Carfax College Oxford

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitemiz Hakkında

Oxford'un kalbinde yer alan özel bir üniversite olan Carfax College, en yüksek kalitede bire bir ve küçük grup dersleri vermede uzmanlaşmıştır.

Carfax, yapılandırılmış bir öğrenim ortamı ve dostça yanıt veren bir topluluk sunar. Burada her bir öğrenci, sadece akademik hedefler doğrultusunda değil, aynı zamanda onların kişisel refahı açısından da bireysel dikkat, destek ve cesaret almaktadır. İster A seviyesine, ister GCSE'lere, ister diğer sınavlara, ister bir sınav için tekrar gözden geçirme, yeniden gözden geçirme olsun, öğrenciler özel eğitim ihtiyaçları olan kişiler için özel ihtiyaçlar da dahil olmak üzere, kişiselleştirilmiş programlardan, hedefleri ve ihtiyaçları ile yakından eşleştirilen öğretimle faydalanırlar. Genç öğrenciler, önde gelen okullara ilerlemek için onları hazırlamak için ustalıkla tasarlanmış bağımsız bir müfredatı takip ederler.

Kapısında zengin bir kültürel mirasa ve kentin her yerinde gelişen spor ve kültür toplumlarına sahip olan Carfax, öğrencileri topluluktaki müfredat dışı etkinliklere katılmaya teşvik ediyor. Bir dizi konaklama seçeneği de mevcuttur.

Grup kursları Eylül ve Şubat aylarında başlar, ancak bireysel kurslar yılın herhangi bir döneminde başlayabilir. Kısa süreli ve yarı zamanlı kurslar da hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere tüm yıl boyunca sunulmaktadır.

Konumlar

Oxford

Address
39-42 Hythe Bridge Street
OX1 2EP Oxford, İngiltere, Birleşik Krallık