CAE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yeni pilotlara olan talep hiç bu kadar büyük olmamıştı. Önümüzdeki 20 yıl içinde ticari havacılığın iki katına çıkması bekleniyorsa, havayolu pilotları olarak bulutların üzerinde kariyer yapan genç erkekler ve kadınlar için heyecan verici bir fırsat var.

CAE , ticari hava taşımacılığı endüstrisinin büyümesini sürdürmek için önümüzdeki 10 yıl boyunca 255.000 yeni havayolu pilotuna ihtiyaç olacağını tahmin ediyor. Hızlı filo genişlemesi ve yüksek pilot emeklilik oranları, yeni havayolu kaptanlarına, her geçen on yılda olduğundan daha fazla 180.000 ilk subay geliştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Bu rakamlar, 10 yıl içinde dünyanın ticari uçağını uçuracak pilotların% 50'sinden fazlasının eğitimlerine başlamadığı anlamına geliyor. Gelecek 10 yıl boyunca her gün havayollarıyla kariyerlerine başlayan 70 yeni tip pilotun olması gerekiyor!

CAE kimdir?

70 yıllık mükemmellik
CAE ile uçmayı öğrenin ve bir pilot olma hayalinizi gerçeğe dönüştürün. CAE sivil havacılık, savunma ve güvenlik ve sağlık pazarları için küresel bir liderdir. Sektörün ilk 70 yıllık rekoruyla desteklenen, dünyadaki havayolu şirketlerinin ve fullflight simülatör üretiminde dünya lideri seçiminin eğitim ortağıyız. Bizimle öğrenin ve yaşam için bir CAE pilotu olun!
CAE eğitim programları profesyonel bir pilotun tüm yaşam döngüsünü kapsamaktadır, bu yüzden size kariyeriniz boyunca ihtiyaç duyacağınız eğitimleri size kadrodan kaptana kadar sağlayabiliyoruz. Her yıl 120 binden fazla pilotun neden bizimle antrenmanının bir parçası. Dünya çapında 50 eğitim merkezi bulunan CAE , en büyük sivil havacılık eğitim ağına sahip olup, üretim ve hizmet içi uçak modellerinin en geniş kapsamı konusunda eğitim vermektedir.
CAE , pilot yerleştirmede sektöre öncülük ediyor
Dünya çapında 300'den fazla havayolunun eğitim ihtiyaçlarını karşılayan birçoğu, havayolları için en iyi yetenekleri işe almak için bize bakıyor. Sayısız tüm dünyada bulunan havacılık akademileri ve havacılık işe alım hizmetleri ile, başka hiçbir örgüt daha havayolları ile daha pilotlara yerleştirir CAE .

CAE , aşağıdaki yerlerde dünya standartlarında uçuş okulları ile dünyanın en büyük ab initio uçuş eğitim ağıdır:

 • Brüksel, Belçika
 • Gondia, Hindistan
 • Madrid, İspanya
 • Melbourne, Avustralya
 • Oxford, İngiltere
 • Perth, Avustralya
 • Phoenix - Falcon Sahası, ABD
 • Rae Bareli, Hindistan

85 yılı aşkın pilot eğitim uzmanlığı üzerine çizim yapan CAE Cadet Pilot Eğitim Programları, dünyanın dört bir yanındaki pilot adaylarına odaklanmış bir inisyo eğitimi sunmaktadır. Programların kapsamı arasında, tümü birinci sınıf yer üstü okul kurslarını ulusal havacılık otoritesi gerekliliklerine uygun olarak verilen yüksek kaliteli uçuş eğitimi ile birleştiren CPL, ATPL ve MPL eğitim yolları bulunmaktadır. 170'den fazla uçağın bir filosunu CAE , yıllık olarak 2000 pilotu eğitmek için gereken kaynaklara ve uzmanlığa sahiptir.

Neden CAE

 • Canlı Kampüs Hayatı
 • Sıkı Örgü Topluluk
 • Büyük Uçuş Okulu Mekanları
 • Son Uçak Filosu
 • Binlerce Memnun Kadro
 • Devam Eden Kariyer Desteği
 • İnteraktif öğrenmek
 • CAE Küresel Eğitim Ağı
 • CAE Parc Pilot Kaynakları

CAE eğitim deneyimi

Uçuş Eğitmenlerimiz

Öğrenciler, ticari havayollarını güvenli ve verimli bir şekilde uçurmaları için gerekli bilgi ve becerilere sahip olmalarını sağlayarak, programlarımıza yıllarca gerçek dünya deneyimini sınıf öğrenme ortamına taşıyan uzman uçuş eğitmenleri tarafından verilmektedir.

Emniyet

Tesislerimiz en son endüstri kuralları ve yönetmeliklerini uygulayarak en son teknoloji ile donatılmıştır. CAE , dünyada özel uçuş veri yönetim sistemleri ve trafik bilinci teknolojisi ile donatılmış uçakları işleten ilk havacılık akademisidir. Bu sistemler, uçuş sırasında verileri, sesleri ve videoları kaydederek, öğrencilerin bir uçuştan hemen sonra sorgulamalarını ve CAE uzun vadeli güvenlik ve performans avantajları için istatistiksel eğilimleri toplamasına olanak tanır.

Aile Hissi

Öğrencilerimiz bize, akademilerimizde yankı uyandıran aile hissinin bizi diğer havacılık akademilerinden ayırdığını söylüyor. Özel Müşteri Hizmetleri ve Eğitmen kadrosu ekibimiz, kendinizi evde hissetmenizi sağlar ve pastoral bakım ile eğitiminiz boyunca ve bir öğretim dersinde kişisel olarak size destek olur. Yaptıklarımız hakkında tutkuluyuz ve pilot hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye adadık.

Konumlar

Oxford

CAE Oxford Aviation Academy

Address
CAE Oxford Aviation Academy HQ
Oxford Airport,Kidlington,

OX5 1QX Oxford, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1865 841234

Steenokkerzeel

Address
CAE Oxford Aviation Academy Brussels
Brussels Airport - Building 201
Tervuursesteenweg

1820 Steenokkerzeel, Flanders, Belçika

Gondia

Address
CAE Oxford Aviation Academy Gondia
National Flying Training Institute (NFTI)
c/o Airport Authority of India
Birsi Airport
PO Paraswada

441-614 Gondia, Maharashtra, Hindistan

Madrid

Address
Polígono Industrial N°2
La Muñoza, Barajas Madrid
Spain

28042 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Anka kuşu

Address
Anka kuşu, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri