Bosworth Independent College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Bosworth'u seçmelisin?

1977'de küçük bir eğitim koleji olarak kurulan Bosworth, bugün İngiltere'de lider bağımsız yatılı kolejdir. Mükemmel akademik sonuçlarımız, kurulan üniversite bağlantılarımız ve sevecen ve destekleyici ahlakımız, kıskanılacak bir üne kavuşmuştur. Her kademedeki öğretim, coşku ve tutku ile karakterize edilir ve öğrencilerin isteklerini yükseltmek için hem yerel hem de deniz aşırı kanıtlanmış bir rekor ile seçici olmayan bir üniversite olma konusunda gurur duyuyoruz.

Bosworth, her biri kendi akademik potansiyellerini yerine getirmek isteyen 310'un üzerinde öğrenciye sahiptir. Her yıl farklı bir uyrukluk karışımı ile Bosworth öğrencileri düzenli olarak kendilerini farklı kültürel, sosyal ve dini kökenlerden gelen sınıf arkadaşları ile birlikte çalışıyor buluyorlar. Bu, Kolej'i daha geniş dünyada başarılı olmak için mükemmel bir fırsata sahip iyi eğitilmiş kişiler olarak terk etmelerini sağlar. Bosworth, öğrencilerin excel için gerekli bilgi ve tecrübeyi sunabilir.

Bosworth, 14-19 yaş arası akademik programlar sunarak, her öğrenci için özel bir zaman çizelgesi hazırlamasını sağlıyor. GCSE ve A seviyesinde konu kombinasyonları üzerinde çok az kısıtlama vardır ve ortalama sekiz sınıf büyüklüğü ile her öğrenci akademik potansiyellerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğu bireysel dikkati alır. Kolej başarılı geçmişi üzerine inşa ettiği gibi, geleceğe, Başarı Kültürü'ndeki İngiliz, Avrupa ve uluslararası öğrencileri eğitmeyi umuyor.

Bağımsız Okullar Derneği (ISA)

2015'e kadar Bosworth, okul standartlarını denetleme sorumluluğu bulunan bir hükümet dairesi olan Ofsted tarafından denetlendi. Ofsted web sitesinde en son denetim raporunu okuyabilirsiniz. Şu anda Bağımsız Okullar Derneğine katıldık, bu nedenle ileride yapılacak herhangi bir teftiş ISI (Bağımsız Okullar Müfettişliği) altında yapılacaktır. ISA üyeleri, bütünlüğü, yüksek standartları, endüstriyi ve sorumluluğu geliştirmek için en iyi gelenekleri temel alan, inovasyona ve ilham kaynağına değer verir.

Müdür olan Fiona Pocock, aynı zamanda IHE'nin (Independent Higher Education) yönetim kurulunda http://independenthe.com/about-us/our-board/ adresinde yer almaktadır.

Bosworth Değerleri

Amacımız yeteneği, kültürü, etnisitesi ya da sosyal kökenleri ne olursa olsun toplumumuzdaki her öğrenciyi beslemek ve eğitmektir. Her bir öğrenciyi güven içinde büyümek, çevremizdeki dünyaya ömür boyu bir merak uyandırmak, coşku ile iletişim kurmak, işbirliği içinde çalışmak ve bağlılığımız ve yaratıcılığımızı toplumumuza katkıda bulunmaya teşvik etmekteyiz. Akademik mükemmellik, çevremizdeki insanlar için özen ve endişe ile sağlanmaktadır.

Başkanın Mesajı

Bosworth Bağımsız Koleji'ni eşsiz yapan insanlar. Öğrenciler, öğretmenler ve personel, bakım, güvenli ve mutlu bir ortamda en iyi akademik sonuçlara ulaşmamızı sağlamak için birlikte çalışmaktadır. Esneklik, yön verme, anlayış ve acımasız teşvik ile dengelenmiş, sıcaklık ve iyimserlik ile sunulan dengeli bir yapı sunuyoruz. Üniversitenin her üyesi birlikte öğrenip büyümek için değerli ve saygın olmalı.

Öğrencilerimiz, tüm global topluluğumuzun esenliğine katkıda bulunurken, sahip oldukları yüksek ve gerçekçi özlemlerini paylaşıyor. Mükemmelliği teşvik ettiğimiz ve eğlenceli ve özgünlük dahil olmak üzere bireysel başarıyı kutladığımız zengin ve çeşitli bir kimliğin tadını çıkarıyoruz. Öğrencilerimiz pozitif dolu, besleyici ve merhametli bir ortamda iyi bir performans sergiler.

Çok umarım Bosworth Independent College'ı ziyaret etme şansına sahip olursunuz. Öğrencilerin geliştiği konuksever ortamımızı yaşamanızı isterim.

Fiona Pocock MA PGCE

Asıl

Üniversite hayatı

Bosworth Salonu ve gözetim altındaki üç pansiyonumuz The Racecourse adlı beş dönümlük parka bakmaktadır. Futbolun en popüler olduğu açık hava sporları için idealdir. Aynı çevrede, akşamları ve hafta sonlarında öğrencilerin badminton, basketbol, ​​voleybol, masa tenisi ve 5 yüzlü futbol gibi kapalı sporlara katılabilecekleri bir spor salonu var.

Her hafta bir zenginleştirme oturumu hazırlıyoruz ve öğrenciler bir dizi farklı etkinliğe katılmayı seçebilirler. Bunlar her terimi değiştirir ancak yoga, futbol, ​​fotoğrafçılık, sanat, yemek pişirme, örme, Mandarin, boncuk zanaat, koşu, yoga, tartışma, gitar çalma ve satranç gibi faaliyetleri içerir.

Bosworth Öğrenci Konseyi, Kış ve Yaz Topları'nın düzenlenmesinde ve yıllık bağış toplama etkinliklerinin düzenlenmesinde yoğun bir şekilde yer almaktadır. Öğrenci Konseyine katılanlar çok eğlencelidir. Diğer akşam ve hafta sonu aktiviteleri öğrencilerin katılmaları için sunulmaktadır ve bunlar kaya okulu, pilates, kendini savunma dersleri ve Birleşik Krallık'taki ilgi alanlarına, örneğin Oxford ve Cambridge'e yapılan cumartesi gezileri dahildir.

College'da bireysel müzik dersleri, yeni başlayanlardan diploma seviyesine kadar çeşitli değişik enstrümanlar için düzenleyebiliriz. Notlandırma sınavları Northampton School of Music'de düzenlenebilir. Rock Okulu öğrencileri ayrıca, katılmak isteyen diğer yetenekli öğrencilerin yanı sıra Noel ve yaz konserlerinde de her zaman performans sergiler.

Her yıl yeni olaylar ve faaliyetler gelişir; Bunlar genellikle öğrenci konseyine seçilmek için teşvik edilen yeni öğrencilerin çıkarları doğrultusunda yürütülür. Web sitemiz öğrenci etkinliklerine ve tuttuğumuz veya katıldığımız etkinliklere ilişkin daha ayrıntılı bilgi sağlar.

A düzeyinde Sonuçlar Günü 2017

Bu yılın sonuçlarının, Birleşik Krallık ulusal ortalamasının üzerinde% 74.6, B * notlarına% 89.4, A * to C notlarına ulaşmasıyla ise daha başarılı olduklarını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bosworth devletlerinin müdürü Fiona Pocock,

"Öğrencilerimizin çoğunun, anne-babalarının desteğini ve burada Bosworth'teki ekibin rehberliğini unutmamakla birlikte, yoğun çalışmalarının sonucunda bu tür memnuniyet verici sonuçlar aldığından memnunuz. Bu yaz son derece endişeli bir bekleyişle karşılaştık, çünkü birçok konuda bilhassa bilimlerde gözden geçirilmiş bir şartname kullanan ilk döngü oldu. Öğretmenlerimizin özel planlamalarının kanıtıdır ve öğrencilerimizin olağanüstü kararlılıkları, sonuçların çok hoş olduğunu belirtir. Biz de gururla patlıyor ve sadece biraz rahatlamış bulunuyoruz! "

Öğrencilerimizin hepsinden öylesine gurur duyuyoruz ki öğrenciler artık akademik kariyerlerinin bir sonraki aşamasına geçebilir ve öğrenmeyi sürdürmek için başarı ve meraklarını sürdürmelerini isteriz. Bizi iyi temsil etmek için onlara güvenebileceğimizi biliyoruz.

Konumlar

Northampton

Address
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF Northampton, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar