Arts University Bournemouth - Summer Courses

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Deney. Soru. Meydan okuma. Yaratmak. Yaz kurslarımızda yapmaya teşvik edeceğiniz şeylerden sadece birkaçı.

Tam zamanlı lisans programlarımızı öğreten ve ziyaret eden öğretmenler, uzman teknisyenler ve öğrenci mezunları tarafından desteklenen kurs ekibimiz tarafından yazılan, çok pratik kurslarımız, yaratıcı düşünceye ve çeşitli sanat dallarında bir dizi yaklaşımı keşfetmenize olanak tanır. formlar.

Yaratıcı teknikler ve süreçler hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, yaz kurslarımız sanatsal yeteneklerinize olan güveninizi artırmanızı ve geleceğiniz hakkında daha bilinçli bir karar vermenizi sağlar.

Sanat portföyünüzü geliştirmek, üniversite başvurunuzu desteklemek veya CV'nizi veya yaratıcı dünyaya olan ilginizi zenginleştirmek istediğiniz için kayıt olabilirsiniz .

Kurslarımız, çeşitli yaşlar, geçmişler ve deneyimlerden İngiltere'den ve dünyanın her yerinden genç öğrenciler, yaratıcı profesyoneller ve serbest çalışanlar çekmektedir.

Üç haftalık kurslarımız 13, 15 ve 18 yaş arası tüm meraklılara açık; Ust yas siniri yoktur.

Yaz Kurslarımız size aşağıdakileri yapma fırsatı sunar:

  • Yeni yaratıcı beceriler ve teknikler geliştirin
  • Üniversitede bir sanat dersi için hazırlanın
  • Yaratıcı uzmanlardan bilgi edinin
  • Bir İngiliz sanat üniversitesinde öğrenim görmek
  • Kariyer beklentilerinizi artırın
  • Dünyanın dört bir yanından öğrencilerle fikirleri ve becerileri paylaşın
  • İngiltere'nin en iyi yaz yerlerinden birinde zaman geçirin
  • Portföy tavsiyesi ve üniversite başvuru desteği alın
  • AUB Katılım Sertifikası Belgesi

FAQS

Bununla birlikte sorunuz kapsanmıyorsa, bize yazisim@aub.ac.uk adresinden veya 44 1202 363831/363823 numarasini arayin. Ayrıca bize de yazabilirsiniz: summercoursesAUB.

AUB Yaz Kursuna Kimler Katılabilir?

Yaz kurslarımız tüm yaratıcı meraklılara açıktır.

Genç öğrenciler, 14-16 yaş arası (Haziran dersi) ve 13-14 yaş arası (Temmuz dersi) yaratıcı sanatçılar için tasarlanan Yaratıcı Sanatlar Yaz Okulumuza katılabilirler.

Bu kurslar öğrencileri, yaratıcı profesyonelleri ve İngiltere'den ve dünyanın her yerinden her yaştan serbest çalışanı çeşitli geçmişlere ve deneyimlere sahip çeker.

Yaz kurslarımız, birlikte öğrenebilecekleri ve birlikte çalışabilecekleri bir insan karışımından faydalanır.

Yaz Kurslarına Özel Giriş Gereksinimleri Var mı?

Yaz kurslarımıza, öğrencilerin ve reklam öğelerinin arka planlarını veya önceki deneyimlerini ne olursa olsun paylaşmalarını ve öğrenmelerini istediğimiz resmi giriş şartları yoktur.

Kurslar, yaratıcılık konusunda yoğun ilgi duyanlar için oldukça pratik ve yazılıdır; Yaz öğrencilerine bireyler olarak ve bir takımın parçası olarak öğrenmeye hevesli ve istekli olmalarını bekleriz.

Kurslarımıza katılmak için herhangi bir önceki niteliklere ihtiyacınız yoktur.

Kurs hangi dilde yapıldı? Bir Sertifika Veya İngilizce Veya Ielts Testine Katılmaya mı İhtiyacım Var?

Tüm yaz kursları İngilizce öğretilmektedir.

Resmi İngilizce giriş şartları yoktur, ancak yaz kurslarımızdaki deneyiminizden tam olarak yararlanmak ve kurs lideriniz ve diğer öğrencilerle iletişim kurabilmek için orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmanızı öneririz.

Eğer İngilizce'nizin yeterince iyi olup olmadığı konusunda şüphe duyuyorsanız , tavsiye için lütfen bize yaz okulu@aub.ac.uk adresinden e-posta gönderin.

Kursumda kaç kişi olacak?

