Cambridge Management and Leadership School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gelişen bilgi, Yöneticileri ve Liderleri Güçlendirme

 • Gelişmiş Müfredat

Lisans ve lisansüstü seviyelerindeki müfredatımız, İngiltere ve Avrupa Yeterlilikler Çerçevesinde uyumlu ve tanınmış en son mesleki standardı karşılar.

 • Üniversite Pathways

Niteliklerimiz, dünya lideri Üniversiteler Derecesi programlarına uygun maliyetli ve uygun maliyetli yollar sunar. Giriş şartlarını yerine getirecek veya muafiyet alacaksınız.

 • Akademik mükemmellik

Kritik, analitik, vizyoner, yaratıcı ve pratik beceriler geliştirmek için en üst düzeyde akademik standardı korumak için kurallar ve düzenlemeler çerçevesinde çalışıyoruz.

 • Çevrimiçi Öğren

Esnek ve sistematik bir şekilde öğrenin, öğretim görevlilerinden yüksek kaliteli ve özel kullanıcı dostu destek ve rehberlik sağlayın ve uluslararası kabul görmüş bir nitelik kazanın.

Cambridge Management and Leadership School

Cambridge Management and Leadership School , herkes için mükemmellik, yenilikçilik, eşitlik ve fırsat ilkeleri üzerine kurulu benzersiz, modern ve yenilikçi bir akademik kurumdur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere tamamen çevrimiçi olarak dünya standartlarında, titiz, yenilikçi ve disiplinlerarası bir müfredat sunmak için dünyaca ünlü ve tarihi Cambridge, İngiltere kentini temel alıyoruz. Öğretim yaklaşımlarımız, stratejilerimiz ve en üst kalite müfredatımızla öğrencilerimize eleştirel, analitik, vizyoner, yaratıcı, kişisel, sosyal ve pratik beceriler geliştiriyor, kişisel ve mesleki yaşamlarında yetkin ve başarılı yönetici ve lider olmaya hazırız.

Vizyonumuz

Cambridge Management and Leadership School için vizyonumuz, işletme yönetimi ve liderlik alanında çevrimiçi uzaktan eğitim eğitimi konusunda dünya çapında lider bir tedarikçi olmak ve mükemmel bir üne sahip olmaktır.

Stratejik Hedeflerimiz

 • Öğretme, öğrenme, yönetişim ve yönetimimizde mükemmelliği geliştirin ve arttırın.
 • Yeterliliklerimizde dünyanın her yerinden çeşitli öğrenci gruplarına katılın
 • Dünyanın her yerinden sınırlı sayıda burslu yetenekli öğrencileri cezbetmek ve ülkelerinin sosyo ve ekonomik kalkınmasının üretken bir parçası olmak için yönetim ve liderlik becerilerini geliştirmek.
 • Yenilikçi, girişimci ve yetkin mezunlar üretin
 • Yerel, ulusal ve uluslararası paydaşlarla ilişkilerimizi geliştirin ve güçlendirin.

