Celtic English Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Celtic English Academy British Council onaylı İngilizce dil merkezidir.

BİZ SUNUYORUZ ingilizce sınıfları sınıflar sadece 10 öğrenci ile sınırlıdır olarak mükemmel bir küçük öğrenci ile personel oranı. Bu her öğrenci o başarılı olmak için ihtiyaç dikkatini çekecek sağlamak, samimi bir öğrenci odaklı öğrenme ortamı sağlar.

Biliyor musun?

Biz British Council ve ISI tarafından akredite edilmiş ve English UK üyesidir vardır. Öğrencilerimizin% 98'i onların arkadaşları ve ailesi için Celtic İngilizce Akademisi öneriyoruz söylüyorlar. 2015 yazında, bizimle çalışmak kadar 50 farklı milletlerden öğrenciler vardı.

Cardiff'in uygun nerede da kolay öğrencilerin tren veya otobüs ile İngiltere'nin daha keşfetmek için yapmak. Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden birine sahip, düşük maliyetli, kozmopolit bir şehir, bir eski Olimpiyat mekandır ve Spor 2014 Avrupa Başkenti olduğunu.

Adımız

Eskiden Celtic Okulu olarak bilinen, bizim yeni bir kimlik maç bizim adını yenilendi: Celtic bizim yerin kültürel mirasını yansıtır. Celtic English Academy Celtic Okulu olarak kulaktan kulağa iyi bir ün kazandı çünkü bizim adının bu bölümü tuttu. Bizim yenilenen marka bu faydalanmak istiyoruz.

İngilizce biz satıyoruz ürünüdür. kelime ürün olarak güce sahiptir ve onu öğrenmek isteyenler için bir fırsat sembolüdür.

Akademi okuldan daha prestijli bir kelimedir. Okullar genellikle daha genç bir kitleye ve zorunlu katılımı ile ilişkilidir. Bir akademi büyüyen ve ilerleyen öğrencilerin vizyonunu verir ve tüm yaşlar için erişilebilir kalite eğitimi, koruma ile daha fazladır.

Değerlerimiz

Value for money ahlâki Kişisel Profesyonel Esnek önemseme Kurulmuş Sosyal Çeşitli Kültürlü dost Öğrenci Kasa konuksever kültürel olarak zenginleştirici

Konumlar

Cardiff

Celtic English Academy

Address
18 Park Grove
CF10 3BN Cardiff, Galler, Birleşik Krallık
Telefon
+44 29 2034 4805