Brookfield Aviation

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Brookfield Aviation dünya havacılık sektörüne pilot, mühendis ve insan kaynakları çözümleri dünyanın önde gelen tedarikçisi konumundadır.

1993 yılında kuruluşundan bu yana çok kısa bir sürede hızlı tepki ve uzman becerileri teslimat için sicili hiçbiri ikinci ve hizmetlerimiz havayolları, uçak kiralama şirketleri, eğitim ve bakım kuruluşları tarafından dünya çapında kullanılmaktadır. Biz herhangi bir ihtiyacı müşterilerimize mevcut, ya da üzerinde, kısa, orta veya uzun vadeli atama karşılamak için büyük çaba gösteriyorlar.

yeni uçak filoları veya türü dönüştürme eğitime uygulanan iken kısa sürede, en batı uçaklar için nitelikli ve çok deneyimli uçuş ekibi / bakım personelinin geniş bir yelpazede de sağlamak için elimizden yeteneği ile, tamamlandı, müşterilerimizin daimi personel tamamlayacak yardımcı . Bu aynı zamanda müşterilerimizin yoğun sezon işlemleri sırasında planlanmamış iş yükleri ve ek personel taleplerine ilişkin fırsatları almasına izin veriyor.

Biz de müşterilerine uygun bakım ve dikkat ile mükemmel müşteri hizmeti sağlayan gurur yeni kurulan operatörler sağlamak ve ilgili tüm documentation.We ile yardımcı, nitelikli ve deneyimli ekipleri, eğitmenler ve sınav, çok yetenekli ve deneyimli mühendislik kadrosu ile onları besleyen kendimizi çalıştı hem ve personel. Biz, ses tavsiyelerde, zamanında ödemeleri, kişisel ilgi ve bireysel pilotlar ve bakım personeline işin sürekliliğini ilginç ve zorlu atamaları sunuyoruz.

Bizim geçmiş olağanüstü büyüme gördü ve her yıl geçerken geleceğimiz parlak görünüyor. Biz sürekli dünyaya daha fazla dışarı taşımak ve daha iyi biz haline bilinen, daha müşteri havayolları daha fazla uçuş mürettebatı ile gelen, bizim yararlanabilmeleri için arzu / us.Longevity için çalışmak isteyen bakım personeli istikrar getirir, ve bu daha fazla ve daha fazla müşteri, uçuş mürettebatı ve bakım personeli güvenmek gelmiş istikrar.

Konumlar

Epsom

Brookfield Aviation International

Address
Brookfield Aviation International
P.O. Box 279, Epsom, Surrey
KT19 8YX, England

Epsom, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1372 747044