Bununla birlikte, kurslarımız harika bir deneyim ve eğitmeninizle yeterli iletişim süresine sahip olduğunuzdan emin olmak için, çok küçük sınıflarımızı korur.

Ders sayıları ders konularına göre değişecektir, ancak yaz kursları genellikle kurs lideriniz, kurs asistanınız ve AUB öğrenci elçilerinin size destek olması için kurs başına 15 - 25 öğrenciye sahiptir.

Yaz Kursu Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Tüm yaz kursları çevrimiçi mağazamız üzerinden bir banka kartı veya kredi kartı ile kolayca rezerve edilebilir.

Eğer online ödeme yapamıyorsanız, bir rezervasyon formu doldurmanızı isteyeceğiz ve size banka havalesi düzenlemeleri yapabilmemiz için banka hesap detaylarımızı size bildireceğiz (lütfen bunu seçerseniz ödeme yapmak için ek banka ücretleri olacağını unutmayın. yöntem).

Rezervasyon Formu için summercourses@aub.ac.uk adresine e-posta gönderin.

Burada nasıl rezervasyon yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Uluslararası Öğrenci Olmak - Yaz Kursu Almak İçin Vize Gerekecek mi?

İngiltere / AB / EEA pasaportu tutmazsanız, kurslarımızdan birini almak için burada öğrenim görmenizi sağlayan bir vize almanız gerekir.

İngiltere'de kısa bir yaz kursuna devam etmek isteyen uluslararası öğrencilerin çoğunluğu, Kısa Süreli Çalışma Vizesi'ni kullanarak bunu yapabilir.

Ancak, vize başvurusu yapıp yapmamanız gerektiğine karar vermek ve vize almak için yeterli zaman ayırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Yaz kursumuza katılmadan önce gerekli vize almak için yeterli zaman vermelisiniz ve Üniversite tam ödeme yapıldıktan sonra vize destek onay mektubu verecektir.

Lütfen İngiltere Hükümet Vizesine bakınız

Uygunluğun onaylanması için tüm vizeler ve seyahat belgeleri, ya üniversite konaklama yerine ya da ilk kayıt gününde kontrol edilecektir. Doğru vizeye sahip değilseniz, kursa katılmanıza izin veremeyiz ve herhangi bir geri ödeme için uygun olmazsınız.

Vize başvurusu yapıyorsanız ve vizenizi güvence altına almak için seyahat ve kurs düzenlemelerinizi onaylamak için belgelere ihtiyacınız varsa, lütfen vize başvuruları için kurs onaylama mektuplarının sadece kurs ücretleri ve rezervasyon yaptırdığınız herhangi bir konaklama biriminin ödenmesinden sonra verileceğini unutmayın. dolu.

Başka ne için ödemek zorundayım?

Yaz kurslarımız, içerdiği tüm materyal ve kaynaklar ile tamamen kapsayıcıdır.

Konaklama birimimizde konaklayanlar için kahvaltı ve öğle yemeği (Pazartesi - Cuma) sağlanmaktadır. Hediyeler, kişisel alımlar, ek atıştırmalıklar ve hafta sonu aktiviteleri için alışverişe çıkmayı planlıyorsanız, abit ekstra getirmeniz önerilir.

Yerel olarak yaşıyorsanız ya da sadece yaz kursuna rezervasyon yaptırıp konaklama yerinizi bağımsız olarak ayarladıysanız, öğle yemeği ve diğer yemek, aktivite ya da kişisel alışverişleriniz için yeterli miktarda fon almalısınız.

Kursun Sonunda Ne Alınır?

Kursu başarıyla tamamladıktan sonra bir AUB Sertifika Sertifikası ile verilecektir.

Bunu portföyünüze veya CV'nize eklenebilecek çalışmayı kanıtlamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, şu anda yapmakta olduğunuz herhangi bir çalışmaya (örneğin başka bir üniversitede Yurtdışında Öğrenim öğrencisi veya IB için CAS kredisi alan bir öğrenci olarak) konulacak olan ev kredisi başvuruları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Aldığınız yaz kursuna bağlı olarak, sizlerin zaman içinde ürettiğiniz işleri de yanınızda götürme olanağına sahip olacaksınız.

Örneğin, Make-up öğrencilerinin eskiz defteri ve bir dizi dijital baskılar, fotoğraf çekimleri, Film ve Animasyon öğrencilerinin kısa filmleri olacak. Moda öğrencileri, modaya uygun kıyafetlerinin yanı sıra moda filmlerini de çekebiliyor.

Konumlar

Bournemouth

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin