Resmi açıklamayı okuyun

Tüm dersler, Güney İngiltere'nin en iyi kır evlerinden biri olan Oxfordshire'daki Ditchley Park'ta gerçekleşir.

Butling becerilerinizi öğrenmek için daha iyi bir ortam isteyemezsiniz. Popüler TV dizisinden birkaç sahne Downton Manastırı Burada çekildi ve modern bir uşakın çağdaş becerilerini nasıl öğrenebileceğinizi öğrendiğinizde o karakterleri omuzlarla ovuşturduğunuzu hissedeceksiniz.

"1722'de inşa edilen Ditchley Parkı mükemmel bir şekilde korunmuş İngiliz tarihi sergilemektedir, muhteşem, zamansız bir yer.Onu kendi gözleriniz olmadan görmedikçe güzelliğine inanmazsınız."

  • Damien McMorran, Historian Rahatlığı ve mükemmel tesisleri, birinci sınıf bir uşak ya da valet olabilmek için gerekli her şeyi öğrenmek için mükemmel bir zemin hazırlar. Okulun amacı, standartları yükseltmek ve yeni stajyer uşaklarını görev, sorumluluklarını, tutkuları ve yetenekleriyle nasıl yürütüleceği konusunda yönlendirmektir.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Butler Valet School

4 haftalık dersle tamamen aynı konuları kapsarız, ancak biraz bilgiye sahip ancak belirli alanlara odaklanmak ve bazı beceriler geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için da ... [+]

2 Hafta Kurs Programı

£ 5,160 + KDV (konaklama, kahvaltı ve tüm yemekleri okulda verilir). Daha önce deneyime sahip olan delege için.

4 haftalık dersle tamamen aynı konuları kapsarız, ancak biraz bilgiye sahip ancak belirli alanlara odaklanmak ve bazı beceriler geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için daha az ayrıntı ve daha hızlı bir tempoda yer almaktadır.

1. HAFTA

BU HAFT ZORUNLU ELLERDEN-DENEYİMLERİN DENEYİMİ VE UYGULANMASINI KAZANIN YERİNİ SAĞLAR.

1.İşverenlerin ve misafirlerin nasıl davrandığı, giyinip konuşması gerektiği.

Konukları selamlamak, ihtiyaçlarına katılmak ve hoş geldiniz yapmak.

3.Kahmetin ve diğer personelin görevlerini tanımış ve birlikte nasıl çalışılacağını anlayın 4. Kilerde neler olduğunu öğrenin, örneğin ince kristal, gümüş ve çin bakımı.... [-]

Birleşik Krallık Witney
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Butler Valet School

Bu ayrıntılı ve yoğun ders, 4 hafta içinde nasıl uşak olacağını öğretiyor. Tamamen baştan başlayarak, Bay Fink kişisel olarak becerilerini ve bilgisini paylaşacak ve sizi ... [+]

4 Hafta Kurs Programı

£ 7,950 + KDV (konaklama, kahvaltı ve tüm yemekleri okulda verilir). Bu ayrıntılı ve yoğun ders, 4 hafta içinde nasıl uşak olacağını öğretiyor. Tamamen baştan başlayarak, Bay Fink kişisel olarak becerilerini ve bilgisini paylaşacak ve sizi birinci sınıf bir düzeye taşıyacaktır. Daha önce hiç tecrübesi olmayan veya konukseverliğinden özel hizmete geçenlere şiddetle tavsiye edilir.

Her ders programı, yıl boyunca Ditchley Park'ta gerçekleşen olaylara bağlı olarak biraz değişir.

1. HAFTA

BU HAFT ZORUNLU ELLERDEN-DENEYİMLERİN DENEYİMİ VE UYGULANMASINI KAZANIN YERİNİ SAĞLAR.

1.. İşverenlere ve misafirlere nasıl davranıp giyinip konuşurlar.... [-]

Birleşik Krallık Witney
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku