Resmi açıklamayı okuyun

Biz bir ingilizce okulu Doğu Londra'nın kalbinde, çok kültürlü bir deneyim sunan canlı ve ilginç bir alan.

İhtiyaçlarınıza uyacak ve yeteneklerinize hitap edecek şekilde hazırlanmış bir dizi İngilizce kursu sunuyoruz. Dersler dinamik ve iletişimsel olduğundan, öğrendiğiniz her şeyi uygulayabilir ve günlük olarak kullanabilirsiniz.

Profesyonel, hevesli ve ulaşılabilir öğretmenlerimiz, İngilizce dil hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur ve öğrenme deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bizimle zamanında sizi her zaman destekleyecektir.

Personelimiz, sahip olabileceğiniz tüm soruları cevaplamak için size zamanında rehberlik yapıyor. Çok dilli personelimiz her zaman size yardımcı olacak ve kalışınızı kolaylaştıracak.

Umarız Londra'daki vaktinizden zevk alırsınız ve bu şehrin sunduğu her şeyden yararlanırsınız.

Bizimle çalışırken ne elde edeceksin?

  • Sürekli pratik ve ilgi çekici etkinliklerle dil becerilerinizi ve İngilizce seviyenizi geliştirin.
  • Doğru telaffuz ve dilbilgisi ile doğru bir şekilde İngilizce kullanın.
  • Akademik ve mesleki yaşamınızda kendinize güvenin.
  • Diğer kültürler hakkında bilgi edinin. Uluslararası atmosferimiz sayesinde farklı ülkelerden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
  • Günlük olarak değerli olacak yaşam becerileri öğrenin, kariyer beklentilerinizi geliştirin ve hedeflerinize ulaşın.
  • Deneyimli ve profesyonel öğretmenler tarafından, her zaman orada İngilizce'yi geliştirmenize yardımcı olmak için öğretin.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Bethnal Student Academy

Genel İngilizce kurslarımız her seviyedeki öğrencilere açıktır: Yeni Başlayanlardan (A1) Yeterlik (C2). Kurslarımız, İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur ... [+]

Genel İngilizce Kursu Genel İngilizce kurslarımız her seviyedeki öğrencilere açıktır: Yeni Başlayanlardan (A1) Yeterlik (C2) . Kurslarımız, İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur, böylece konuşma ve akıcılık seviyenizi artırabilirsiniz. Amacımız konuşma, dinleme ve telaffuz üzerine odaklanan iletişim becerileri pratiğini uygulamaktır. Öğretim yöntemimiz, İngilizce'lerinizi kullanmanız için bol bol fırsat bulmanızı sağlar ve size her zaman ekstra uygulama imkanı sunarız. Öğrenme deneyiminizin tadını çıkarmanızı ve derslerde öğrendiklerimizin sınıfta ilgisiz ve faydalı olmasını sağlamanızı istiyoruz. 16 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul ediyoruz *. İngilizce kurslarımız yıl boyu çalışır *. BSA, sınıf başına en fazla 20 öğrenci tutar; ortalama sınıf büyüklüğü 12 öğrencidir. Ne kadar okumak istediğinizi seçebilirsiniz. Size, 1 haftalık ders saatinden başlayarak istediğiniz sayıda haftaya kadar farklı seçenekler sunuyoruz. Haftada 9 **, 15, 20, 25 veya 30 saat çalışmayı seçebilirsiniz. ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 30 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku