Cambridge International Education Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz küresel yayın profili ile İşletme ve Yönetim Eğitim ve İngilizce Eğitim uzmanları yazılı ve Çince, Rusça büyük metinler ve diğer birçok dilde de dahil olmak üzere, dünya çapında 10 milyonun üzerinde satış gibi Pearson ve Kaplan gibi büyük yayıncılar için metinleri ve seri geliştirilmiş olan vardır .

Biz danışmanlık ve OECD ve büyük çok uluslu şirketler gibi organları ile araştırma konusunda geniş deneyime sahip ve tabii ki doğrulama, dış inceleme ve çok sayıda İngiltere ve uluslararası üniversiteler için öğrenim materyallerini geliştirmek.

CIEC ayrıca yönetici eğitim ve Pearson İngilizce Testi (PTE Academic) ve IELTS de dahil olmak üzere İngiliz Dili nitelikleri, geniş bir yelpazede sağlanması ve değerlendirilmesinde üst düzey deneyime sahiptir. Biz PTE Academic resmi Cambridge sınav merkezi olarak belirlenir. CIEC ayrıca CIEC Başkanı Profesör Stuart Duvar, Baş olan Cambridge, UK, bulunan Cambridge Seminerleri Koleji ortak sahibidir.

Ne yapıyoruz

Ne-biz-do

Biz geliştirmek ve Hazırlık Kursları, Lisans, Ön Lisans ve İşletme ve Yönetim yanı sıra İngilizce Eğitim Programları Yüksek Lisans Programları olarak Yükseköğretim Programlarının teslim.

Bizim Üniversite Öncesi programları başarıyla lisans ve İngilizce konuşan üniversitelerde yüksek lisans programlarını üstlenecek bilgi, beceri ve dil yeteneği kazandırmak.

Biz de, geliştirmek teslim ve Yükseköğretim Kurumları ve Üniversiteler bir dizi İngiltere ve uluslararası için bu derece ve yüksek lisans programlarına dahil modülleri değerlendirmek. CIEC ayrıca on-line Pearson / Edexcel tarafından akredite olanlar da dahil olmak üzere lisans ve lisansüstü dersler için İşletme ve Yönetim ve uzaktan öğrenme materyalleri geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.

Bizim İngilizce Eğitim Programlarının içinde biz oluşturmak ve dünya çapında kurum ve devlet kurumları bir dizi için ısmarlama eğitim sunmak.

Şubelerimiz

Bizim ofisleri Cambridge, İngiltere tarihi ve güzel şehirde bulunmaktadır. Cambridge M11 ve A14 yollar bitişik ve başka yerlerde Norwich, Birmingham ve diğer demiryolu bağlantıları ile non-stop trenle Londra Kings Cross civarında 49 dakika uzaklıktadır. Aynı zamanda Londra Stansted Havalimanı'na yakındır.

Konumlar

Cambridge

Address
Sheraton House
Castle Park


CB3 0AX Cambridge, İngiltere, Birleşik Krallık