British School of Marketing International

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Burada bir burs için başvur!

Görevimiz

BSMI, gençlerin ve mevcut profesyonellerin gelişmekte olan küresel dijital ekonomideki üniversite eğitimi ve kariyerleri için hazırlanmasını sağlamak üzere tasarlanan iş ve pazarlama alanında profesyonel ve akademik kurslar sunmaktadır.

Vizyon Bildirisi

BSMI'daki vizyonumuz, Üniversite ve Yüksek Öğrenim için hazırlık olarak akademik pazarlama ve iş kursları ve meslek sahipleri için profesyonel kurslar sağlamaktır. Mevcut yüksek öğrenim ortaklıklarımızı artırarak ve dünya çapındaki üniversitelerle bağlantı kurarak okulu büyütmeyi hedefliyoruz. Bir Tier 4 İngiltere okulu olma amacımızla, BSMI, öğrencileri ve profesyonelleri Vakıf'tan mezuniyet sonrası seviyesine kadar yürüttüğü çalışmalarla küresel pazarlamacılara ve iş dünyası liderlerine dönüştürmeye devam edecektir.

BSMI, dünyanın her köşesinden öğrencileri kariyer olasılıklarını ilerletmek için ağırlıyor. Öğrenciler, İşletme, Dijital Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Liderlik ve Yönetim ve endüstriye özel kariyer programlarında profesyonel kurslar arasından seçim yapabilirler.

106052_pexels-photo-785667.jpeg

Hakkımızda

British School of Marketing International , İngiltere'deki üniversitelere yönelik Pathway programları, iş ve pazarlama ile ilgili bölümlerdeki profesyonel kurslar ve kariyer programları ile İngilizce dil kursları sunan bir işletme ve pazarlama uzmanı okulu. İngiltere'deki üniversitelerle güçlü bir çalışma ilişkimiz var, bu da öğrencilerimizin üniversitede ilk veya son sene ilerlemesine olanak sağlıyor.

İngiliz Pazarlama Okulu, genç ve dinamik bir okuldur. Kendimizi, rahat ve misafirperver ortamımızla gurur duyuyoruz ve öğrencilerin de bizimle çalışmaktan çok güzel anılar kazanacağına inanıyoruz. Bu aile ortamı, bizimle birlikte çalışırken öğrencinin ilerlemesini izlememizi sağlar.

Bu okul düzenli olarak British Council tarafından denetlenir ve yabancı dil olarak İngilizce öğretmek için akreditasyon için gerekli standartları karşılar.

BSMI, öğrencilere İngilizcelerini geliştirebilecekleri ve BSMI'nın kariyer odaklı programlarından edindikleri mesleki beceriler üzerine inşa edebilecekleri bir dizi staj seçeneği sunmaktadır. British School of Marketing International , Bournemouth'un kalbinde yer almaktadır. Okul, on beş artı öğrenci için uygun olan ikinci kata dayalı iki sınıftan oluşmaktadır. Her iki sınıf da beyaz tahtalardan oluşur ve bir bilgisayar ve projektör vardır. 2019'un başından itibaren genişleme nedeniyle BSMI, binanın en üst katında dört sınıf daha olacak.

BSMI, öğrencilerin gün boyu kullanabilecekleri bir bilgisayar odasına sahiptir. Bilgisayarlar MS Word, PowerPoint ve Excel'i çalıştırır ve öğrenciler için proje çalışmaları ve sunumlar yapmak için idealdir.

Bournemouth, on yıllardır uluslararası öğrencileri ağırlayan canlı bir sahil kasabasıdır. BSMI, Bournemouth’un Central Gardens’a bakmakta olup, buradan kilometrelerce uzakta bulunan kumlu plaja inmektedir. Okula yürüme mesafesinde sinemalar, mağazalar, tiyatro, spor salonları ve yerel otobüsler bulunmaktadır. Bournemouth tren istasyonu kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Bournemouth'un plajı temiz kum ve su için birçok ödül kazandı. Bournemouth, Londra'dan tren, otobüs veya araba ile yaklaşık iki saat uzaklıkta ve Oxford'dan ve Bicester köyünün tasarımcı etiketlerinden yaklaşık aynı uzaklıkta.

Dünyanın her köşesinden öğrencileri BSMI'ya davet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Konumlar

Bournemouth

Address
4 Westover Rd
BH1 2BY Bournemouth, İngiltere, Birleşik Krallık