Bournemouth & Poole College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çok çeşitli programlar

Bournemouth ve Poole College, çok çeşitli İleri Eğitim ve Yüksek Öğrenim programları sunan büyük bir hükümet kurumudur. Her yıl farklı ülkelerden ve ülkelerden yaklaşık 300 denizaşırı öğrenci bizimle çalışmayı tercih ediyor.

Birleşik Krallık'taki en büyük devlet destekli İleri Eğitim kolejlerinden biri olarak, size mükemmel tesisler ve öğretim ekipleri sağlamakta ve üniversiteye giriş, uluslararası tanınmış profesyonel organizasyonlara üye olma ve iş dünyası.

Yaşam tarzı ve seçim

Bournemouth ve Poole College, tüm Orta Doğu, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Afrika ve Pasifik Kıyıları'ndan gelen uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere her yıl yaklaşık 20.000 öğrenciyi eğitiyor. Üniversiteye hazırlanmak, profesyonel veya teknik becerilerinizi geliştirmek veya dilleri öğrenmek olsun, dünyanın her yerindeki üniversiteler ve işverenler tarafından tanınan yüksek kaliteli bir eğitim ve nitelikler alacaksınız.

Yerel bölge, Uluslararası öğrenciler için çok popüler bir destinasyon ve mükemmel bir yaşam tarzı sunuyor; bizimle çalışırken değerli ve unutulmaz bir deneyim garanti edilir.

Uluslararası öğrenciler için en iyi bakım

Havalimanına vardığınız andan itibaren, bize bıraktığınız güne kadar, en iyi bakım ve destek konusunda emin olabilirsiniz. Kolej, Uluslararası öğrencilerin desteği için prestijli Beacon Ödülü'ne layık görülmüştür.

İngilizce dil eğitimi ve çalışma becerileri desteği sağlamak

Üniversite, İngiltere'nin İngiliz Dili eğitimi merkezlerinden biridir. Lider uzmanlar tarafından eğitilecek ve geniş kütüphaneler, sesli kitaplar ve destek materyalleri de dahil olmak üzere, ülkedeki en iyi öğrenme tesislerinden bazılarına erişebileceksiniz. Ana akım kursuna devam ederken, düzenli başlangıç ​​tarihleri ​​ve İngilizce Dil desteği ile esnek İngilizce Dil programları sunuyoruz.

İngiltere öğrencileriyle çalışma

Bölgedeki en büyük devlet üniversitesi olarak, binlerce İngiliz öğrencinin yanında çalışacaksınız. Bu, İngilizcenizi geliştirmek ve İngiliz yaşamı ve kültürü hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir fırsat sağlar.

Harika yer

Bournemouth ve Poole kasabaları da dahil olmak üzere yerel bölge, İngiltere'nin önemli bir turizm merkezi ve plaj tatil tesisi olarak ünlüdür. İklim iyi ve herkesin eğlenmesi için mükemmel alışveriş, gece hayatı, restoranlar ve elbette 7 kilometrelik plajlar ve çok çeşitli su sporları gibi aktiviteler var.

Londra'ya bir saat kırk dakika süren hızlı tren var ve İngiltere'nin güneyindeki konumumuz, Londra, Bath, Oxford ve Thorpe Park'a sadece birkaç isim vermek için kültürel geziler için olağanüstü fırsatlar sunuyor.

Konumlar

Bournemouth

Address
International Operations
The Bournemouth and Poole College
The Lansdowne
Dorset

BH1 3JJ Bournemouth, İngiltere, Birleşik Krallık