Resmi açıklamayı okuyun

110930_Social_Media-8.jpg

genel bakış

Cambridge'in tarihi üniversite kentinde düzenlenen eşsiz bir eğitim deneyimi

 • 1. Oturum: 7 - 20 Temmuz
 • 2. Oturum: 21 Temmuz - 4 Ağustos
 • Oturum 3: 28 Temmuz - 10 Ağustos
 • 4. Oturum: 4 - 17 Ağustos
 • 5. Oturum: 11 - 24 Ağustos

Immerse Education, 11-18 yaş grubundaki öğrenciler için tasarlanmış, farklı ve zenginleştirici bir müfredat programına sahip iki haftalık bir konut akademik programıdır. Öğreticiler ve seminerler, akademik araştırmayı teşvik eden en uygun öğrenme ortamında uzman öğretmenler tarafından tasarlanır ve öğretilir. Ve dikkatlice planlanmış programımız, programın katılımcıların akademik ihtiyaçlarını karşılamadığı aynı zamanda çok sayıda müfredat dışı etkinlikle üniversite şehri için benzersiz bir deneyim sağladığını garanti eder.

Öğrenciler Cambridge'in en büyük ve en güzel üniversitelerinden birinde ikamet ediyorlar. Üniversitenin tarihi duvarları içerisinde, katılımcılar için ilham verici bir program aracılığıyla liderlik ve akademik mükemmellik konusunda benzersiz deneyimler sunmaktan gurur duyuyoruz. Program, çeşitli ve zenginleştiren müfredatıyla, öğrencilerin seçtikleri bir konunun bilgilerini rakipsiz bir akademik ortamda keşfedip ilerletmelerini sağlar. Öğrenciler, seçtikleri alanlarla ilgili eşsiz akademik bilgiler veren - ve tabii ki de unutulmayacak kadar çok unutulmaz anı hakkında bilgi edindikçe - kendileri öğrendiklerini açıkça ifade etmeye ve kendilerine daha hazır olduklarına inanıyorlar.

İstisnai öğretim

Cambridge Immerse teaching" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40173_teaching.jpg" alt="Cambridge Immerse teaching" />

Katılımcılara, sanattan bilime, çeşitli konular arasından bir seçenek sunuyoruz. Immerse'de öğretilen tüm dersler, Cambridge University veya Oxford University'deki mevcut veya eski öğretmenler tarafından verilmektedir. Sıkı veterinerlik sürecimiz, tüm öğrencilere ilgi çekici ve destekleyici öğretmenler tarafından öğretilmelerini ve en önemlisi de uzmanlıklarını paylaşma konusunda hevesli olmalarını sağlar.

Felsefemiz, katılımcılarımıza ilginç akademik kavramlarla meydan okumaktır; öğretmenlerimiz katılımcılarımızın kendilerini rahat hissettikleri ve geliştiği konuksever ve destekleyici bir ortam oluştururken. Öğretmen-öğrenci katılımı ve tartışmasının benzersiz Oxbridge sistemini taklit eden özenle planlanmış öğreticilerde seçtiğiniz disiplinde mevcut tartışma ve konuları incelemenize ve keşfetmeye teşvik edileceksiniz. Bu yüzeyelin ötesine geçen ve hem serinletici hem de entelektüel olarak teşvik eden benzersiz anlayışlar sağlayan bir yaklaşımdır.

Kesin olan, şüphesiz seçtiğiniz disiplinde şüphesiz çok daha emniyetli ve bilgili çıkacağınız, akademik tutkularınızı daha da ilerleteceğini umduğumuz zorlu, ancak ilginç konuları ele alacağınızdır. Öğrenciler şimdi program sırasında iki konuya kadar araştırma yapmayı seçebilirler. Sunduğumuz konular şunları içerir:

 • tıp
 • Kanun
 • Mühendislik
 • Fizik
 • Matematik
 • Kimya

Cambridge Assessments

Katılımcı Değerlendirmeleri

Program boyunca, öğretmenlerimiz, öğrendikleri konularla öğrencilerin katılımını izler. Programdan sonra öğretmen tarafından bir Katılımcı Değerlendirmesi yazılır ve katılımcı ilerleme durumu değerlendirilir ve araştırılan konularda katılımcının anlayışını ve ilgisini en etkili şekilde nasıl ilerletebileceği konusunda tavsiyelerde bulunur.

Röportaj Becerileri Çalıştayları (Opsiyonel)

Cambridge interviews

Dikkatli bir şekilde tasarlanmış röportaj becerileri atölyelerimizde öğrenciler, bakış açılarını basınçlı bir çevrede başarıyla ifade etmek için gerekli olan temel becerilere dair bir fikir edineceklerdir. Bu atölye çalışmaları, şu anda disiplin içindeki en önemli konulardan bazılarını çevreleyen tartışmalara ek olarak, görüşme sırasında sorulabilecek önemli soruları çözmek için gereken güven ve entelektüel dayanağın geliştirilmesine odaklanmaktadır. Katılım özelliği isteğe bağlı olsa da, Röportaj Becerileri atölyeleri program ücretine dahildir.

Kişisel Bildirim İstişareleri (İsteğe Bağlı)

Immerse programı süresince öğrenciler, saygın öğretmenlerin uzmanlığı ve desteği ile dünyadaki üniversitelere erişim için gerekli kişisel beyannamelerin taslaklarını geliştirme fırsatına sahip olacaklar. Öğrenciler belirli bir disipline olan ilgilerini net bir şekilde ifade etme tekniklerini öğrenerek, bir konudaki başarıları ve ilgileri gösteren çekici bir kişisel ifade hazırlarlar. Derse katılım isteğe bağlı olmasına rağmen, Kişisel Beyan istişareleri program ücretine dahildir.

Ders dışı çeşitlilik

Cambridge extracurricular

Immerse, üniversite hayatının gerçekten sürükleyici bir deneyimini sunar. Sadece akademik ilgi alanlarınızı keşfetmek ve geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda Cambridge'deki heyecan verici ve sıklıkla etkileyici kültürel aktivite yelpazesine de katılırsınız. Günlük düzenlenen gezileri tecrübe etme fırsatı, aynı zamanda farklı fikirlere sahip akranlarıyla benzer düşünen akranlarla sosyalleşme ve şehre hızlı bir şekilde alışma şansını da sağlar.

Programın bir parçası olarak düzenlenen etkinlikler arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Bir yaz öğleden sonra Cam Camını aşağı attı, özetle Cambridge meselesi.
 • Cambridge Üniversitesi'nin kemer 'rakibi' nin evi Oxford'a günübirlik gezi.
 • Cambridge'in ünlü ortaçağ ziyafet salonlarında resmi yemek.
 • Sunduğumuz konuların tamamını görüntülemek için faaliyetler sayfamızı ziyaret edin.

Masa saati

Immerse programı çok çeşitli benzersiz akademik ve ders dışı etkinliklerle doludur.

Katılımcılar güne ana kolej yemek salonunda kahvaltı ile başlayabilir, çeşitli kıta ve sıcak kahvaltı seçenekleri mevcuttur. Bunu bir seminer ya da ders formatında gerçekleştirilen günün ilk akademik oturumu izlemektedir. Katılımcılar daha sonra Cambridge'in en iyi sandviç bar ve kafelerinden birinde öğle yemeğine yönlendirilir ve kenti küçük gruplar halinde keşfe çıkabilirsiniz. Öğle yemeğinin ardından, akademik oturumlar küçük öğretici gruplar veya atölye çalışmaları biçiminde devam eder. Tüm temel akademik oturumlar bittikten sonra, öğrenciler punting, müze ziyaretleri ve spor etkinlikleri de dahil olmak üzere çok çeşitli gezi ve kültürel etkinliklerden biriyle muamele görürler. Kolej yemek salonunda düzenlenen üç kişilik bir akşam yemeğini, biraraya geldikten sonra katılımcıların rahatlamasına ve sosyalleşmesine yardımcı olmak için bir akşam sosyal etkinliği izler.

Yan tarafta gösterilen zaman çizelgesi, tipik günlük programı tarif eder, ancak bu, verilen günde planlanan olaylara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Normal bir gün...

Günü kolej yemek salonunda kontinental veya pişmiş bir kahvaltıyla başlayın. Çok çeşitli kahvaltı maddeleri, katılımcıların zor günlere hazırlanmasına yardımcı olur.

Cambridge a typical day

Rakipsiz destek sistemi

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40178_rsz_studentsbreak-e1477319276223.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

Dalgıç'ta destekleyici ve ulaşılabilir bir ortam yaratmaya büyük önem veriyoruz. Mentorlarımız, katılımcılarımızın programa hızlı bir şekilde yerleşmelerine yardımcı olan, samimi, özel eğitimli mezunlar ve Cambridge Üniversitesinden mezun olan bir ekiptir. Mentorlar, çeşitli akademik ve akademik olmayan konularla ilgili ilk elden deneyime sahiptir ve bu nedenle güler yüzlü, gizli bire bir tavsiyeler sunmak için en iyi konumdadır. İnanılmaz derecede gurur duyduğumuz rakipsiz bir destek ağı.

Danışmanlar, kendi bakış açılarını ve akademik kariyerlerini tecrübe etmelerini sağlayan çeşitli disiplinler üzerinde çalışmışlardır. Her katılımcının altı öğrenciden bir akıl hocasına oranla bir akıl hocası atanmakta ve hepsi katılımcılara bir 'evden uzakta ev' yaratmada yardımcı olmaya heveslidir.

Konaklama

Cambridge Mentors

Dalgıç Cambridge Üniversitesi'nin en çarpıcı ve tarihi merkezi konumdaki kolejlerinde yer almaktadır. Hangi üniversiteye gireceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Tüm katılımcılar, yüksek hızda internet erişimi ile donatılmış kendi yatak odalarında konaklayacaklardır. Koridorlar veya merdivenler erkek ve kız öğrencileri birbirinden ayırır ve banyolar yalnızca birkaç katılımcı arasında banyoda veya paylaşılır. Üniversite sitesi her zaman güvence altına alınır ve izlenir. Daha fazla bilgi için 'Kampüs' sayfamızı ziyaret edin.

Pratik Bilgiler

Seyahat bilgisi:

Daldırma ücreti, Cambridge'e seyahat etmek dahil değildir. Cambridge’e tren, otobüs veya uçakla ulaşım dahil olmak üzere çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur. Cambridge'e seyahatinizi planlamak için yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

Uluslararası katılımcılar için Londra Heathrow Havaalanı'ndan Cambridge'e ortak bir havaalanı transfer hizmeti ayarlıyoruz. Atanmış personel, varışlarının havaalanı terminalindeki katılımcılarla buluşuyor. Katılımcılar, programda yerini aldıktan sonra bu hizmeti alabilirler.

Tıbbi ve Diyet Gereksinimleri:

Diyet gereksinimlerinin çoğunu karşılayabiliriz (vejetaryen, vegan, fındık alerjileri, helal, koşer); Lütfen diyet gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığımızdan emin değilseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kahvaltı ve akşam yemekleri Immerse'e dahildir ve katılımcıların Cambridge çevresindeki çeşitli lezzetli restoranlarda öğle yemeği için kendi hükümlerini koymaları beklenmektedir.

Diğer bilgiler:

Öğrencilerin 2019 yılında okula gitmeleri sırasında 13-18 yaşları arasında olması gerekir. Öğrencilerin İngilizceyi akıcı / akıcı olması beklenir.

2019'a katıl

Immerse, tarihi üniversite şehri olan Cambridge'deki seçkin akademik derslerden, mükemmel beceri atölyelerinden ve heyecan verici ders dışı etkinliklerden oluşan bir konut yaz kursu. 2 haftalık seanslarda koşularda bırakın:

 • 1. Oturum: 7 Temmuz - 20 Temmuz 2019
 • 2. Oturum: 21 Temmuz - 3 Ağustos 2019
 • Oturum 3: 28 Temmuz - 10 Ağustos 2019
 • 4. Oturum: 4 Ağustos - 17 Ağustos 2019
 • 5. Oturum: 11 Ağustos - 24 Ağustos 2019

Yerinizi ayırmadan önce sorularınız varsa mutluluk duyarız.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Immerse Computer Science yaz programı, katılımcılara üniversitede Computer Science okumanın nasıl bir şey olduğunu heyecan verici bir bakış açısı sunuyor. Dünyanın önde gelen üniversitelerinden uzmanlar tarafından geliştirilen bir müfredatla Bilgisayar Bilimi programı, ortaokul öğrencilerine tipik bir lisans Bilgisayar Bilimi derecesi içinde keşfedilen en heyecan verici ve temel konulardan bazılarını öğretir. Burada, 16-18 yaşları arasındaki öğrenciler fikirlerini hayata geçirmeyi, yeni programlar oluşturmayı ve bu kadar çabuk adapte olan bir alanda çalışmanın olası sonuçlarını tartışmayı öğreneceklerdir.

Her ders, alandaki uzmanlar tarafından özenle planlanmış, katılımcıları kendi seviyelerinde karşılamak ve kademeli olarak daha derin, daha zorlu içeriğe doğru itmek için tasarlanmıştır. Bu programa katılanlar, temel bilgilerle başlayacak ve daha sonra yapay zeka, makine öğrenmesi ve kriptografi gibi bilgisayar işlemlerinde daha gelişmiş, çağdaş hareketlere aşina hale gelecektir. Dahası, katılımcılar bu yeni fikirlerin dünyanın en büyük sorunlarını çözmek için nasıl kullanılabileceğini düşüneceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Dünyanın en küçük mikroorganizmalarından, insanoğlunun bilinen en büyük ekosistemlerine kadar her şeyin arkasındaki gizemleri çözün. İki haftalık Immerse Biyoloji program ... [+]

Program, katılımcıları hayatın yapı taşlarının ardındaki mekanizmaları ortaya çıkardıklarında, bir dizi planlı etkinlikle yeni bilgileri sağlamlaştırdıkları ve genellikle bir ortaokul ders programında yer almayan ileri konulara dalaştıkları için işbirlikçi çalışmaya teşvik edeceklerdir. Müfredat, bulaşıcı hastalıklar dünyasını keşfetmeden ve geniş bir yelpazedeki zorlu malzemelere devam etmeden önce hücre teorisine derinlemesine bir dalışla başlar.

Katılımcılar bu müfredatla çalıştıkça, günlerini bir Cambridge Üniversitesi kolejinde kampüste çalışarak geçirecekler ve öğrenmelerinden bağımsız olarak sorumlu olacaklar. Bu, kurs sonunda katılımcıların yalnızca karmaşık birinci sınıf Biyoloji kavramları hakkında bir anlayışa sahip olmalarını değil aynı zamanda üniversite hayatının rutinleri ve sorumlulukları için yeni bir takdir kazanmalarını sağlamaya yardımcı olur.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

özet

Bir şey almaya karar vermeden önce, fiyatına değip değmeyeceğine karar vermek için genellikle bir maliyet fayda analizi kullanırsınız. Bu değerlendirme türü, ekonominin arkasındaki ana ilkelerden biridir ve bu disiplinin modern yaşamın neredeyse her yönünü nasıl etkilediğini vurgulamaktadır. Gelişmiş Yaz Ekonomisi programında, katılımcılar konunun temellerine dalmakta, temel bilgilerin güçlü bir temelini oluşturmakta ve hem bireylerin hem de dünya pazarlarının eylemlerini, kararlarını ve davranışlarını etkileyen temel faktörleri analiz etmektedir.

Ekonomi programı, 16 ila 18 yaşları arasındaki genç iktisatçılar için tasarlanmıştır ve katılımcılara, lisans derecesi Ekonomi bölümünde keşfedilen zorlu mikro ve makroekonomik dünyalara kapsamlı bir bakış sunar. Dünyanın önde gelen üniversitelerinden uzman öğretmenler tarafından geliştirilen ve dikkatle planlanmış bir müfredat aracılığıyla katılımcılar, ticaret, maliye politikası ve kalkınma ekonomisi gibi daha ileri konulara dalmadan önce iki hafta boyunca modern iktisat teorisinin temellerini öğrenecekler.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Cambridge Felsefesi Yaz Okulu Özeti

Felsefe, beşeri ve sosyal bilimlerde birçok alana yayılan geniş bir konudur, ortaokul öğrencilerinin her zaman takdir etme imkânı olmayan bir şey. Cambridge'deki Immerse Felsefe yaz okulu kursu, katılımcılara üniversite düzeyinde Felsefe çalışmasının ne anlama geldiğiyle ilgili bir fikir edinmelerini sağlar: yeni malzemenin tanıtımından, iyi yazılar yazmaya, bir argüman oluşturma ve savunmaya kadar.

Birçok ortaokul öğrencisi için, üniversitede Felsefe çalışması yeni ve potansiyel olarak korkutucu. Dünyanın önde gelen üniversitelerinden uzmanlar tarafından tasarlanan ve öğretilen Immerse Education'ın Felsefe yaz programı sayesinde katılımcılar yalnızca ana temalara ve felsefi tartışma alanlarına değil aynı zamanda bu tür tartışmalara katkıda bulunan ünlü filozof teorilerine de tanıtılacak. Ek olarak, katılımcıların felsefe dersleri konusundaki geçmiş deneyimlerinin kapsamına bakılmaksızın, felsefe yaz programımızdaki küçük sınıf boyutları, öğretmen-öğrenci katılımını ve tartışmayı özendiren özenle planlanmış sınıflarda hem meydan okumalı hem de desteklenmelerini sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Yaz Fiziği Ders Özet

Fizik çalışması, çevremizdeki ve çevremizdeki dünyayı daha iyi anlayabilmemize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Disiplin, doğayı incelemekte ve dünyanın neden böyle davrandığını açıklamak istemektedir; engin gökadalar, kara delikler ve Büyük Patlama'dan, küçük subatomik parçacıkların incelenmesine kadar uzanan konuları araştırmaktadır. Fizik, x-ışınları ve ultrason gibi tıbbi araçlar, televizyon izlemek ve cep telefonlarını kullanmak için uydu sinyalleri gibi modern yaşam için vazgeçilmez olduğunu düşündüğümüz şeylerden sorumlu geniş kapsamlı, inanılmaz derecede çeşitli bir alandır; İnternetin kendisinden sorumludur.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Cambridge İngiliz Edebiyatı Yaz Okulu Özeti

Immerse İngiliz Edebiyatı yaz okulu programı, katılımcılardan dikkat çekici yazı yazma işini diğerlerinden ayıran şeyleri dikkatlice düşünmelerini ister. Sonuçta, dünyanın her Shakespeare, Milton ve JK Rowling'i için, yazılarını yakından takip eden, dikkatlice yorumlayan ve neden işe yaradığını analiz eden sayısız başkaları var. Bu yaz programına katılanlar, tarihi Cambridge kentinde iki hafta geçirerek, en iyi İngiliz edebi eserlerinin bazılarını okuyarak, yazarak ve tartışarak aynı şeyi öğrenebilirler.

Bu İngiliz Edebiyatı yaz kursu, 16-18 yaş arasındaki genç edebiyat hayranlarına, metinlerin üniversite düzeyinde ve ötesinde nasıl analiz edildiğini öğrenme konusunda yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Program süresince öğretilen beceriler, katılımcıların zorlu çalışmaları anlamalarını ve doğru bir şekilde yorumlamalarını kendi yazılarında nasıl açıklayabileceklerine karar vermeden önce doğru bir şekilde yorumlamalarını sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Cambridge Hukuk Yaz Okulu Özeti

16-18 yaşları arasındaki lisans öğrencileri için tasarlanan Immerse Law yaz okulu programı, katılımcılara bir üniversite Hukuk öğrencisinin hayatına heyecan verici bir bakış sunuyor. Yasa yaz programı boyunca, katılımcılar İngiltere ve Galler'deki mevcut hukuk sisteminin günlük gerçekliğine bakarken, bir akademik disiplin olarak Yasayla tanışacaklar.

Katılımcıların çoğu için Hukuk çalışmaları tamamen yenidir. Ortaokul müfredatları, bu zorlu konuya nadiren değinmektedir, yani lisans çalışmalarının ilk yılı ilk başta zorlu gelebilir. Bu kanun yaz okulu kursu, dünyanın önde gelen üniversitelerinden bazılarının uzmanları tarafından tasarlanan ve öğretilen bir programda öğrencilerin temel bilgi, teori ve kavramlardan oluşan sağlam bir temel oluşturmasına yardımcı olarak bu boşluğu kapatmaya yardımcı olur. Yaz okulu programı sonunda, katılımcılar anayasa, ceza, insan hakları ve AB hukukunun temellerini kapsayan kapsamlı bir müfredatta yer alacaklar.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

özet

Bilime gelince, meraklı bir zihin başarının temelidir. Bu özellikle katılımcıların karmaşık süreçleri değerlendirmeleri, bilinçli tahminler yapmaları ve hipotezlerini sadece heyecan verici sonuçlar vermeyecek, meraklarını da tatmin edecek deneylerle test etmeleri gereken Immerse Kimya programında geçerlidir. Soruşturma tutkusuyla birlikte, birinin gerçek dünyada uygulanan çalışmalarının sonuçlarını görme arzusu geliyor. Bu programda, öğrenciler iki hafta boyunca önemli teorileri pratik olarak nasıl kullanacaklarını öğrenerek harcayacaklar.

Bu program kimya tutkusu olan, ancak gelecekteki akademik veya mesleki kariyerlerinin gerçekte nasıl görünebileceğini görmek isteyen öğrenciler için üniversite hayatının mükemmel tadını sunuyor. Dersler, uygulamalı laboratuarlar ve sınıf içi tartışmalarla verilen müfredat, katılımcıları üniversite düzeyinde bir dizi organik, inorganik ve biyolojik kimyaya tanıtacaktır. Her ders, hem önceki bilgileri pekiştirmek hem de öğrencileri daha ileri kavramlara hazırlamak için, ortaokul materyallerine dayanmak üzere uzman öğretmenler tarafından dikkatlice tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse , Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi öğretmenleri tarafından tasarlanmış ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredat ile eşsiz iki ... [+]

Matematik Yaz Okulu Özeti

Matematik güçlü bir araçtır ve etkisi birçok alanda bulunabilir. Mühendislikten, tıptan ve bilimlerden finansmana, ekonomiye ve işletmeye kadar matematik, birçok müreffeh yol sunan geniş bir konudur.

Dünyanın en etkili düşünürleri ve önde gelen teorilerinden bazıları matematiğe dayanmaktadır. Matematiği incelemeyi seçerek öğrenciler, zorlu ama aynı zamanda ödüllendirici bir kariyere başlamak için kendilerini mükemmel bir konuma yerleştiriyorlar.

Lisans düzeyinde ve okul düzeyinde matematik arasındaki uçurum büyük olabilir. Bu genellikle öğrencileri yüksek öğrenim matematiği tarafından hazırlıksız ve bunalmış halde bırakır. Immerse Education bu dengesizliği öğrencilere lisans düzeyinde içerikle anlaşılabilir ve ilgi çekici bir şekilde sunarak tanıtır. Matematik yaz programı, katılımcıların çok çeşitli önemli konuları daha derinlemesine keşfetmelerini ve matematiksel becerilerin pratik uygulamalarını anlamalarını sağlar. Dünyanın önde gelen üniversite matematik bölümlerinin bazılarından gelen uzman öğretmenler, programlarımızı tasarlar ve öğretir, katılımcıları disipline olan ilgilerini geliştirmeye yönlendirir. Katılımcılar, üniversitede paha biçilmez olacak bir beceri olan zorlu malzemelere yaklaşma konusunda yeni bir güven bulmuşlardır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

İngiliz Kütüphanesinin sağlam, Brutalist tasarımından, Leicester'deki Ulusal Uzay Merkezi'nin fütüristik stiline ve Heathrow Terminal 3'ün işlevsel güzelliğine - bu ikoni ... [+]

Kampüs yaşamına uyum sağlamanın, titiz bir çalışma programına uymanın ve bağımsız yaşamayı öğrenmenin en kararlı öğrenciler için bile ezici hissedebileceğini kabul ediyoruz. Bu nedenle, iki haftalık Immerse Architecture yaz programında, katılımcıların Üniversite düzeyinde çalışmanın nasıl bir şey olduğunu hayal etmelerine yardımcı olacak bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Katılımcılar, birinci sınıf mimarlık malzemelerini kullanabilecek, bir Cambridge Üniversitesi kolejinde bulunabilecek ve dikkatlice oluşturulmuş bir müfredatla çalıştıklarında yeni beceriler geliştirebilecekler.

Mimarlık, tipik liselerde nadiren keşfedilen bir disiplindir, ancak tasarım ve mühendisliğin kesişiminde büyüleyici bir sanattır. Mimarlık programı, üniversite düzeyinde mimarlık okumak isteyen ya da sadece mimarlık dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen lisans öğrencilerine yöneliktir. Program süresince katılımcılar, temel beceriler geliştirmenin yanı sıra, üniversite düzeyinde Mimarlık eğitimi alma konusunda eşsiz bir bakış açısı sağlayarak farklı mimari stilleri keşfederler. İki haftalık rehberlikten sonra öğrenciler, programın modern mimarlığın arkasındaki tarihi ve eğilimleri ve bugün uygulamalı bir mimar olmanın doğasında var olan gerçek dünyadaki zorlukları daha iyi anlamaları ile programdan ayrılacaklar.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse , Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi öğretmenleri tarafından tasarlanmış ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredat ile eşsiz iki ... [+]

özet

Mühendislik yenilikçilik ve problem çözme ön planda bir disiplindir. Karmaşık matematiksel ve bilimsel prensiplerin uygulanmasıyla, mühendisler, mükemmel kahve türünden kahve hazırlamadan zamana dayanacak bir yapı inşa etmeye kadar yapısal ve teknolojik sorunları çözmekten sorumludur. İki haftalık Dalgıç Mühendisliği programında, 16-18 yaşları arasındaki katılımcılar, yaratıcı çalışmak için gerekli becerileri öğrenecek ve gerçek hayattaki zorlu problemlere şık ve sağlam çözümler tasarlamak için hayal güçlerini kullanacaklardır. Katılımcılar, disiplini üniversite düzeyinde incelemenin nasıl bir zevk olduğunu anlatan, çeşitli lisans düzeyinde Mühendislik konularını araştıracaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Tarih Yaz Okulu Ders Özeti

Ortaçağ Avrupa mahkemelerinin icra niteliğinden, sosyo-politik çatışmalara kadar, Immerse History yaz programına katılanlar büyüleyici tarihsel temaları ve en iyi tarihsel uygulama kavramlarını keşfedecekler. Bu program, tarih ve ilgili disiplinleri üniversite düzeyinde incelemeyi düşünenler için mükemmeldir. A düzeyinde ve IB düzeyinde incelenen materyalleri kaplamanın yanı sıra, katılımcılar daha gelişmiş üniversite düzeyinde konuları erişilebilir ve kolay anlaşılır bir şekilde keşfedecekler.

Bu tarih yaz okulu programı, katılımcılara üniversitede tarih eğitimi almanın ne anlama geleceği konusunda heyecan verici ve benzersiz bir fikir verecektir. Araştırılan konular, çağdaş tarihsel çalışmadaki önemli akademik kavramların tadına bakacak, aynı zamanda eleştirel düşünmeye ve bilgiyi, mantıklı argümanları geliştirmeye teşvik ederek, konuyu daha yüksek bir seviyede çalışmak için belirlenen bir beceri olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

Cambridge Uluslararası İlişkiler Yaz Okulu Özeti

Uluslararası İlişkiler, devletlerin ve devlet dışı aktörler de dahil olmak üzere, aktörlerin uluslararası politikadaki etkileşimlerinin incelenmesine odaklanan akademik bir disiplindir. IR'nin incelenmesi, şu gibi soruları ortaya çıkarır: Birleşmiş Milletler'in gerçekte hangi yetkileri vardır? Güvenlik konseyinin dünyanın geri kalanı üzerinde ne gibi etkileri var? Hangi antlaşmalar ve ticaret anlaşmaları, sadece on yıl önce savaşta olan ülkeler arasındaki ilişkileri şekillendirdi mi? Bu sorular ve onlar gibi diğerleri, Immerser's International Relations yaz programında iki hafta boyunca incelenecek.

... [-]
Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Immerse, dünyanın önde gelen üniversitelerinden gelen uzman öğretmenler tarafından tasarlanan ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredatla iki haftalık konut e ... [+]

özet

Immerse Creative Writing programı, genç yazarlara, dünyanın en büyük edebi zihinlerinin akademik merkezi olan Cambridge Üniversitesinin uyarıcı kültürel ortamında zanaatlarını geliştirme şansı sunuyor. 16-18 yaş arası yazarları hedeflemek için tasarlanan iki haftalık program, katılımcıları mevcut yazma yeteneklerinin sınırlarını zorlamaya, uzman üniversite öğretmenleriyle çalışmaya ve büyük edebiyatı eleştirel bir şekilde analiz ederek kendi çalışmalarını geliştirmeyi öğrenmeye teşvik ediyor.

Bu programa katılanlar çok çeşitli yaratıcı yazma teknikleri keşfedecek, akranlarından yapıcı geri dönüşler alacak ve hatta kursun sonuna kadar kendi romanlarını tamamlayacaklar. Katılımcılar, kaldıkları süre boyunca, benzersiz güçlü ve zayıf yönlerini belirlemelerine yardımcı olacak dinamik bir müfredatı takip ederek neyin harika yazıldığını öğreneceklerdir. Ayrıca, profesyonel yazarların kendi çalışmalarını geliştirmek için kullandıkları popüler bir yöntem olan 'yazma atölyesi' kavramı ile tanışacaklar.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX London, England, Birleşik Krallık
Telefon
undefined
Cambridge Immerse
Address
Cambridge Immerse 23 King Street Cambridge CB1 1AH United Kingdom
Cambridge, England, Birleşik Krallık
web sitesi