Resmi açıklamayı okuyun

Geleneksel İngiliz konumu

Anglolang güzel Kuzey Yorkshire kıyısında Scarborough tarihsel turizm tesisi 1985 yılında kurulmuş uluslararası bir İngilizce dil okuludur. Okul plaj ve çoğu konaklama sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bu çalışma ve İngiltere ve İskoçya ana şehirler kolay erişim için geleneksel bir İngiliz bir konuma sahiptir.

İyi kurulan Kalite İngilizce okulu

Okul geniş bir bahçe ile bir 19. yüzyıl Manor House olduğunu. Sunulan Tesisler WiFi, interaktif yazı tahtaları, sinema, geniş limonluk kafe, kütüphane ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Erasmus + Dersler dahil yıl boyunca derslerin Geniş,

Anglolang İngilizce kursları güvenle İngilizce iletişim için gerekli becerileri geliştirmek. Biz öğretmen eğitimi, IELTS hazırlık ve Mesleki İngilizce dahil yetişkinler için yıl boyunca kurslar, geniş bir yelpazede sunuyoruz. Biz yaz aylarında aileler için kurslar ve genç öğrencilere sunuyoruz.

Anglolang çevrimiçi

ÜCRETSİZ dersler yanı sıra kullanışlı web sitelerine linkler 24 saat erişim sunar öğrenci bölge - Tüm Anglolang öğrenciler Anglolang çevrimiçi erişebilirsiniz.

Konuksever konaklama

Konaklama seçerek ve bir misafirhane, otel ya da kendin pişir kendin ye konaklama, bir İngiliz aile ile kalmak için ayarlayabiliriz Biz büyük özen gösteriyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Anglolang Academy of English

Anglolang Yoğun İngilizce ve IELTS kursu gelecekte İngiltere'de bir kolej veya üniversitede okumak istiyoruz ama bir yüksek olmayan öğrenciler için idealdir ... [+]

Anglolang Yoğun İngilizce ve IELTS kursu gelecekte İngiltere'de bir kolej veya üniversitede okumak istiyoruz ama İngilizce yeterince yüksek seviyesine sahip olmayan öğrenciler için idealdir.

Bu ders küçük uluslu sınıflarda her hafta 25 saat grup dersleri içerir. IELTS sınav stratejileri üzerinde durulacak dört beceri yanı sıra dilbilgisi ve kelime geliştirme ve öğleden sonra sınıfları odaklanmak sabah sınıfları, kombinasyon öğrencilerin IELTS testi ihtiyaç duyduğu puanı ulaşmak için yardımcı olur. Bu nedenle onların seçtikleri unversity dereceye ilerlemesine izin veren.

IELTS kursları 4 hafta veya daha fazla rezerve edilebilir.

Bu ders için gerekli minimum dil seviyesi Elementary (A1) 'dir.... [-]

Birleşik Krallık Scarborough
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anglolang Academy of English

Öğretmen eğitimi yirmi yılı aşkın tecrübesi ile, ANGLOLANG, birincil, ikincil ve üçüncül öğretmenler için, dinamik motive ve yüksek pratik dersler sunmaktadır. Bizim iki ... [+]

Öğretmen eğitimi yirmi yılı aşkın tecrübesi ile, ANGLOLANG, birincil, ikincil ve üçüncül öğretmenler için, dinamik motive ve yüksek pratik dersler sunmaktadır. Bizim iki haftalık kurs amacı pratik eğitim fikirlerini uyarıcı sağlamak ve İngilizce dil yeterlilik geliştirmektir.

Metodoloji oturumları içerebilir: - Kelime öğrenme, kayıt ve geri dönüşüm - Öğrenen özerkliğini - konuşmak için öğrencilerin motive - Proje çalışmaları sınıfta - drama ve rol-play kullanımı - gramer öğretiminde farklı yolları Bu ders boyunca düzenli tarihlerde mevcuttur yıl.

Erasmus +

Bir okul, kolej veya eğitim kurumunda çalışan insanlar bu ders için Erasmus + finansman için uygun olabilir. Eğer AB üyesi devlet veya bir NON-AB Programı Ülke (Makedonya, Norveç, Türkiye ve İzlanda eski Yugoslav, Lihtenştayn, İsviçre, cumhuriyet) gelen bir öğretmen iseniz, kurum Erasmus + finansman için geçerli olmalıdır.... [-]

Birleşik Krallık Scarborough
Açık Kayıt
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anglolang Academy of English

ANGLOLANG Yaz Tatili kursu ücretleri dahildir: Grup derslerinde 4 saat her sabah (sınıf başına 15 öğrenci maksimum), örgütlü bir sosyal program her öğleden sonra, bir tam ... [+]

Eğlenin ve öğrenmek

ANGLOLANG Yaz Tatili kursu ücretleri dahildir: - örgütlü bir sosyal program her öğleden sonra - - Grup derslerinde 4 saat her sabah (sınıf başına 15 öğrenci) maksimum ilgi çekici bir yer her Çarşamba tam gün çalışma ziyareti (bir eğitim gezisi £ 35 - akademik programın parçası) Öğrenciler ayrıca yaklaşık £ 25 ek bir maliyet için bir rehber ile isteğe bağlı hafta sonu tam gün geziler katılabilirsiniz.

Öğleden sonra Faaliyetleri örnekleri Deniz Yaşamı Merkezi - Deniz Cruise - Scarborough Kalesi - Kapalı Yüzme Havuzu - Kapalı Kaseler - Spor Merkezi - Scarborough Sanat Galerisi - Mini Golf - Sanat Atölyesi (16 Haziran 22 ... [-]
Birleşik Krallık Scarborough
Bilgi iste
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anglolang Academy of English

Ferahlatıcı ve onların İngilizce geliştirirken pratik öğretim teknikleri bir dizi yaşayarak, katılımcıların kendi çalışma sınıf fikirler genişleyecektir ... [+]

Bu ders, bir öğretim bağlamında kendi bilinci ve teknoloji kullanımını artırmak isteyen öğretmenler içindir. Sabah oturumları katılımcıların İngilizce kullanırken güven kazanmaları dil gelişimi odaklanmak. Öğleden sonra metodoloji oturumları öğretiminde teknolojiyi kullanarak taze ve iletişimsel yaklaşımlar tanıtmak.

Ferahlatıcı ve İngilizce dil yeterliklerinin geliştirilmesi sırasında pratik öğretim teknikleri bir dizi yaşayarak, katılımcıların kendi çalışma sınıf fikirler genişleyecektir.

Kurs katılımcılarının sonu olacak By: - Toplanan öğretim kaynaklarının bir portföy - - Paylaşılan fikirleri ve deneyimleri - öğrencilerini motive Edindikleri yeni fikirler - sınıf içinde nasıl kullanılabileceği teknoloji onların farkındalığın artması nasıl kültürel kökenden farkındalık artışı sınıf dinamiğini etkileyebilir - Bu ders yıl boyunca düzenli tarihlerinde geçerli olan Avrupa içinde öğretim iletişim ağı oluşturuldu. Bir iki haftalık kurs olmasına rağmen, sadece bir hafta boyunca katılmak mümkündür.... [-]

Birleşik Krallık Scarborough
Açık Kayıt
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

About the School

Accomodation

Scarborough

Nightlife!