Resmi açıklamayı okuyun

Bucksmore Education Tarihi

Bucksmore Education hikayesi, 1979'da İngiliz Eğitimci Michael Reise'nin Buckswood Grange'de bir ortaokul kurmasıyla başlar. 'Buckswood Yaz Programları' ayrıca İngilizce öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler için bir yaz okulu olarak kuruldu.

Yaz okulu Amerikan yaz kamplarında modellendi, öğrencilerle birlikte yaşayan, dersler veren ve gezilere ve etkinliklere öncülük eden 'Danışmanlar', pastoral bakım, rehberlik ve arkadaşlık düzeyi sağladı; liderler yaz okulunda.

1999 yılında, uluslararası öğrenciler için İngilizce yaz okulu, İngilizce öğrenciler için Buckswood Okulu'ndan ayrıldı ve 2003 yılında, daha önce ISIS Eğitim ve Seyahat adıyla bilinen Oxford Uluslararası Eğitim Grubu'nun bir parçası oldu.

Buckswood Yaz Programlarının yönetimini devralan şirket başkanımız Rory Wilkinson'ın himayesinde, şirket 2007'de yeni bir yöne başladı ve ülke genelinde yeni yerlerde daha fazla kurs düzenleyerek hızla genişlemeye başladı.

Yüksek başarılı ve iyi motive olmuş bireysel öğrencilerin, İngiltere'deki bir yaz okulundan sadece İngilizce, gezi ve öğleden sonra etkinliklerinden daha fazlasını istediklerini kabul eden şirket, Genç Liderler, Dünya Üniversitesi Hazırlık, Sanat Seçimi ve Gelişmiş Çalışmalar gibi daha zorlu kurslar geliştirdi ve Oxford ve Cambridge Üniversitesi'ndeki birçok kolejde daha yaşlı öğrenciler için kursları. Şirket ayrıca, genç öğrencileri için daha fazla seçenek, daha fazla etkinlik, daha fazla ders, daha fazla gezi, daha fazla “vay” faktörü sağladı.

Eski Buckswood Grange School ile karışıklığı önlemek için, şirket 2009'da 'Bucksmore Yaz Programları'nı ve ardından 2012'de' Bucksmore Education yeniden markalaştırdı. Bu dönemde, Bucksmore Education yüksek standartları, akademik titizliği, özgünlüğü ve harika yerleri kurslar markaya artan bir ün kazandı ve giderek daha fazla öğrenci yazlarını Bucksmore kurslarına geçirmek istedi. 7 - 10 yıl boyunca üst düzey liderliğe kadar ileri düzey İngilizce kursları ve 15-17 yaş grubu öğrenciler için ileri seviyedeki eğitim kursları ile Bucksmore'a adanmış öğrenciler her yıl daha zorlu bir kursa geri dönebilirler.

2014 yılında, Oxford merkezli bir ev öğrenim şirketi olan Homelingua'yı aldıktan sonra, Bucksmore, yaz okullarına ve yıl boyunca verilen kurslara ek olarak yoğun bir ev eğitimi vermeye başladı ve 'Bucksmore Homelingua' kurdu.

Bucksmore Education , tarih ve geleneklerle doludur, aynı zamanda özgünlük ve zorluklarla doludur. Prestijli yaz okullarımızın kalitesini mükemmelleştirmek ve iyileştirmek için 40 yıllık tecrübemizle sunduğumuz yaz programlarından gurur duyuyoruz. Kurslarımızdan her birinin, öğrencilerimizin katıldığı en iyi kurs olması hedefimizdir.113660_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Oxford Uluslararası Eğitim Grubu

Bucksmore Education , İngiltere ve Kuzey Amerika'da bağımsız yatılı okullar, uluslararası kolejler, eğitim turları ve İngilizce dil merkezleri işleten ve dünya çapındaki öğrenciler için yaşamı arttırıcı deneyimler oluşturmak üzere akredite edilmiş özel bir eğitim sağlayıcısı olan Oxford International Education Group'un bir parçasıdır. Kurslarımız, her yıl 50.000'den fazla İngiltere ve uluslararası öğrencinin akademik başarı kazanmasına yardımcı olmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki eğitim danışmanları ile güçlü ilişkiler kurduk ve öğrencileri için en iyi programları sunma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

Akreditasyon

Bucksmore Education , İngiltere’de İngilizce dil kursu alan veya almayı planlayan uluslararası öğrencilere kalite güvencesi olarak İngilizce programlarının sağlanması için British Council tarafından onaylanmıştır.

British Council refah, merkez yönetimi, kaynaklar ve öğretim, kaynaklar ve İngilizce'yi yabancı dil olarak öğretmek de dahil olmak üzere bir yaz okulunun tüm alanlarını denetler.

Ödüller

En son British Council incelememizin ardından Bucksmore Education , EL Gazetesi tarafından "Mükemmeliyet Merkezi" unvanını aldı. Mükemmeliyet Merkezi statüsü, pastoral bakım, öğretim standardı ve genel yönetim gibi alanlarda istisnai British Council denetim sonuçları için verilir.

2015 yılında, Bucksmore Young Leaders prestijli bir ELTon (İngilizce Öğretmenliği) Ödülü için kısa listeye alındı. Her ne kadar dar olsa da Oxford University Press'e kaybediyorsa da, Bucksmore Education , herhangi bir kategoride kısa listeye giren ve aynı zamanda sınıfta sayılabilecek diğer liderler ve Genç Liderler kursunun mükemmelliğini gösteren akademik kurumlardır.

Üyelik

İngiltere, akredite edilmiş ELT merkezlerinin ulusal birliğidir. English UK, özel dil okulları, eğitim tröstleri ve yardım kuruluşları ve ileri eğitim kolejlerinde ve üniversitelerde bulunan dil merkezleri de dahil olmak üzere hepsi British Council tarafından onaylanmış 400'den fazla üyeyle dünyanın önde gelen dil öğretim birliğidir.

Bucksmore Education bir ALTO üyesidir. Dil Seyahat Organizasyonları Birliği (ALTO), dünyanın saygın alıcıları ve dil seyahat programları satıcıları için dünyadaki tek küresel ticaret birliğidir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Bucksmore Education

Cambridge Üniversitesi'ndeki Corpus Christi Koleji'nde yer alan UK University Preparation (UKUP), öğrencilere üniversiteye nerede ve nasıl başvuracakları konusunda tavsiy ... [+]

Cambridge Üniversitesi'ndeki Corpus Christi Koleji'nde yer alan UK University Preparation (UKUP), öğrencilere üniversiteye nerede ve nasıl başvuracakları konusunda tavsiyelerde bulunur. UKUP, uluslararası öğrencilere, Birleşik Krallık kurumlarına liderlik etmek için başvuruda bulunma şansını verir.

1: 1 eğitim, küçük grup dersleri, UCAS uygulama atölyeleri ve üniversite tarzı derslerin bir karışımı, başvuru sistemi boyunca öğrencilere rehberlik eder ve İngiltere'nin en iyi üniversitelerindeki bir lisans öğrencisi olarak hayata dair bir fikir verir.

İngiltere Üniversite Hazırlık Programına Dahil OlanlarCambridge Üniversitesi Koleji'nde tam pansiyon konaklama.Sigorta.Havalimanı aktarmaları.Kişiselleştirilmiş rapor kartıShakespeare's Globe Theatre'daki bir performansın bileti.Uzman bir danışmanla bire bir eğitim.Kolej yemek salonunda Geleneksel Üniversite Örgün Akşam Yemeği.... [-]
Birleşik Krallık Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Bucksmore Education

Bucksmore'un en yoğun İngilizce dili programı, kurs sonunda Bucksmore Değerlendirmesi ile sonuçlanan genel İngilizce, akademik İngilizce, CLIL (İçerik ve Dil Entegre Öğre ... [+]

Bucksmore'un en yoğun İngilizce dili programı, kursun sonunda Bucksmore Değerlendirmesi ile sonuçlanan genel İngilizce, akademik İngilizce, CLIL (İçerik ve Dil Entegre Öğrenme) ve grup projesi oturumlarının bir araya getirilmesiyle öğretildi.

Lütfen dikkat: St Hilda'nın arazisinin bir kısmı 2019 yazında inşaa ediliyor. Bucksmore'un sınıflarını veya konaklama yerlerini etkilemeyecek.

Her hafta 25 saatlik eğitim ve maksimum 11 öğrenci sınıfı olan Bucksmore Oxford, 13-16 yaşlarındaki öğrencileri İngilizce diline çeken yoğun bir İngilizce kursudur.

Eğlence dolu bir aktivite programı ile birlikte, kurs geleneksel bir yatılı okul ortamından uzakta dil bilgilerini en üst düzeye çıkarmak isteyen öğrenciler için idealdir.... [-]

Birleşik Krallık Oxford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

Gelişmiş Çalışmalar Programı (ASP) öğrencileri, tutkulu ve bilgili öğretmenler tarafından altıdan fazla öğrencisi olmayan, küçük sınıflarda iki zorlu üniversite düzeyinde ... [+]

Gelişmiş Çalışmalar Programı (ASP) öğrencileri, tutkulu ve bilgili öğretmenler tarafından altıdan fazla öğrencisi olmayan, küçük sınıflarda iki zorlu üniversite düzeyinde ders çalışmaktadır. Oxford ve Cambridge Üniversitesi öğretim yöntemine dayanarak ve üniversitelerin kolejlerinde yer alan ASP, öğrencilere kapsamlı bir eğitim ve kültür deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Elbette zorlu doğası nedeniyle, Gelişmiş Çalışmalar Programı, dünyanın her yerinden yerli veya ileri düzey öğrenciler için kullanılabilir.

Cambridge'e dahil olanlarCambridge veya Oxford Üniversitesi Kolejinde tam pansiyon konaklama.Derinlemesine çalışmak için seçilecek 20 konu.Maksimum sınıf büyüklüğü 6.Eğitmeninizle 1: 1 seans.Seçim için 6 Atölye ve 10 Usta Sınıfı.Sigorta.Havalimanı aktarmaları.Gezilerde ilgi çekici yerlere giriş.Tam aktivite programı.... [-]
Birleşik Krallık Cambridge
Temmuz 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

Philadelphia'daki Pennsylvania Üniversitesi'ndeki Genç Girişimciler, 14-17 yaşları arasındaki öğrencileri temel işletme kavramları ile tanıştırıyor. Dünyada 10. sırada ye ... [+]

Philadelphia'daki Pennsylvania Üniversitesi'ndeki Genç Girişimciler, 14-17 yaşları arasındaki öğrencileri temel işletme kavramları ile tanıştırıyor. Dünyada 10. sırada yer alan bu prestijli Ivy League üniversitesinde (Times World University Rankings, 2018), öğrenciler analitik, yönetim, pazarlama ve finans alanlarına gireceklerdir. Yeni öğrendikleri becerilerini eyleme geçirecekler, takım mücadelesinde yarışacaklar ve en çok girişimcilik havasına sahip olanları keşfedecekler.

Bucksmore Genç Girişimciler DahilTam pansiyon konaklama.Sigorta.Havalimanı aktarmaları.Kişiselleştirilmiş rapor kartıGezilerde ilgi çekici yerlere giriş.Tam aktivite programı.kurs ayrıntıları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

Bucksmore Young Leaders, öğrencilere kuşaklarının gelecekteki liderleri olmaları için ihtiyaç duydukları temel becerileri kazandıran, amiral gemisi liderlik kursumuzdur. ... [+]

Bucksmore Young Leaders, öğrencilere kuşaklarının gelecekteki liderleri olmaları için ihtiyaç duydukları temel becerileri kazandıran, amiral gemisi liderlik kursumuzdur. Bucksmore Young Leaders, Tonbridge School'da 13-16 yaşları ve Pembroke College'da 16-18 yaşları arasındaki öğrenciler için kullanılabilir.

Saygın ve saygın bir yaz okulu olan Bucksmore Genç Liderler, sadece öğrencilerin dil becerilerini değil, haftada 28 saat ders ve maksimum 11 öğrencinin sınıf boyutuyla güven ve liderlik potansiyellerini geliştirmek için zorlu ve modern bir yaklaşım sunar.

2019 için, Kraliyet Adalet Mahkemeleri ve Parlamento Evleri gibi ikonik konumlardaki önde gelen markaların ve akademik atölyelerin konuk konuşmacılarına daha fazla içerik katıyoruz.... [-]

Birleşik Krallık Oxford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

Gelişmiş Çalışmalar Programı (ASP) öğrencileri, tutkulu ve bilgili öğretmenler tarafından altıdan fazla öğrencisi olmayan, küçük sınıflarda iki zorlu üniversite düzeyinde ... [+]

Gelişmiş Çalışmalar Programı (ASP) öğrencileri, tutkulu ve bilgili öğretmenler tarafından altıdan fazla öğrencisi olmayan, küçük sınıflarda iki zorlu üniversite düzeyinde ders çalışmaktadır. Oxford ve Cambridge Üniversitesi öğretim yöntemine dayanarak ve üniversitelerin kolejlerinde yer alan ASP, öğrencilere kapsamlı bir eğitim ve kültür deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Elbette zorlu doğası nedeniyle, Gelişmiş Çalışmalar Programı, dünyanın her yerinden yerli veya ileri düzey öğrenciler için kullanılabilir.

Oxford İleri Araştırmalar Programına Dahil EdildiCambridge veya Oxford Üniversitesi Kolejinde tam pansiyon konaklama.Derinlemesine çalışmak için seçilecek 20 konu.Seansın maksimum sınıf büyüklüğü.öğretmeninizle görüşme.Seçim için 6 Atölye ve 10 Usta Sınıfı.Sigorta.Havalimanı aktarmaları.Gezilerde ilgi çekici yerlere giriş.Tam aktivite programı.... [-]
Birleşik Krallık Cambridge
Temmuz 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

STEM Tecrübesi, öğrencileri İngilizce derslerine yerleştirerek, eğlenceli, eğitici ve pratik atölye çalışmalarıyla bir araya getirerek, öğrencilere 'Bilim, Teknoloji, Müh ... [+]

STEM Tecrübesi, öğrencileri İngilizce derslerine yerleştirerek, eğlenceli, eğitici ve pratik atölye çalışmalarıyla bir araya getirerek, öğrencilere 'Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik' olanaklarını sunar.

Eğlenceli, eğitici ve pratik atölye çalışmaları ile öğrenciler roket, jet itme, tekne tasarımı, uçak tasarımı ve mekanik silahlar gibi konulara tanıtılmaktadır.

Her hafta 15 saatlik İngilizce dersi ve en fazla 11 öğrenci sınıfının yanı sıra haftada 7.5 saatlik STEM dersi ile STEM Experience, öğrencilere hem sınıflarında hem de gerçekten uluslararası bir toplulukta İngilizce'lerini geliştirme fırsatı sunar. öğleden sonra atölyeleri.... [-]

Birleşik Krallık Witley
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

2019'da yeni olan Bucksmore Boarding School Experience, yaşları 10 ile 13 arasında olan ve konut bağımsız bir okulda okuyan öğrencileri tanıştırıyor. İngiltere'nin önde g ... [+]

2019'da yeni olan Bucksmore Boarding School Experience, yaşları 10 ile 13 arasında olan ve konut bağımsız bir okulda okuyan öğrencileri tanıştırıyor. İngiltere'nin önde gelen yatılı okullarından biri olan Tonbridge School'daki yapraklı ortamda öğrenciler, yatılı okulların akademik titizliğine hazırlanır ve diğer öğrencilerle birlikte yaşama deneyimi kazanırlar.

Bucksmore Yatılı Okul Deneyimine Dahil OlduGeleneksel bir İngiliz yatılı okulunda tam pansiyon konaklama.Sigorta.Havalimanı aktarmaları.Kişiselleştirilmiş rapor kartıGezilerde ilgi çekici yerlere giriş.Tam aktivite programı.kurs ayrıntıları

Yatılı Okul Deneyimi şunları içerir:... [-]

Birleşik Krallık Tonbridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucksmore Education

Bucksmore Three Capitals turu, öğrenciler İngilizce dil öğrenimini Birleşik Krallık'ta seyahat etmekle birleştirirken, bir yaz okulunu yola çıkarır. ... [+]

Bucksmore Three Capitals turu, öğrenciler İngilizce dil öğrenimini Birleşik Krallık'ta seyahat etmekle birleştirirken, bir yaz okulunu yola çıkarır.

İki hafta boyunca 30 saatlik İngilizce dersi ve grup kültürel projeleri, öğrencilere üç ülke arasındaki farklılıkları keşfetme fırsatı tanınır. Londra, York, Edinburgh, Göller Bölgesi ve Cardiff arasındaki özel otobüs yolculuğu ile genç araştırmacılara mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak.

Bucksmore Three Capitals, öğrencilere İngilizcelerini geliştirme ve Birleşik Krallık'taki kültürel farklılıkları anlama fırsatı sunar.

Bucksmore Üç Başkentine Dahil EdilenlerTam pansiyon konaklama.Edinburgh çamaşırhane.Sigorta.Havalimanı aktarmaları.Özel otobüs yolculuğu.Kişiselleştirilmiş rapor kartıTüm ilgi çekici yerlere giriş.West End Musical.Hedeflere Genel Bakış... [-]
Birleşik Krallık Oxford
Temmuz 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Cowley Place
OX4 1DY Oxford, England, Birleşik Krallık