Ashburton Chefs Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir Aşçılık kursu tercih ediyor ne zaman eğitim için en iyi aşçılık okulu seçtiğinizden emin olun. Ashburton Şefler Akademisi ilham aşçılık kursları, mükemmel şef öğretmenler, üst sınıf malzemeler ve çarpıcı bir konuma için bir üne sahiptir. Biz son 3 yıldır Gıda ve Seyahat Dergisi Okuyucu Ödülleri'nde "Yılın Aşçılık Okulu" olarak aday gösterildi budur.

BAŞARI BİR PARÇA REKORU Biz başarıyla son 10 yıldır yılda bir hafta aşçılık kursları 350 gün 7 gün çalışan edilmiştir ve ülkenin en başarılı aşçılık okullarından biri olarak derecelendirilir. Bizim Aşçılık okuluna 5000 öğrenci bir yıl bekliyoruz.

Biz şu ödül ile kabul edilmiştir:

Gıda ve Seyahat Dergisi - Yıl 2013 Aşçılık Okulu Kazanan Yılın Small Business - Kazanan WMN Business Awards 2013 İngiliz Aşçılık Okulu Ödülleri -İnsanlar Seçimi Ödülü En İyi Aşçılık Okulu 2013 İngiliz Aşçılık Okulu Ödüller-Kazanan En İyi İngilizce Aşçılık Okulu 2012 İngiliz Aşçılık Okulu Ödüller-Kazanan En Büyük Aşçılık Okulu 2012 Gıda ve Seyahat Dergisi - Yıl 2012 Aşçılık Okulu Kazanan

Daha da önemlisi öğrencilerimizin geri olduğunu. Bize 5 üzerinden 5 yıldız reytinge 3 yıldan biz öğrencilerin% 80'i ile% 99 olumlu müşteri memnuniyet derecesi var - Öğrenciler aldıkları her ders sonunda bizim performansı değerlendirmek için davet edilir.

PLANLI DERS GENİŞ BİR YELPAZESİ Biz profesyonel aşçılık niteliklere yarım günlük kurslar ve hafta sonu tatili 40 üzerinde planlanan Aşçılık kursları. Sen beceri düzeyini ve ilgi alanını karşılamak için bir ders bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bizim program yayınlandı ve en azından önümüzdeki 6 ay için sabit olduğundan, daha neler, güven ile Aşçılık kursları planlayabilirsiniz.

ESNEK ÖĞRENME YOLU SİZİ UYGUN Size ne olursa olsun önceki Aşçılık deneyimini uygun tanımlanmış beceri düzeyleri ile derslerin benzersiz bir dizi oluşturduk. Eğer aşçılık yeni olsun, coşkulu bir ev aşçı ya da bir profesyonel şef, sen aşçılık düzeyi ve sizin için mükemmel bir eğitim yol bulacaksınız.

PROFESYONEL CHEF TUTORS Bir Aşçılık Okulu seçtiğinizde size almaya gidiyoruz eğitim yüksek standartta olduğundan emin olmak gerekir. Ashburton Chefs Akademisi, şefimiz öğretmenler tüm yüksek oy alan restoranlarda baş aşçılar olarak çalışan catering konusunda geniş deneyime sahip profesyonel şefler vardır.

Onlar Aşçılık okulu için tam zamanlı çalışma ve sürekli en üst düzeye kurslar geliştirmektedir. Biz profesyonel şef öğretmenler tarafından sunulan eğitimin kalitesi aşçılık okulları arasında rakipsizdir ve öğrencilerimizin çok bize gel nedeni olduğuna inanıyorum.

KÜÇÜK GRUP ÖLÇÜLERİ Bizim ortalama sınıf mevcudu 10 öğrencidir. Bizim deneyimli şef öğretmenler herkes aynı hızda öğrenir biliyorum, ya da aynı şekilde, ve böylece bir grup olarak ve çift olarak birlikte çalışacağız iken, aynı zamanda şef öğretmenler bireysel ilgi bol alacaksınız.

Hands-EĞİTİMİ Ashburton Şefler Akademisi biz aslında pişirme izleyerek olduğunu pişirmek için öğrenmek için en iyi yolu inanıyorum. Kurslarımız her gün boyunca sahne alacak, pratik aşçılık miktarını maksimize etmek içindir. Tüm malzemeyi, her günün başlangıcında sizin için hazırlanmış önceden olduğu halledilir yıkama ve mutfak yardımcısı gün boyunca şef ve öğrencilere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Bizim mutfak mümkün bir ev mutfağa kadar yakın hissediyorum için tasarlanmıştır ve bizimle öğrenmek herhangi bir beceri ya da yemek tarifleri profesyonel mutfakta kadar evde kolayca çoğaltılmış olabilir emin olabilirsiniz.

ORGANİK, SÜRDÜRÜLEBİLİR ETİK, YEREL İlk günden itibaren biz etik biz üretmek kaynaklı en kaliteli kullanarak taahhüt edilmiştir. Devon malzemelerle kalitesi üstün ve biz hemen Ashburton bizim kapılarına bazı fantastik tedarikçiler olduğu için şanslıyız.

Bizim gıda yetiştirilen ve 'Gıda mil' azaltmak ve yerel üreticileri desteklemek için mümkün olduğunca yerel kaynaklı. Biz bizim gıda kökenini bilerek ısrar ve bu sürdürülebilir ve etik üretilmektedir. kalite farkı her yemeğin tadı olabilir.

KULLANDIĞINIZ OLACAK PRATİK AHÇILIK Bizim derslerin tamamı evde hazırlık için mümkün olduğunca erişilebilir ve pratik olması için tasarlanmıştır.

Kullandığımız malzemeler kolayca günlük tedarikçilerden kaynaklı vardır ve sen alışkanlık sık tarifi kendisi yapmak için daha bulmak için uzun sürer nadir veya egzotik malzemeler odaklanmayı bulabilirsiniz.

Herhangi bir 'out-of-the-sıradan' maddeler için, biz her zaman kolayca bulabileceğiniz başka bir alternatif önerecektir. Biz de gıda bütçeleri bu gün daha ileri gitmek ve uygun fiyatlı bir de lezzetli olması için bizim tarifleri geliştirmek gerektiğini bilincindeyiz.

BİLGİ İÇİN HARİKA BİR YER Öğrenciler Ashburton Chefs Akademisi'nde sıcak ve samimi bir ortamın keyfini ve onlar çalışma ve kalıyorsun alan 'sahiplenme' duygusunu seviyorum söyler. Orada sessiz alanlarda bol sırasında ve kurstan sonra içinde ve dışında tatili için vardır ve mutfakta heyecan verici bir günün sonunda, Ashburton pitoresk kent bazı iyi barlar, restoranlar ve dükkanlar keşfetmek için sunuyor.

Konumlar

Exeter

Address
Old Exeter Road
Ashburton
Devon TQ13 7LG

Exeter, İngiltere, Birleşik Krallık