Neden Bizi Seçmelisiniz

 • Cambridge Management and Leadership School , bağımsız, ileri ve yüksek öğretim kolejleri için akreditasyon hizmetleri sağlayan bağımsız bir kuruluş olan Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti tarafından akredite edilmiştir. ASIC akreditasyonu, öğrencilerin ve ebeveynlerin daha bilinçli bir seçim yapmasına yardımcı olur ve aynı zamanda bir okul, kolej, üniversite, eğitim sağlayıcısı veya uzaktan eğitim sağlayıcısına yardımcı olur, uluslararası öğrenci kuruluşuna yüksek kaliteli bir kurum olduklarını gösterir.
 • Cambridge Management and Leadership School , OTHM Yeterlilikler, EBMA, Qualifi Ltd ve ABMA Eğitim tarafından onaylanmıştır.
 • Akredite ve uluslararası kabul görmüş Nitelikler sunuyoruz.
 • Bizimle dünyanın her yerinden çalışabilirsiniz.
 • Öğretim kadromuz Doktora düzeyinde deneyimli ve uzmandır.
 • Öğretme ve öğrenmede mükemmellik sağlamaya kendimizi adadık.
 • Kurslarımızın çoğunun giriş kısıtlaması yoktur.
 • Kurslarımız Sürekli Mesleki Gelişim sağlar
 • Kurslarımız sizi istihdam veya iş ilerlemelerine hazırlar.
 • Kurslarımız BA (Hons) / MBA gibi Üniversite Pathways sağlar.
 • Esnek bir ortamda kendi zamanınızda öğrenin.
 • Politikalarımız ödüllendirme organları tarafından kalite güvencesi sağlanmış ve denetlenmiştir.
 • Güvenli ortamda mükemmel öğrenme ve öğretme sağlıyoruz.
 • Cambridge, İngiltere'deki Cambridge Management and Leadership School bir parçası olacaksınız.

Hizmetlerimize Göz Atın

Öğrenciler İçin Hizmetler

Psikolojik danışma ve kariyerle ilgili rehberlik de dahil olmak üzere, kayıt yaptırmadan, kayıt yaptırmadan kursun tamamlanmasına kadar öğrencilerimize değerli, rekabetçi ve uygun maliyetli destek sunuyoruz. Bu yüzden% 100 başarı oranımız var ve mezunlarımızın% 95'i 6 ay içinde çalışıyor.

Yansıtma yoluyla öğrenme

Gerçek işle ilgili gösteri, örnekler, vaka çalışmaları ve yansıtma ile değerlendirme görevlerinde kanıt üretmelerini öğreniriz. Mevcut öğrenmenizi geçmiş, şimdiki ve potansiyel gelecekten kullanmanız ve ödevlere dahil etmek için her şeyi örn. Ödev olarak vermenizi öneririz. Değerlendirmeninizden, sizin için iyileştirme unsurlarını içerecek şekilde cesaretlendirici geri bildirim alacaksınız.

Üyelik

Kurumsal müşterilerimize üyelik sunuyoruz. Çalışanlarını işletme yönetimi, müşteri hizmetleri, koçluk, mentorluk, Değerlendirme ve Kalite Güvence nitelikleriyle eğittiğimiz Sağlık ve Sosyal Bakım, Atık, Finans ve Eğitim Endüstrilerinden gelen son müşterilerimiz var. Kurumsal müşterilerimiz olmakla ilgileniyorsanız, kurslarımızda% 20 indirim sağlayacağız.

Kredi Sertifikası

Niteliklerimizle, öğrenme ve değerlendirme sürecinin sonunda bir kredi sertifikası alacaksınız. Kredi sertifikası ve transkript son kullanma tarihi yoktur ve öğrenciler tarafından yaşamları boyunca kullanılırlar. Mezunlar daha ileri eğitim ve dünyanın herhangi bir yerinde çalışmak için kullanırlar.

Üniversiteye Giriş

Mezunlarımızın, niteliklerimizi tamamladıktan sonra Üniversite kayıtlarına girmelerine yardımcı oluyoruz. Size herhangi bir ücret talep etmeden başvuru sürecinde size yardımcı olacak özel bir kişi tahsis ediyoruz.

MBA ve MBA (Gelişmiş Giriş)

İşletme Yönetimi'nde Seviye 6 Diploması'ndan sonra MBA mi yoksa Yönetici Yönetimi'nde 7. Seviye Diplomamızla MBAten Sonra Yüksek Lisans (Doktora) dersi almak ister misiniz? Üniversite ile doğrudan kabul edilmek için indirimli bir ücret karşılığında uluslararası kabul görmüş UK MBA derecesini kazanmanıza yardımcı olmak için EBMA ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Konumlar

Cambridge

Address
Sheraton House Castle Park
CB3 0AX Cambridge, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: