Resmi açıklamayı okuyun

Deney. Soru. Meydan okuma. Yaratmak. Yaz kurslarımızda yapmaya teşvik edeceğiniz şeylerden sadece birkaçı.

Tam zamanlı lisans programlarımızı öğreten ve ziyaret eden öğretmenler, uzman teknisyenler ve öğrenci mezunları tarafından desteklenen kurs ekibimiz tarafından yazılan, çok pratik kurslarımız, yaratıcı düşünceye ve çeşitli sanat dallarında bir dizi yaklaşımı keşfetmenize olanak tanır. formlar.

Yaratıcı teknikler ve süreçler hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, yaz kurslarımız sanatsal yeteneklerinize olan güveninizi artırmanızı ve geleceğiniz hakkında daha bilinçli bir karar vermenizi sağlar.

Sanat portföyünüzü geliştirmek, üniversite başvurunuzu desteklemek veya CV'nizi veya yaratıcı dünyaya olan ilginizi zenginleştirmek istediğiniz için kayıt olabilirsiniz .

Kurslarımız, çeşitli yaşlar, geçmişler ve deneyimlerden İngiltere'den ve dünyanın her yerinden genç öğrenciler, yaratıcı profesyoneller ve serbest çalışanlar çekmektedir.

Üç haftalık kurslarımız 16 yaş ve üstü tüm meraklılara açıktır; Ust yas siniri yoktur.

Yaz Kurslarımız size aşağıdakileri yapma fırsatı sunar:

  • Yeni yaratıcı beceriler ve teknikler geliştirin
  • Üniversitede bir sanat dersi için hazırlanın
  • Yaratıcı uzmanlardan bilgi edinin
  • Bir İngiliz sanat üniversitesinde öğrenim görmek
  • Kariyer beklentilerinizi artırın
  • Dünyanın dört bir yanından öğrencilerle fikirleri ve becerileri paylaşın
  • İngiltere'nin en iyi yaz yerlerinden birinde zaman geçirin
  • Portföy tavsiyesi ve üniversite başvuru desteği alın
  • AUB Katılım Sertifikası Belgesi

FAQS

Bununla birlikte sorunuz kapsanmıyorsa, bize yazisim@aub.ac.uk adresinden veya 44 1202 363831/363823 numarasini arayin. Ayrıca bize de yazabilirsiniz: summercoursesAUB.

AUB Yaz Kursuna Kimler Katılabilir?

3 haftalık kurslarımız 16 yaşından büyük tüm yaratıcı meraklılara açıktır ve üst yaş sınırı yoktur.

Genç öğrenciler, 14 ve 15 yaşlarındaki coşkulu yaratıcılar için tasarlanmış Yaratıcı Sanatlar Yaz Okulu'na katılabilirler.

Her ne kadar Yaz Kurs öğrencilerinin birçoğu 16-21 yaşlarında olsa da, kurslar çeşitli arka planlar ve deneyimlerle İngiltere'den ve dünyanın her yerinden öğrenciler, yaratıcı profesyoneller ve her yaştan serbest çalışanı çekmektedir.

Yaz kurslarımız, birlikte öğrenebilecekleri ve birlikte çalışabilecekleri bir insan karışımından faydalanır.

Yaz Kurslarına Özel Giriş Gereksinimleri Var mı?

Yaz kurslarımıza, öğrencilerin ve reklam öğelerinin arka planlarını veya önceki deneyimlerini ne olursa olsun paylaşmalarını ve öğrenmelerini istediğimiz resmi giriş şartları yoktur.

Kurslar, yaratıcılık konusunda yoğun ilgi duyanlar için oldukça pratik ve yazılıdır; Yaz öğrencilerine bireyler olarak ve bir takımın parçası olarak öğrenmeye hevesli ve istekli olmalarını bekleriz.

Kurslarımıza katılmak için herhangi bir önceki niteliklere ihtiyacınız yoktur.

Kurs hangi dilde yapıldı? Bir Sertifika Veya İngilizce Veya Ielts Testine Katılmaya mı İhtiyacım Var?

Tüm yaz kursları İngilizce öğretilmektedir.

