Resmi açıklamayı okuyun

Bir Aşçılık kursu tercih ediyor ne zaman eğitim için en iyi aşçılık okulu seçtiğinizden emin olun. Ashburton Şefler Akademisi ilham aşçılık kursları, mükemmel şef öğretmenler, üst sınıf malzemeler ve çarpıcı bir konuma için bir üne sahiptir. Biz son 3 yıldır Gıda ve Seyahat Dergisi Okuyucu Ödülleri'nde "Yılın Aşçılık Okulu" olarak aday gösterildi budur.

BAŞARI BİR PARÇA REKORU Biz başarıyla son 10 yıldır yılda bir hafta aşçılık kursları 350 gün 7 gün çalışan edilmiştir ve ülkenin en başarılı aşçılık okullarından biri olarak derecelendirilir. Bizim Aşçılık okuluna 5000 öğrenci bir yıl bekliyoruz.

Biz şu ödül ile kabul edilmiştir:

Gıda ve Seyahat Dergisi - Yıl 2013 Aşçılık Okulu Kazanan Yılın Small Business - Kazanan WMN Business Awards 2013 İngiliz Aşçılık Okulu Ödülleri -İnsanlar Seçimi Ödülü En İyi Aşçılık Okulu 2013 İngiliz Aşçılık Okulu Ödüller-Kazanan En İyi İngilizce Aşçılık Okulu 2012 İngiliz Aşçılık Okulu Ödüller-Kazanan En Büyük Aşçılık Okulu 2012 Gıda ve Seyahat Dergisi - Yıl 2012 Aşçılık Okulu Kazanan

Daha da önemlisi öğrencilerimizin geri olduğunu. Bize 5 üzerinden 5 yıldız reytinge 3 yıldan biz öğrencilerin% 80'i ile% 99 olumlu müşteri memnuniyet derecesi var - Öğrenciler aldıkları her ders sonunda bizim performansı değerlendirmek için davet edilir.

PLANLI DERS GENİŞ BİR YELPAZESİ Biz profesyonel aşçılık niteliklere yarım günlük kurslar ve hafta sonu tatili 40 üzerinde planlanan Aşçılık kursları. Sen beceri düzeyini ve ilgi alanını karşılamak için bir ders bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bizim program yayınlandı ve en azından önümüzdeki 6 ay için sabit olduğundan, daha neler, güven ile Aşçılık kursları planlayabilirsiniz.

ESNEK ÖĞRENME YOLU SİZİ UYGUN Size ne olursa olsun önceki Aşçılık deneyimini uygun tanımlanmış beceri düzeyleri ile derslerin benzersiz bir dizi oluşturduk. Eğer aşçılık yeni olsun, coşkulu bir ev aşçı ya da bir profesyonel şef, sen aşçılık düzeyi ve sizin için mükemmel bir eğitim yol bulacaksınız.

PROFESYONEL CHEF TUTORS Bir Aşçılık Okulu seçtiğinizde size almaya gidiyoruz eğitim yüksek standartta olduğundan emin olmak gerekir. Ashburton Chefs Akademisi, şefimiz öğretmenler tüm yüksek oy alan restoranlarda baş aşçılar olarak çalışan catering konusunda geniş deneyime sahip profesyonel şefler vardır.

Onlar Aşçılık okulu için tam zamanlı çalışma ve sürekli en üst düzeye kurslar geliştirmektedir. Biz profesyonel şef öğretmenler tarafından sunulan eğitimin kalitesi aşçılık okulları arasında rakipsizdir ve öğrencilerimizin çok bize gel nedeni olduğuna inanıyorum.

KÜÇÜK GRUP ÖLÇÜLERİ Bizim ortalama sınıf mevcudu 10 öğrencidir. Bizim deneyimli şef öğretmenler herkes aynı hızda öğrenir biliyorum, ya da aynı şekilde, ve böylece bir grup olarak ve çift olarak birlikte çalışacağız iken, aynı zamanda şef öğretmenler bireysel ilgi bol alacaksınız.

Hands-EĞİTİMİ Ashburton Şefler Akademisi biz aslında pişirme izleyerek olduğunu pişirmek için öğrenmek için en iyi yolu inanıyorum. Kurslarımız her gün boyunca sahne alacak, pratik aşçılık miktarını maksimize etmek içindir. Tüm malzemeyi, her günün başlangıcında sizin için hazırlanmış önceden olduğu halledilir yıkama ve mutfak yardımcısı gün boyunca şef ve öğrencilere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Bizim mutfak mümkün bir ev mutfağa kadar yakın hissediyorum için tasarlanmıştır ve bizimle öğrenmek herhangi bir beceri ya da yemek tarifleri profesyonel mutfakta kadar evde kolayca çoğaltılmış olabilir emin olabilirsiniz.

ORGANİK, SÜRDÜRÜLEBİLİR ETİK, YEREL İlk günden itibaren biz etik biz üretmek kaynaklı en kaliteli kullanarak taahhüt edilmiştir. Devon malzemelerle kalitesi üstün ve biz hemen Ashburton bizim kapılarına bazı fantastik tedarikçiler olduğu için şanslıyız.

Bizim gıda yetiştirilen ve 'Gıda mil' azaltmak ve yerel üreticileri desteklemek için mümkün olduğunca yerel kaynaklı. Biz bizim gıda kökenini bilerek ısrar ve bu sürdürülebilir ve etik üretilmektedir. kalite farkı her yemeğin tadı olabilir.

KULLANDIĞINIZ OLACAK PRATİK AHÇILIK Bizim derslerin tamamı evde hazırlık için mümkün olduğunca erişilebilir ve pratik olması için tasarlanmıştır.

Kullandığımız malzemeler kolayca günlük tedarikçilerden kaynaklı vardır ve sen alışkanlık sık tarifi kendisi yapmak için daha bulmak için uzun sürer nadir veya egzotik malzemeler odaklanmayı bulabilirsiniz.

Herhangi bir 'out-of-the-sıradan' maddeler için, biz her zaman kolayca bulabileceğiniz başka bir alternatif önerecektir. Biz de gıda bütçeleri bu gün daha ileri gitmek ve uygun fiyatlı bir de lezzetli olması için bizim tarifleri geliştirmek gerektiğini bilincindeyiz.

BİLGİ İÇİN HARİKA BİR YER Öğrenciler Ashburton Chefs Akademisi'nde sıcak ve samimi bir ortamın keyfini ve onlar çalışma ve kalıyorsun alan 'sahiplenme' duygusunu seviyorum söyler. Orada sessiz alanlarda bol sırasında ve kurstan sonra içinde ve dışında tatili için vardır ve mutfakta heyecan verici bir günün sonunda, Ashburton pitoresk kent bazı iyi barlar, restoranlar ve dükkanlar keşfetmek için sunuyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Ashburton Chefs Academy

Ashburton Şefler Akademisi'nde misyonumuz mutfak dünyasının gelecekteki yıldızlı kariyerlerini başlatmak için olduğunu. Profesyonel Aşçılık Diploması bugünün işverenlerin ... [+]

Ashburton Şefler Akademisi'nde misyonumuz mutfak dünyasının gelecekteki yıldızlı kariyerlerini başlatmak için olduğunu. Profesyonel Aşçılık Diploması bugünün işverenlerin taleplerini karşılamak için hazır yüksek kalibreli bir profesyonel şef olarak kariyer başlatmak için tasarlanmış prestijli eğitim programıdır.

Bir üst aşçı olma hırsı, özveri, tutku ve beceri alır. İngiltere bir mutfak rönesans ortasında ve işverenler, nitelikli, yetenekli ve yaratıcı şefler talep ediyorlar. Bu talebe rağmen kalifiye şefler için sanayi içinde büyük bir beceri yetersizliği bulunmuyor. Biz liderlik becerileri ve ötesine yönetimine temel pişirme becerileri modern bir baş şef olmak için gerekli beceri ve nitelikleri tam kapsamlı geliştirmek için eğitim uzanır.... [-]

Birleşik Krallık Exeter
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
20 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ashburton Chefs Academy

Patisserie hayal gücü ile kombine tekniğin bir ustalık gerektirir. Bizim yoğun mesleki beceri dersleri size modern Pasta şef tarafından gerekli temel becerileri öğretecek ... [+]

Patisserie hayal gücü ile kombine tekniğin bir ustalık gerektirir. Bizim yoğun mesleki beceri dersleri size modern Pasta şef tarafından gerekli temel becerileri öğretecek.

Profesyonel Patisserie kursu Bizim 20 haftalık Diploma size modern Pastane Chef becerileri kazandırmak için tasarlanmış yoğun bir profesyonel düzeyde programıdır.

Pasta Şefler, en iyi restoranlarda çalışan bir catering işinde ekmek, hamur işleri ve tatlılar yaratmak, ya da klasik pastane hassas sevindirdi yapmaktan catering sektöründe her zaman rağbet vardır.

Pasta ve pişirme şef de mutfağı olarak çalışan set farklı bir beceri gerektirir. Detay, hassasiyet, sabır ve organizasyona bir dikkat başarılı Pasta Şefi olması gerekmektedir özellikleri vardır. Bu ders endüstrisi için hazırlamak için dizayn edilmiştir ve bu heyecan verici zanaat ana için gerekli temel beceri ve teknikleri öğretecek bizim son derece deneyimli Pasta Şefi öğretmenler tarafından yönetilmektedir. ... [-]

Birleşik Krallık Exeter
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
20 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Ashburton Chefs Academy

Profesyonel Aşçılık Sertifika amatör aşçılar profesyonel standartlarda pişirmek için gerekli becerileri öğretmek için tasarlanmış bir akredite 4 haftalık şef vakıf progra ... [+]

Profesyonel Aşçılık Sertifika amatör aşçılar profesyonel standartlarda pişirmek için gerekli becerileri öğretmek için tasarlanmış bir akredite 4 haftalık şef vakıf programıdır. Kursun sonunda size, profesyonel bir mutfakta genç şef olarak kariyerine başlamak için becerilere sahip, kendi ikram kurumsal başlatmak, ya da sadece başarılı bir aşçı yaşam becerilerini keyfine varacaksınız.

4 hafta boyunca, bu yapılandırılmış ders size modern aşçılık teknikleri deneyimli şef öğretmenler uzman eğitim verecektir. Bu ders Turizm & Otelcilik Konfederasyonu tarafından akredite Mutfak Becerileri QCF yeterlilik Düzey 2 Ödülü içermektedir.

... [-]
Birleşik Krallık Exeter
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku