Cambridge Marketing College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Cambridge Pazarlama College seçmelisiniz?

İtibar ve Deneyim

Cambridge Pazarlama Koleji üzerinde 21 yıldır pazarlama ve iletişim sürekli ve diploma kursları sunmaktadır. Biz grup dersleri ve çevrimiçi bir kombinasyonu yoluyla dünya çapında 8000'den fazla profesyoneller tasdik. Biz İngiltere'de 8 merkezleri ile Avrupa'nın önde gelen eğitim merkezi değil, aynı zamanda Hollanda, Almanya, Kanada, Rusya, Asya merkezleri .... Geçen yıl bizim delegelerin% 99 onlar bizi tavsiye ederim dedi.

Eğitim

Tüm dersler

İngilizce öğretti •, bu size İngilizce eğitim fırsatı verirken, pazarlama becerilerini geliştirmek için izin verecektir. Bu yeni beceriler dünya çapında pazarlamacılara ile çalışmak için izin verecektir. Bu dersler için İngilizce bilmektedir olmalıdır.

• nitelikleri - Akreditasyon CIM, CAM, MRS ve ICRP, pazarlama önde gelen kuruluşları ve EMC (Avrupa Pazarlama Konfederasyonu) uluslararası tanınmış üyeleri. Sizin yeterlilik size dünya çapında tanınan bir yeterlilik standardı vermek ve profesyonel mutasyonları kolaylaştıracaktır.

• Uzaktan Eğitim / Öğretim tr-line- sağlanan özdeş "yüz" içerik ve destek açısından.

• İngiltere'de Zorunlu sınıf.

Yüksek kaliteli eğitim

Bizim öğretmenler tüm profesyonel pazarlama veya halkla ilişkiler vardır. Bu bizim eğitim ve mesleki eğitim zenginleştirmek ve mükemmel başarı oranını sağlamak için bize izin verir. Şu anda farklı deneyimler ve becerilere sahip, farklı geçmişlerden gelen 60 profesör bir fakülte var.

Başarı oranı

Bizim delegeler her zaman mükemmel sonuçlar vardı. Geçen yıl% 100 başarı oranı ile 75 sınıfları vardı

Eğitim materyali: Misafirler eğitim desteği, yüksek kaliteli alıyorsunuz

  • Bir kişisel öğretmen için eğitim boyunca sizinle irtibata geçecektir - Elbette değerlendirme kılavuzları, gerçek örnekler, örnek hazırlama egzersizleri egzersizleri içeren ek kaynaklar derinleştirmek için - sınav kopya geçti tartışma Internet tartışma forumu Erişim ve yerel destek grupları eğitmek - - ek kaynaklara Linkler - sınav raporları, ödevler ve cevaplar seçilmiş örneklerinin Çevrimiçi Webinars - Konferans Podcast

Konumlar

Cambridge

Address
Cambridge Marketing Colleges
Cygnus Business Park
Middlewatch
Swavesey

CB24 4AA Cambridge, İngiltere, Birleşik Krallık