Resmi İngilizce giriş şartları yoktur, ancak yaz kurslarımızdaki deneyiminizden tam olarak yararlanmak ve kurs lideriniz ve diğer öğrencilerle iletişim kurabilmek için orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmanızı öneririz.

Eğer İngilizce'nizin yeterince iyi olup olmadığı konusunda şüphe duyuyorsanız , tavsiye için lütfen bize yaz okulu@aub.ac.uk adresinden e-posta gönderin.

Kursumda kaç kişi olacak?

Bununla birlikte, kurslarımız harika bir deneyim ve eğitmeninizle yeterli iletişim süresine sahip olduğunuzdan emin olmak için, çok küçük sınıflarımızı korur.

Ders sayıları ders konularına göre değişecektir, ancak yaz kursları genellikle kurs lideriniz, kurs asistanınız ve AUB öğrenci elçilerinin size destek olması için kurs başına 15 - 25 öğrenciye sahiptir.

Yaz Kursu Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Tüm yaz kursları çevrimiçi mağazamız üzerinden bir banka kartı veya kredi kartı ile kolayca rezerve edilebilir.

Eğer online ödeme yapamıyorsanız, bir rezervasyon formu doldurmanızı isteyeceğiz ve size banka havalesi düzenlemeleri yapabilmemiz için banka hesap detaylarımızı size bildireceğiz (lütfen bunu seçerseniz ödeme yapmak için ek banka ücretleri olacağını unutmayın. yöntem).

Burada nasıl rezervasyon yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Uluslararası Öğrenci Olmak - Yaz Kursu Almak İçin Vize Gerekecek mi?

İngiltere / AB / EEA pasaportu tutmazsanız, kurslarımızdan birini almak için burada öğrenim görmenizi sağlayan bir vize almanız gerekir.

İngiltere'de kısa bir yaz kursuna devam etmek isteyen uluslararası öğrencilerin çoğunluğu, Kısa Süreli Çalışma Vizesi'ni kullanarak bunu yapabilir.

Ancak, vize başvurusu yapıp yapmamanız gerektiğine karar vermek ve vize almak için yeterli zaman ayırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Yaz kursumuza katılmadan önce gerekli vize almak için yeterli zaman vermelisiniz ve Üniversite tam ödeme yapıldıktan sonra vize destek onay mektubu verecektir.

Lütfen İngiltere Hükümet Vizesine bakınız

Uygunluğun onaylanması için tüm vizeler ve seyahat belgeleri, ya üniversite konaklama yerine ya da ilk kayıt gününde kontrol edilecektir. Doğru vizeye sahip değilseniz, kursa katılmanıza izin veremeyiz ve herhangi bir geri ödeme için uygun olmazsınız.

Vize başvurusu yapıyorsanız ve vizenizi güvence altına almak için seyahat ve kurs düzenlemelerinizi onaylamak için belgelere ihtiyacınız varsa, lütfen vize başvuruları için kurs onaylama mektuplarının sadece kurs ücretleri ve rezervasyon yaptırdığınız herhangi bir konaklama biriminin ödenmesinden sonra verileceğini unutmayın. dolu.

Başka ne için ödemek zorundayım?

Yaz kurslarımız, içerdiği tüm materyal ve kaynaklar ile tamamen kapsayıcıdır.

Konaklama birimlerinde konaklayanlar için tüm yemekler sağlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler hediyeler, kişisel alımlar, ilave atıştırmalıklar ve hafta sonu etkinlikleri gibi kendi alışverişleri için sadece ekstra paraya ihtiyaç duyacaktır.

Yerel olarak yaşıyorsanız ya da sadece yaz kursuna rezervasyon yaptırıp konaklama yerinizi bağımsız olarak ayarladıysanız, öğle yemeği ve diğer yemek, aktivite ya da kişisel alışverişleriniz için yeterli miktarda fon almalısınız.

Kursun Sonunda Ne Alınır?

Kursu başarıyla tamamladıktan sonra bir AUB Sertifika Sertifikası ile verilecektir.

Bunu portföyünüze veya CV'nize eklenebilecek çalışmayı kanıtlamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, şu anda yapmakta olduğunuz herhangi bir çalışmaya (örneğin başka bir üniversitede Yurtdışında Öğrenim öğrencisi veya IB için CAS kredisi alan bir öğrenci olarak) konulacak olan ev kredisi başvuruları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Aldığınız yaz kursuna bağlı olarak, sizlerin zaman içinde ürettiğiniz işleri de yanınızda götürme olanağına sahip olacaksınız.

Örneğin, Make-up öğrencilerinin eskiz defteri ve bir dizi dijital baskılar, fotoğraf çekimleri, Film ve Animasyon öğrencilerinin kısa filmleri olacak. Moda öğrencileri, modaya uygun kıyafetlerinin yanı sıra moda filmlerini de çekebiliyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bu ders, sanat yeteneklerini geliştirmek isteyen sanat, tasarım ve medya ile yakından ilgilenen genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. İki haftadan beri, yaz ok ... [+]

hakkında

15 HAZİRAN PAZAR - Cuma 7 Ağustos 2020 (2 Hafta) 14-17 yaş

ÇizimörneklemeGrafik dizaynModaDijital Fotoğrafçılık3D Tasarım / ModelMakingAnimasyonBaskı YapımıKarışık medyaAdobe PaketleriPortföy Hazırlığı

Bu ders, sanat yeteneklerini geliştirmek isteyen sanat, tasarım ve medya ile yakından ilgilenen genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. İki haftadan beri, yaz okulu, yaratıcı öğretimi, atölye çalışmaları ve pratik oturumlar ile birleştirerek, öğrencilerin Yaratıcı Pathways keşfetmesini ve geleceği için becerilerini geliştirmelerini sağlayan heyecan verici bir uygulamalı kurs sunuyor. Çeşitli sanat konularını denemeye teşvik edileceksiniz; bu sayede, kendi yaratıcı stilinizi ve yaratıcı geliştirme anlayışınızı, fikir geliştirmeden bitmiş parçaya kadar keşfetme şansınız olacak.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Profesyonel standart armatürler ve ışık kutuları dahil olmak üzere özel animasyon stüdyolarımızda endüstri standardı ekipmanlarla çalışma fırsatınız olacak. Eğitmenlerimi ... [+]

hakkında

21 Temmuz - 7 Ağustos 2020 (3 hafta)

Animasyon sürecini keşfedin ve kendi kısa animasyon filminizi üretin.

Kurs vurguları şunlardır:

12 Animasyon İlkeleriAnlatı ve ÖyküÇizim Teknikleri ve GeliştirmeSenaryo Yazımı ve Öykü PenceresiKesim TeknikleriHareket Kuklaları DurdurpixilationGeleneksel 2D AnimasyonDüzen ve ArkaplanYaratıcı Post Prodüksiyon DüzenlemeFilm gösterimi ve eleştirisi

Elle çizilmiş teknikleri, kesme ve durma hareketlerini keşfederek, kroki, sinematik hikaye anlatımı, storyboard, senaryo yazımı ve fikir çalışmasında alıştırmalar yaparak gözlem ve tasarım becerilerini geliştirerek animasyon ve prodüksiyon tasarımı dünyasına bir bakış açısı kazandırın.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

İngiltere film endüstrisi, dünyanın en büyük sinematik eğlence sağlayıcılarından biri olmaya devam ediyor ve tutku, yaratıcılık, teknik yetenek, vizyon, araştırma ve bağl ... [+]

hakkında

21 Temmuz - 7 Ağustos 2020 (3 hafta)

Senaryondan bitmiş filme kadar, film yapımcılığının temelleri hakkında bilgi edinme şansı.

Kurs vurguları şunlardır:

İlk fikirden post prodüksiyona kadar kısa bir film oluşturunFilm yapımının temellerini öğrenmekStoryboard Geliştirme: Anlatı TeknikleriSenaryo Yazma ve Taslak GeliştirmeÜrün tasarımıDöküm ve ProvalarYönetmenin Sanatı; Aktörlerle ÇalışmakBir Sahne AydınlatmasıKamera açıları ve atış seçimi2 - 3 Gün Canlı Film ÇekimiDüzenleme ve Post Prodüksiyon teknikleriSes DüzenlemeBir grup eleştirisiyle film gösterimi

İngiltere film endüstrisi, dünyanın en büyük sinematik eğlence sağlayıcılarından biri olmaya devam ediyor ve tutku, yaratıcılık, teknik yetenek, vizyon, araştırma ve bağlılık istiyor. Film ya da medya ile ilgili çalışmaları takip etmek isteyenler için ideal olan bu yoğun ve hızlı tempolu kurs, film yapım sürecindeki çeşitli rolleri keşfetme ve hem yaratıcılığın hem de teknik yönlerinin anlaşılması için bir fırsat sunuyor. bir film.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Teori, atölye çalışmaları ve pratik projeler bir araya getirilerek, dijital ve kâğıt tabanlı formatlarda çizgi, ton, renk teorisi, düzen tasarımı, kompozisyon, tip ve gör ... [+]

hakkında

27 Temmuz-7 Ağustos 2020

Teori, atölye çalışmaları ve pratik projeler bir araya getirilerek, dijital ve kâğıt tabanlı formatlarda çizgi, ton, renk teorisi, düzen tasarımı, kompozisyon, tip ve görüntü gibi tasarımın temelleri ile tanışacaksınız. Fikir temelli problem çözme vurgusuyla, görsel iletişim konusunda kritik farkındalığınızı geliştirecek ve tipografik ve tasarım projeleri ile başa çıkacaksınız. Ayrıca, tasarım sürecini anlamanızı geliştirmek ve fikirleri 2D ve 3D formlarda etkin bir şekilde iletmek için çeşitli çizim yöntem ve tekniklerini keşfedeceksiniz.

Çeşitli fotoğrafçılık donanımları, aksesuarlar ve görüntü düzenleme yazılımıyla kompozisyon, konu ve aydınlatmayı keşfetme fırsatı ile bir dizi yaratıcı bağlamda yeteneklerinizi, güven ve fotoğraf anlayışınızı geliştireceksiniz. Görsel iletişimi çevreleyen sosyal, tarihi ve teorik konulara, bir hikayeyi en iyi şekilde nasıl yaratacağınıza, profesyonel bir özete nasıl yanıt vereceğinize ve kendi imza fotoğraf tarzınızı geliştireceğinize de bakacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Temmuz 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Uzman üniversite kadromuz tarafından öğretilen, atölye oturumlarında Kostüm ve Performans Tasarımı ile ilgili bir dizi farklı teknik ve süreçte size rehberlik edilecektir ... [+]

hakkında

15-26 Haziran 2020

Bir karakteri başarılı bir şekilde bireysel tasarıma dönüştürmek için tasarım yorumu ve kavramsal düşünme geliştirmeye vurgu yapılacaktır.

Berrington Salonu, The Globe Theatre ve Angel Costumiers gibi mekanlara yapılan ücretsiz çalışma ziyaretleri, iki kişilik konaklama ve bir tiyatro gösterisinin de yer aldığı pratik atölyelere içerik katacak. Endüstri profesyonelleri tarafından yapılan resimli görüşmeler, katılımcıların bu büyüleyici konuyla ilgili bilgilerini ve anlayışlarını daha da genişletmelerini sağlayacaktır.

Kostüm tasarımı ve yorumlamadaki yaratıcı ve teknik yaklaşımlarını daha da geliştirmek için kostüm ve endüstri uygulamalarının estetiğini daha iyi anlayarak kursu bırakacaksınız. Sürükleyici çalışma turları ve resimli görüşmeler, gelecekteki çalışmalarını veya çalışmalarını bilgilendirmek için çağdaş kostümde ortaya çıkan gelişmeleri vurgulamanın yanı sıra tarihi bağlamların ve İngiliz Kostümünün önemli bir incelemesini sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Haziran 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

İngiliz mimarisi ve tasarımına ideal bir giriş olan bu ders, mimari tasarım anlayışınızı geliştirmek için 'düşünme ve yapma' yaratıcı süreçlerine dayanmaktadır. ... [+]

hakkında

21 Temmuz - 7 Ağustos 2020 (3 Hafta)

İngiliz Mimarlık ve tasarım ilkelerini tanıtmak için bir dizi çalışma gezisi içeren son derece pratik bir ders.

Kurs vurguları şunlardır:

Mimari tasarım ilkeleriMekansal farkındalıkKentsel planlamaStonehenge, Bath dahil olmak üzere ders çalışma gezileriProje: Antik vs ModernAraştırma ve eskiz defteri oturumlarıMimari bir kısaca cevap vermekDeneysel tasarım ve büyük ölçekli tesislerMimari malzemeler, yapılar ve inşaatDijital çizimLazer Kesim ve CAD yazılımı3D model geliştirme

İngiliz mimarisi ve tasarımına ideal bir giriş olan bu ders, mimari tasarım anlayışınızı geliştirmek için 'düşünme ve yapma' yaratıcı süreçlerine dayanmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Daha fazla çalışma ya da moda alanında kariyer yapmayı düşünenler için ideal olan bu ders, moda tasarımında anahtar kavramları tanıtacak ve kendi moda kimliğinizi gelişti ... [+]

hakkında

27 Temmuz - 7 Ağustos 2020 (2 hafta)

Çok çeşitli kumaş ve teknikleri denemek için moda tasarımı ve tekstil alanındaki temel kavramları keşfedin.

Eskiz defteri ve moda araştırmalarından, renk paletlerini anlama, moda şekillerini kaydetmeye ve kumaş manipülasyonunu anlamaya kadar bir dizi pratik atölye çalışması ve ilham verici çalışma seansları tasarım bilginizi, kritik farkındalığınızı artıracak ve moda illüstrasyon becerilerinizi geliştirecektir. Yaratıcı tasarım sürecinde size rehberlik edecek ve kendi tarzınıza teşvik edeceksiniz.

Tam donanımlı moda stüdyolarımıza ve uzman öğretmenlerimizin rehberliğinde dijital baskı ile deneme yapmak da dahil olmak üzere çok sayıda malzeme ve teknik kullanarak görsel fikirlerinizi tercüme etmeyi öğreneceksiniz. Kursun sonunda, profesyonel modellerimizi ve bir makyaj sanatçısını kullanarak kıyafetlerinizin fotoğraf çekimiyle sonuçlanacak. Portföyünüze eklemek için ideal bir dizi cilalanmış fotoğrafla ayrılacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

3 hafta boyunca, Çizim ve Çizim, Grafik Tasarım, Moda, Fotoğraf, Film, Mimari, Karışık Medya ve Baskı Yapma gibi konuları keşfederek fiziksel ve dijital portföyünüz için ... [+]

hakkında

21 Temmuz - 7 Ağustos 2020 (3 hafta)

Farklı sanat konularında deneyim kazanın, yaratıcı ifadelerinizi keşfedin ve sanatsal yeteneklerinizi sergilemek için işinizin kapsamlı bir portföyünü geliştirin.

Kurs vurguları şunlardır:

Pratik atölyeler ve temalı projelerSketchbook'lar: yaratıcı fikirler geliştirmeTipografi ve Tasarım, Kompozisyon ve Kolaj Üzerine DeneylerÇizim ve İllüstrasyon, Grafik TasarımıModa ve TekstilfotoğrafçılıkMimari ve 3D TasarımKarma Medya ve Baskı YapımıDüzen ve Portföy VitriniPortföy incelemesi

Farklı sanat konularında deneyim kazanın ve bu çeşitli ve teşvik edici kursla yaratıcı yeteneklerinize güvenin.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bu fotoğrafçılık kursu sizi ve kameranızı otomatik moddan çıkarmak, stüdyoya girmek ve hem kameranızın hem de çevrenizdeki çevrenin kontrolünü sağlamak için tasarlanmıştı ... [+]

hakkında

27 Temmuz-7 Ağustos 2020

Bu fotoğrafçılık kursu sizi ve kameranızı otomatik moddan çıkarmak, stüdyoya girmek ve hem kameranızın hem de çevrenizdeki çevrenin kontrolünü sağlamak için tasarlanmıştır.

Fotoğrafçılığınızda büyük bir adım atmanıza yardımcı olmak için tasarlanan kurs, çarpıcı stüdyo çekimleri oluşturmak için gereken yaratıcı süreçleri anlatarak, kompozisyon, çerçeveleme, özne ve ışıklandırma konularında bilginizi geliştirir.

Kamera işlevlerini, ekipmanını, rengini, iş akışı yönetimini ve stüdyo aydınlatmasını keşfedin. Kendi yaratıcılığınızı ve fikirlerinizi geliştirirken, portre, natürmort ve ürün fotoğrafçılığı ile ilgili bir deney.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Temmuz 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Pratik atölye çalışmaları, gösteriler ve araştırmaların bir karışımı sayesinde, tarihi ve çağdaş drama için makyaj ve saç tasarımını keşfedeceksiniz. Film ve televizyon i ... [+]

27 Temmuz - 7 Ağustos 2020hakkında

Film, televizyon ve tiyatro için çeşitli makyaj stilleri ve özel efektler planlamayı, yaratmayı ve uygulamayı öğrenin.

Kurs vurguları şunlardır:

Yaratıcı makyajın temel tekniklerini ve süreçlerini öğrenir.Avant Garde deneyiKaza Simülasyonu MakyajıBir Karakter GeliştirmeZombi Atölyesi: Lateks ve Özel Efektler1920'ler, 1940'lar ve 1960'ların Makyaj stilleriPeruk çalışma ve dönem saçYaşlanma etkileriProfesyonel makyaj stüdyolarında endüstri standardı ekipmanlarını kullanınOluşturduğunuz stillerinizi portföyüne eklemek için photoshoots dizisi

Pratik atölye çalışmaları, gösteriler ve araştırmaların bir karışımıyla, tarihi ve çağdaş drama için makyaj ve saç tasarımı keşfedeceksiniz. Film ve televizyon için özel efektler ve prostetik makyajlar deneyecek ve canlı performanslar için makyaj ve peruk çalışmaları hakkında bilgi edineceksiniz. Tasarımınızı ve teknik becerilerinizi geliştirirken, aynı zamanda moda stilleri ve fotoğraf çekimleri için nihai görünümleri planlamayı ve oluşturmayı da öğreneceksiniz. Güveninizi artırmak için bir dizi temel teknik ve yaratıcı teknikleri öğrenecek ve uygulayacaksınız; genişletilmiş pratik oturumları size kendi görünümünüzü oluşturma ve kendi tarzınızı geliştirme fırsatı verecektir.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bournemouth, turistler ve ziyaretçiler için, özellikle yoğun yaz aylarında, birçok otel konaklama için gecelik 100 £, yani yemek ve diğer harcamaları içermeyen popüler bi ... [+]

hakkında

Konaklama, yemek, sosyal aktiviteler ve daha fazlasını bir otel fiyatından daha ucuza alın.

Bournemouth, özellikle yoğun yaz aylarında turistler ve ziyaretçiler için popüler bir yerdir. Birçok otel, konaklama ve yemek ücreti içermeyen konaklamalarda gecelik £ 100 ücret almaktadır.

Bizim ikamet programımız bizimle yaz kursunu çalışırken burada zamanınızı desteklemek için özenli her şey var emin olmak için para için mükemmel değer sunar.

Yaz Konut Programımıza Üniversite konaklama, kahvaltı ve öğle yemeğinin yanı sıra akşamları ve hafta sonlarında zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için canlı sosyal aktivite programımızı içeren 2 veya 3 haftalık yaz kursunuzla birlikte rezervasyon yaptırmayı seçebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Ağustos 2020
Ingilizce
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Çizim, her sanat ve tasarım uzmanlığının, yaratıcı endüstrilerde çalışmak isteyenlerin de önemli bir parçasıdır ve AUB'da yaptığımız işin kalbinde yer alır. ... [+]

27 Temmuz - 7 Ağustos 2020

Çizim, her sanat ve tasarım uzmanlığının, yaratıcı endüstrilerde çalışmak isteyenlerin de önemli bir parçasıdır ve AUB'da yaptığımız işin kalbinde yer alır.

İster canlandırıcı bir illüstratör olun, isterse basit yaratıcı çalışmaları desteklemek için çizim becerilerinizi geliştirmek isteyin, bu yeni kurs size heyecan verici ve özgün çalışmalar üretmek ve çiziminizi geliştirmek için çeşitli ortamlarla takılma şansını verir teknikleri. Çok çeşitli ilham verici eğitmenler tarafından yönetilen çok çeşitli çizim atölyelerine katılma şansına sahip olacaksınız. Denemeye, hatalarınızdan ders almaya ve çalışmalarınızla ilgili eleştirel bir anlayış geliştirmeye zorlanacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
14 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth - Summer Courses