Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz küresel yayın profili ile İşletme ve Yönetim Eğitim ve İngilizce Eğitim uzmanları yazılı ve Çince, Rusça büyük metinler ve diğer birçok dilde de dahil olmak üzere, dünya çapında 10 milyonun üzerinde satış gibi Pearson ve Kaplan gibi büyük yayıncılar için metinleri ve seri geliştirilmiş olan vardır .

Biz danışmanlık ve OECD ve büyük çok uluslu şirketler gibi organları ile araştırma konusunda geniş deneyime sahip ve tabii ki doğrulama, dış inceleme ve çok sayıda İngiltere ve uluslararası üniversiteler için öğrenim materyallerini geliştirmek.

CIEC ayrıca yönetici eğitim ve Pearson İngilizce Testi (PTE Academic) ve IELTS de dahil olmak üzere İngiliz Dili nitelikleri, geniş bir yelpazede sağlanması ve değerlendirilmesinde üst düzey deneyime sahiptir. Biz PTE Academic resmi Cambridge sınav merkezi olarak belirlenir. CIEC ayrıca CIEC Başkanı Profesör Stuart Duvar, Baş olan Cambridge, UK, bulunan Cambridge Seminerleri Koleji ortak sahibidir.

Ne yapıyoruz

Ne-biz-do

Biz geliştirmek ve Hazırlık Kursları, Lisans, Ön Lisans ve İşletme ve Yönetim yanı sıra İngilizce Eğitim Programları Yüksek Lisans Programları olarak Yükseköğretim Programlarının teslim.

Bizim Üniversite Öncesi programları başarıyla lisans ve İngilizce konuşan üniversitelerde yüksek lisans programlarını üstlenecek bilgi, beceri ve dil yeteneği kazandırmak.

Biz de, geliştirmek teslim ve Yükseköğretim Kurumları ve Üniversiteler bir dizi İngiltere ve uluslararası için bu derece ve yüksek lisans programlarına dahil modülleri değerlendirmek. CIEC ayrıca on-line Pearson / Edexcel tarafından akredite olanlar da dahil olmak üzere lisans ve lisansüstü dersler için İşletme ve Yönetim ve uzaktan öğrenme materyalleri geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.

Bizim İngilizce Eğitim Programlarının içinde biz oluşturmak ve dünya çapında kurum ve devlet kurumları bir dizi için ısmarlama eğitim sunmak.

Şubelerimiz

Bizim ofisleri Cambridge, İngiltere tarihi ve güzel şehirde bulunmaktadır. Cambridge M11 ve A14 yollar bitişik ve başka yerlerde Norwich, Birmingham ve diğer demiryolu bağlantıları ile non-stop trenle Londra Kings Cross civarında 49 dakika uzaklıktadır. Aynı zamanda Londra Stansted Havalimanı'na yakındır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Cambridge International Education Centre

Bu program, iş, ekonomi ve yönetim konularında geniş bir yelpazede lisansüstü çalışmalar için hazırlar. CIEC yüksek sıralanır birçoğu İngiltere genelinde üniversitelerin ... [+]

Pre-Master: İşletme ve Yönetim

Bu program, iş, ekonomi ve yönetim konularında geniş bir yelpazede lisansüstü çalışmalar için hazırlar. CIEC yüksek sıralanır birçoğu İngiltere genelinde üniversitelerin çok sayıda ustaların çalışmalarına öğrencilerini gönderdi.

CIEC hakkında

Biz küresel yayın profili ile İşletme ve Yönetim Eğitim ve İngilizce Eğitim uzmanları yazılı ve Çince, Rusça büyük metinler ve diğer birçok dilde de dahil olmak üzere, dünya çapında 10 milyonun üzerinde satış gibi Pearson ve Kaplan gibi büyük yayıncılar için metinleri ve seri geliştirilmiş olan vardır .

