Anglolang Academy of English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Geleneksel İngiliz konumu

Anglolang güzel Kuzey Yorkshire kıyısında Scarborough tarihsel turizm tesisi 1985 yılında kurulmuş uluslararası bir İngilizce dil okuludur. Okul plaj ve çoğu konaklama sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bu çalışma ve İngiltere ve İskoçya ana şehirler kolay erişim için geleneksel bir İngiliz bir konuma sahiptir.

İyi kurulan Kalite İngilizce okulu

Okul geniş bir bahçe ile bir 19. yüzyıl Manor House olduğunu. Sunulan Tesisler WiFi, interaktif yazı tahtaları, sinema, geniş limonluk kafe, kütüphane ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Erasmus + Dersler dahil yıl boyunca derslerin Geniş,

Anglolang İngilizce kursları güvenle İngilizce iletişim için gerekli becerileri geliştirmek. Biz öğretmen eğitimi, IELTS hazırlık ve Mesleki İngilizce dahil yetişkinler için yıl boyunca kurslar, geniş bir yelpazede sunuyoruz. Biz yaz aylarında aileler için kurslar ve genç öğrencilere sunuyoruz.

Anglolang çevrimiçi

ÜCRETSİZ dersler yanı sıra kullanışlı web sitelerine linkler 24 saat erişim sunar öğrenci bölge - Tüm Anglolang öğrenciler Anglolang çevrimiçi erişebilirsiniz.

Konuksever konaklama

Konaklama seçerek ve bir misafirhane, otel ya da kendin pişir kendin ye konaklama, bir İngiliz aile ile kalmak için ayarlayabiliriz Biz büyük özen gösteriyoruz.

Konumlar

Scarborough

Anglolang Academy Of English Language

Address
Anglolang Academy of English
20 Avenue Road

YO12 5JX Scarborough, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1723 367141