
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
40 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accent International

ihtiyaçlarınız için tasarlandı. A'dan Z'ye Uzmanlık. ... [+]

ihtiyaçlarınız için tasarlandı. A'dan Z'ye Uzmanlık.

kombinasyon Kursları

Kombinasyon Kursları bazı bireysel eğitim ve bazı küçük grup eğitimi karışık bir program sunuyoruz.

Kombinasyon Kursları Bireysel Bileşeni

Bu bileşen, ders katılımcının bireysel ihtiyaçlarına odaklanır. Bu, kişisel gramer sorunları düzeltmek örneğin, akıcılık ayrı telaffuz konsantre veya artırabilir. Herhangi bir özel beceri gerekli örneğin dinleme, okuma ve yazma odaklanmış yoğun çalışmalar sağlayabilir. Son olarak, ayrılmış olabilir çok özel İngilizce - vb Finans, Pazarlama, Hukuk, Mühendislik, Tıp, için Kombinasyon kursları günde bireysel eğitim sunuyoruz. ... [-]

Birleşik Krallık East Budleigh
Ingilizce
Tam zamanlı
40 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accent International

ihtiyaçlarınız için tasarlandı. A'dan Z'ye Uzmanlık. ... [+]

ihtiyaçlarınız için tasarlandı. A'dan Z'ye Uzmanlık.

Küçük Grup Kursları

Küçük grup dersleri 2 minimum ve benzer seviyede 4 katılımcı en fazla içindir. Gruplar başvuru formu ve ilk ihtiyaç analizi alınan bilgilere dayanarak yetiştirilmektedir. Bazen, bir katılımcı seviyesini kontrol etmek telefon olacak. ilk gününde değerlendirme sırasında, kurs kompozisyon onaylanır veya kurs öğretmeni ile değiştirilen.

Küçük Grup Ders İçerikleri

Küçük Grup kursları Genel veya İş İngilizcesi olabilir. Tabii genellikle dört modülden oluşmaktadır - veya Alıcı Becerileri - - Doğruluk ilk konsantreleri ve bu nedenle dilbilgisi ve kelime doğru kullanımı bakar, ikinci Anlama odaklanır ve onların dinleme ve okuma geliştirmek için par6cOants yardımcı olur; Becerileri üçüncü görünüyor ve toplantılar, telefon etme, sosyalleşme, sunumlar, vb eğitim vermektedir ve son bileşen İletişim yeniden vurgular ve akıcılık, telaffuz, tonlama ve güven konularında çalışmaktadır. Her küçük grup Dersin içeriği, ancak sabit değildir ve grup üyelerinin taleplerine göre ayarlanır. Sürekli gözden geçirilecek ve gerekli revize edilmektedir.... [-]

Birleşik Krallık East Budleigh
Ingilizce
Tam zamanlı
40 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accent International

özel ihtiyaçları için spesifik bir dil ... [+]

özel ihtiyaçları için spesifik bir dil

İki haftalık programlar

Tıp İngilizce

Doktorlar ve Tıp Öğrencilerinin için, bu ders Genel dil ve Tıp spesifik alanlarda bakar. Genel Uygulama, bu tür Onkoloji, Dermatoloji, Kadın Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, kardiyak nedenlere, Thoracic-, ENT- ve nöro-cerrahi ve diğer birçok teknik, karmaşık ve hassas dil alanları gibi uzmanlık sayesinde.

Kanun İngilizce

Avukatlar, Avukatlar, Noterler, Barristers ve Hukuk Öğrencileri İçin Hukuk uzmanı İngiliz karmaşık ama gerekli bir beceridir. Odak İnşaat, Ceza, Şirket, Aile, Chancery, Uluslararası Mali, Kamu ve İnsan Hakları Yasa üzerinde olsun, bu ders gerekli belirli bir dil ve beceri ile yardımcı olur. ... [-]

Birleşik Krallık East Budleigh
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

A Quick Look - Accent International Language Consultancy

The Philosophy and The Reality - Accent International