Accent International

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Accent International Hakkında

Accent Uluslararası

İcra ve Mesleki Eğitim

Accent küçük, uzman kuruluşudur. biz büyük şirketlerin çalışsa da, biz BICTON Koleji'nde kurslarda 25'den fazla kursiyerleri asla. biz kişisel, özel hizmet vermek ve katılımcıların ihtiyaçlarına cevap etmemizi sağlayacak kişi sayısını sınırlamak gerektiğine inanıyorum çünkü bu kasıtlı olduğunu.

Yöneticiler ve belirli alanlarda hızlı bir ilerleme yapmak için gereken profesyoneller - Bizim katılımcılar olgun yetişkin vardır.

Çalışmanın Programlarımız Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Uzman İngilizcedir.

Genel İngilizce sosyalleşme, Travel Genel İletişim, Eğitim Amaçlı içerebilir.

İş İngilizcesi Genel İş Dili veya vb Finans, Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Üretim, Lojistik workfocused konulara bakabilirsiniz

Uzman İngilizce Muhasebe, Bankacılık, İnşaat, Mühendislik, Sigorta, Hukuk, Tıp, Petrol, İlaç, Teknoloji gibi alanlarda inceleyebilirsiniz.

Spesifik beceri, Görüşmeler, Konferanslar Katılan Sunumlar, Rapor-yazma, Kültürlerarası Farkındalık, kapsayabilir.

Giriş

Vurgu Şirketler, İdareciler, Yöneticileri ve Uzmanları için uzman danışmanlık ve İngilizce dil eğitimi organizasyonu olarak 1988 yılında kurulmuştur. O zamandan beri, dil problemleri için eğitim çözümleri sağlamak ve küresel ölçekte mevcuttur fırsatları değerlendirme onlara yardım etmek dünyanın her yerinden kurumsal müşteriler ve bireyler ile yakın çalıştık.

İngilizce kuşkusuz iş ve meslek dünyasında uluslararası iletişim dilidir. onların diğer yeteneklerine İngilizce eklemek şirketler ve bireyler aniden uluslararası gerçekleştirmek için edebiliyoruz - açılması yeni pazarlar, gerçek kültürler arası iletişimi yaratan faaliyetleri küreselleşen diğer ülkelerden öğrenme ve şirket umutları ve aynı zamanda kariyerlerini hem artırılması.

Vurgu, bire-bir, küçük grup ve kombinasyon eğitim biçimleri uzman seminerleri, simülasyonlar, uzman İngilizce dil eğitimi, şirket içi programları toplam daldırma kursları, yönetim eğitimi, ders tasarım alanlarında çalışan analiz ve danışmanlık ihtiyacı vardır.

FELSEFE

Accent felsefesi "Kişisel ve profesyonel, kaliteli eğitim" olarak özetlenebilir.

Kişisel - Accent ülkede çalışmasının rağmen, çünkü bizim merkez küçük ve katılımcı sayısı dikkatlice sınırlıdır. Bu şekilde, kişisel ihtiyaçları karşılamak için kişisel ilgi ve tasarım kursları sağlayabilir.

Profesyonel - dil öğretim niteliklere ek olarak, - Accent genellikle işletme, finans, bilim veya BT gibi uzmanlık alanlarında nitelik ve deneyime sahip nitelikli ve deneyimli eğitmenler kullanması nedeniyle.

Kalite - konaklama ve istemci şirket ilişkilerinde, tesislerimizde, eğitimde, malzemelerde - Accent kalitesi kararlıdır çünkü. Nihai rapora ilk temastan - Bir eğitim programının tüm parçaları aynı derecede önemli olduğuna inanıyoruz.

Stajı - Accent işadamları, şirketler ve profesyonellerle çalışmak için kullanılır çünkü. Hizmetlerimizin hepsi değil öğretim, eğitim konseptleri dayanmaktadır. Bir Vurgu rotasında atmosfer bir okulun bu tamamen farklı - yaklaşımla, ilişkiler ve çevre İngilizce için profesyonel ihtiyacı olan ciddi, olgun yetişkinler için uygundur.

Kalite garantisi

Düzenli olarak bizi denetler ve yüksek standartlarda yerine getirilmesi devam etmesini sağlar - Accent British Council tarafından verimli olarak kabul edilmektedir. Vurgu da İngilizce Dil Sanayi profesyonel organıdır ve başka kalite monitörü sağlar English UK, üyesidir. Son olarak, İş İngilizcesi sağlayıcılar için uzman bir kuruluştur BusinessEnglishUK üyeleridir.

Bunlar kalite Tanınan garantisidir.

Gerçek garanti Ancak müşterilerimiz ve ders katılımcıların memnuniyeti, şirketler ve Accent daha fazla eğitim için dönmek katılımcılarla çalışmış zamanın uzunluğudur.

Eğitim Mükemmellik üzerine bir odak

Accent bir eğitmen tarafından kuruldu - ve eğitimde mükemmellik örgütün kalbidir. eğitici ekibimiz güçlü altyapı ve her ders katılımcısı için yüksek kaliteli programlar üretmek için eğitmenler sağlayacak bir platform sağlayan bir ofis personeli tarafından desteklenmektedir.

Konumlar

Doğu Budleigh

Address
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

Doğu Budleigh, İngiltere, Birleşik Krallık