Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitemiz Hakkında

Oxford'un kalbinde yer alan özel bir üniversite olan Carfax College, en yüksek kalitede bire bir ve küçük grup dersleri vermede uzmanlaşmıştır.

Carfax, yapılandırılmış bir öğrenim ortamı ve dostça yanıt veren bir topluluk sunar. Burada her bir öğrenci, sadece akademik hedefler doğrultusunda değil, aynı zamanda onların kişisel refahı açısından da bireysel dikkat, destek ve cesaret almaktadır. İster A seviyesine, ister GCSE'lere, ister diğer sınavlara, ister bir sınav için tekrar gözden geçirme, yeniden gözden geçirme olsun, öğrenciler özel eğitim ihtiyaçları olan kişiler için özel ihtiyaçlar da dahil olmak üzere, kişiselleştirilmiş programlardan, hedefleri ve ihtiyaçları ile yakından eşleştirilen öğretimle faydalanırlar. Genç öğrenciler, önde gelen okullara ilerlemek için onları hazırlamak için ustalıkla tasarlanmış bağımsız bir müfredatı takip ederler.

Kapısında zengin bir kültürel mirasa ve kentin her yerinde gelişen spor ve kültür toplumlarına sahip olan Carfax, öğrencileri topluluktaki müfredat dışı etkinliklere katılmaya teşvik ediyor. Bir dizi konaklama seçeneği de mevcuttur.

Grup kursları Eylül ve Şubat aylarında başlar, ancak bireysel kurslar yılın herhangi bir döneminde başlayabilir. Kısa süreli ve yarı zamanlı kurslar da hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere tüm yıl boyunca sunulmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

A-Levels

Carfax College Oxford

A-seviyeleri, dünya çapında üniversiteler ve işverenler tarafından akademik mükemmelliğin bir işareti olarak tanınan 'altın standart' niteliktedir. Çoğu öğrenci üç A-sevi ... [+]

A-seviyeleri, dünya çapında üniversiteler ve işverenler tarafından akademik mükemmelliğin bir işareti olarak tanınan 'altın standart' niteliktedir. Çoğu öğrenci üç A-seviyesi alır ve çoğu üniversite bunu gerektirir, ancak iki ile beş arasındaki diğer rakamlar nadir değildir.

A-seviyeleri için çalışmak zorlu bir süreçtir ve normalde bir okul veya kolej ortamında iki yıllık çalışma gerektirir. Ancak bu yapı herkese uygun değil.

Standart olmayan tarihlere, daha yüksek düzeyde bireysel desteğe ihtiyaç duyan veya deneklerin veya isteğe bağlı modüllerin sıra dışı kombinasyonlarını almak isteyen öğrenciler için, Carfax College yardım etmek için burada.... [-]

Birleşik Krallık Oxford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Ders

Carfax College Oxford

Uluslararası öğrenciler genellikle İngilizce ile ilgili yardıma ihtiyaç duyacaklardır. Bir akademik kursa başlamak, İngilizce'de bir gelişme göstermeden mümkün değilse, ö ... [+]

Uluslararası öğrenciler genellikle İngilizce ile ilgili yardıma ihtiyaç duyacaklardır. Bir akademik kursa başlamak, İngilizce'de bir gelişme göstermeden mümkün değilse, öğrenciye yoğun bir İngilizce kursuna başlaması tavsiye edilir.

Carfax, son derece kişiselleştirilmiş İngilizce kursları sunmakta, en çok iyileştirmeye ihtiyaç duyan alanlarda hedeflenen öğrenim bulunmaktadır. Öğrenci bir akademik kursa ilerlemeyi hedefliyorsa, öğretim ilgili konulara yönelik olabilir. Bireysel bir ders izlenirse, öğrenci dengesi ilerledikçe programın dengesi ayarlanabilir ve öğrenci uygun seviyeye ulaşır ulaşmaz akademik konularda dersler verilebilir.

... [-]
Birleşik Krallık Oxford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Carfax College Oxford

Carfax, İngiliz ve Amerikan üniversitelerine başvuran öğrencilerin yanı sıra dünyanın önde gelen üniversitelerine giriş yapmak isteyenler için çok çeşitli kurslar sunmakt ... [+]

Carfax, İngiliz ve Amerikan üniversitelerine başvuran öğrencilerin yanı sıra dünyanın önde gelen üniversitelerine giriş yapmak isteyenler için çok çeşitli kurslar sunmaktadır.

Bazı öğrenciler kolejde bir-iki yıl geçirirler, bir dizi A-Seviyesi veya başka nitelikler için hazırlanırlar, ayrıca kursa özgü standart testler (veya Amerikan üniversitelerine başvuranlar için Gelişmiş Yerleştirme (AP)) ve SAT), diğerleri hafta sonu, akşam veya tatil kurslarına katılırken.

Carfax ayrıca, önde gelen üniversitelere giriş için uluslararası öğrencileri hazırlamak için İngilizce Dil öğretimi de dahil olmak üzere bir 'Hazırlık Programı' sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Oxford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku