Resmi açıklamayı okuyun

Merkez Film Okulu çalışan profesyoneller tarafından son derece kişisel ve pratik eğitim sunmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Merkez Film Okulu, destekleyici işbirlikçi ve yaratıcı bir ortamda ilgili, uygulamalı eğitim sunar. Küçük ve samimi, okul öğretmenler sürekli erişim sağlar ve İngiltere'de herhangi bir okulun en yüksek öğrenci ekipman oranları birine sahiptir.

Okul Bertha Vakfı, şampiyonlar değişim meydana getirmek aktivizm biçimlerini bir hayır kurumu bir ortağıdır. Vakfın hedefleri doğrultusunda, Merkez Film Okulu yetenek yetiştirme ve sosyal etki belgesel ve yönetmenlik kurgu yeni MA kursları sunduk nedenle dünyamızda, şeyleri değiştirebilirsiniz içerik oluşturma desteklemeyi amaçlamaktadır.

Bizim öğretmenler tüm film endüstrisi çalışan profesyoneller ve yeni ve gelişen teknolojilerin ön planda olanlar içerir.

Film okulda önemli öğretilerinden biri film yapımı teknik yeterlilik gerekli ise, bu meşgul ve hikaye gerçek bir odak olmadan bir izleyici eğlendirmek değil ki.

anlatı taze ve yenilikçi yaklaşımları kışkırtmak için bir 'fikir üretim' sürecini inceleyerek - Biz orijinal, görsel anlatım ayrıntılı ve sağlam takdir öğrencilere geliştirmek istiyoruz.

okul öğretmenler ile maksimum etkileşim sağlamak için, ve tüm ekipman ve tesisleri büyük erişim vermek, samimi ve dostça sınıflar tutmak için tüm programlar genelinde yüz öğrenci her yıl maksimum kabul ediyor.

Merkez Film School Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından bir eğitim gözetim izleme ziyareti uğramıştır ve tam mevcuttur nihai raporunu, aldık: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10.024.024.

izleme ziyareti aşağıdaki sonuçlanmıştır: QAA izleme ekibi Merkez Film Okulu Eğitim Gözetim için Review eylem planının uygulanmasında övgüye ilerleme kaydettiğini sonucuna varmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Central Film School

belgesel uygulamada bu bir yıllık MA film aracılığıyla sosyal etkiyi yaratmak yürütmektedir. Bu belgesel toplumda oynamak eşsiz bir rol ve kaliteli hikaye gücünü tanır. A ... [+]

belgesel uygulamada bu bir yıllık MA film aracılığıyla sosyal etkiyi yaratmak yürütmektedir. Bu belgesel toplumda oynamak eşsiz bir rol ve kaliteli hikaye gücünü tanır. Amaç sosyal etki topluluğunun etkin üyeleri haline araçları ve güven ile mezun sağlamaktır.

Müfredat uygulaması led ve küresel düzeyde izleyicileri ile bağlanmak potansiyeline sahip çeşitli filmlerde üzerinde duruluyor. Farklı modüller bir dizi etrafında inşa öğrencileri geliştirmek ve büyük bir proje oluşturmak, bir endüstri paneline darbe ve nişan kampanyaları ve sahayı hazırlamak.

Tabii nedeniyle Bertha Vakfı, DocHouse ve BritDoc ile okulun yakın ortaklık belgesel arenada örgütler ve bireyler arasında geniş bir ağ üzerinde çizer.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Film School

Bu program film veya bir yönetmen olarak becerilerini geliştirmek isteyen medya üretimi bir geçmişe sahiptir herkes içindir. Film yapımı sürecinin çelişkili talepleri il ... [+]

Bu program film veya bir yönetmen olarak becerilerini geliştirmek isteyen medya üretimi bir geçmişe sahiptir herkes içindir. Film yapımı sürecinin çelişkili talepleri ile ilgi çekici, öğrenciler rolü doğasında yaratıcı hedeflere yanı sıra teknik ve liderlik zorlukları olacaktır.

Pratik egzersizler ve işbirliği dizi sayesinde bu ders post prodüksiyon kadar üretim öncesi kendi vizyonu gerçekleştirmek için hazırlamaktır. Vizyon, organizasyon ve hazırlık Clarity anahtardır. Bu bağlamda, yönetmen ve yazar, yapımcı ve yönetmeni ve diğer bölüm başkanları arasındaki işbirliği, sürgün giden, geliştirme ve üretim öncesi sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak incelenmektedir. ... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Central Film School

Bağımsız bir sinemacı için tasarlanan bu ders, doğrudan yazma ve kendi filmlerini üretmek isteyen bireyler için ideal, ama az ya da film yapımı önceden hiçbir deneyimi il ... [+]

Bağımsız bir sinemacı için tasarlanan bu ders, doğrudan yazma ve kendi filmlerini üretmek isteyen bireyler için ideal, ama az ya da film yapımı önceden hiçbir deneyimi ile. Kendi film projeleri bu temel alanlarda yeteneklerinizi geliştirirken, aynı zamanda on-set senin adam sınıf arkadaşları için mürettebat olarak çalışan değerli uygulamalı deneyim kazanacaktır. Bunu yaparken, size yardımcı yönetmenlik, üretim yönetimi, üretim tasarımı, sinematografi ve ses kaydı pratik bilgi ve becerileri kazanacaktır. Filmlerinizi bitirmek için, ayrıca resmi düzenlemek ve ses ve post prodüksiyon tüm yönleriyle kapsamlı bir takdir kazanmak için nasıl öğreneceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Film School

Bu bir aylık yoğun film yapımı sırasında, sık sık yönetmenlik Usta Tutor, Patrick Tucker da dahil olmak üzere, uluslararası saygın film yapımcıları ve eğitmenlerin gözeti ... [+]

Bu bir aylık yoğun film yapımı sırasında, sık sık yönetmenlik Usta Tutor, Patrick Tucker da dahil olmak üzere, uluslararası saygın film yapımcıları ve eğitmenlerin gözetiminde çalışan profesyonel film yapımı eller eğitim alacak.

Eğer Londra'nın göbeğinde okula geldiğiniz ilk günden itibaren pratik atölye ve sinemanın teknik zanaat ve görsel hikaye anlatma sanatına iyi dengelenmiş bir giriş niteliğinde eğitim tatbikatları vardır.

Nihai işin kalitesi kendisi için konuşur ve biz her zaman çevrimiçi ve dünyanın her yerinden diğer kısa derslerin olduğu bu işin kalitesini karşılaştırmak için prospektif öğrencileri teşvik etmek.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014