Biz danışmanlık ve OECD ve büyük çok uluslu şirketler gibi organları ile araştırma konusunda geniş deneyime sahip ve tabii ki doğrulama, dış inceleme ve çok sayıda İngiltere ve uluslararası üniversiteler için öğrenim materyallerini geliştirmek.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
24 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International Education Centre

Bu program İngilizce orta, İngiltere'de, AB ve MPhil ve / veya doktora çalışmalarını üstlenmek isteyen uluslararası öğrenciler için olsun doktora veya DBA geliştirilmişti ... [+]

Cambridge Pre-Doktora Programı Bu Program Hakkında

Bu program İngilizce orta, İngiltere'de, AB ve MPhil ve / veya doktora çalışmalarını üstlenmek isteyen uluslararası öğrenciler için olsun doktora veya DBA geliştirilmiştir. dünya çapında üniversiteler tarafından doktora çalışması için kabul edilmeden artan rekabet olduğunu. Amaçlanan bir üniversite ile angajman çok başında açıkça tanımlanmış ve iyi araştırılmış bir öneri olması elzemdir. Bu programı dikkatle sadece bunu yardımcı olmak için yapılandırılmıştır!

Onlar doktora çalışmaları size itiraf etmek iseniz, sizin amaçlanan üniversiteye güçlü bir akademik geçmişi göstermek olduğunu da tavsiye edilir. Bu genellikle Birleşik Krallık bağlamında, ilk derecede veya bir üst ikinci onur sınıflandırma (ya da uluslararası eşdeğer) seçtiğiniz konu bir lisansüstü yeterlilik başarı benzer seviyede göstermiştir, size ulaşmış anlamına gelecektir. ... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Cambridge International Education Centre

Bu program özellikle hazırlamak ve İngilizce dilinde teslim ve değerlendirilen bir hukuk diploması için çalışma niyetinde öğrenciler, özellikle uluslararası öğrencileri, ... [+]

Cambridge Hukuk Vakfı Kursu

Cambridge Melchior College (CMC) de ve Cambridge Uluslararası Eğitim Merkezi (CIEC) ile çalışma için Kanun ile ilgili derecesi için hazırlamak. Cambridge bizim 6 aylık program bize katılın. Başarılı öğrenciler Kanun ve athe bizim CMC / CIEC Level 3 Diploma (Ofqual onaylı) Hukuk Seviye 3 Diploması almaya hak kazanacak. Bu Diplomalar örnek Southampton Solent University, University of Bedfordshire, diğerleri arasında Northampton Üniversitesi de dahil olmak üzere, UK üniversitelerde hukuk, ilgili derece çok sayıda ilerlemesini sağlayacak.

Bu program hakkında

Bu program özellikle hazırlamak ve İngilizce dilinde teslim ve değerlendirilen bir hukuk diploması için çalışma niyetinde öğrenciler, özellikle uluslararası öğrencileri, donatmak oluşturulmuştur. Bu arada, yasal bilgi ve anlayışa sahip, üniversitede başarı için çok önemli olan, yasal İngiliz ve çalışma becerilerini geliştirmek istiyor. ... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International Education Centre

Hazırlık Programı İngiltere'deki üniversitelerin iş ile ilgili derecelerine giriş için Uluslararası Öğrenciler hazırlamak için İngilizce ve akademik çalışmanın yoğun bir ... [+]

Cambridge İşletme Hazırlık Kursu

Business veya ilgili lisans Cambridge bizim 6 aylık program bize katılın için Cambridge Eğitim hazırlamak. İngiltere'deki üniversitelerin çok sayıda ilerlemesini sağlayacağını hangi Diploma Başarılı öğrenciler bizim CIEC hem alacaksınız ve ATHE (Ofqual onaylı)1. Ancak CIEC İngiltere genelinde en iyi üniversiteler kendi hazırlık kursları başarılı öğrencileri gönderir.

Cambridge Uluslararası Eğitim Merkezi (CIEC) anahtar personel dünya çapında tanınan akademik ve yayın profiline sahip, İş Yönetimi ve İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış. şehir ve ülkelerin artan sayıda eklem teslimat dünya çapında üniversiteler ile iş ortakları ve ders akreditasyon ve CIEC vardır merkezleri.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku