Chef Academy London

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Chef Academy London 2007'de kuruldu. İtalya'da büyük başarılar aldıktan sonra, ilk okulumuzu Londra'nın merkezinde bulunan İngiltere'de açtık. Amacımız öğrencilerimizi profesyonel şefler yetiştirmek için eğitmektir.

Öğrencilerimize profesyonel bir şef olarak kariyer yapmaya başlamak için gerekli tüm araçları ve becerileri sağlayan etkili bir pratik eğitim programı sunuyoruz. Kurs süresince, şef eğitmenlerimizden biri ile partner restoranlarımızdan birinde eğitim alacaksınız. Canlı bir profesyonel mutfakta çalışmayı ve restoran işinin iç görünümünü görüyorsunuz. Bir şefin rutininin her yönüyle, taze ürünlerin seçiminden gıda maliyetlerinin dengelenmesine kadar her şeyle ilgileneceksiniz. Hemen çalışmaya başlamak için gerekli olan tüm teknikleri öğreneceksiniz. En önemli yönümüz ve neden en etkili biçimde öğrettiğimize inandığımız, profesyonellerden profesyonel bir ortamda öğrenmenizdir. Bu tür bir eğitim sunan tek okuluz ve bu yüzden öğrencilerimizin yüksek başarı oranlarına sahip olmalarının sebebi de bu.

Şu anda aşağıdaki kursları sunuyoruz: Ağırlama Yönetimi

Kurslarımızdan birini tamamladıktan sonra, hemen kariyerinize başlamak için gereken tüm araçlara sahip olacaksınız. HACCP sertifikalı olacak, uluslararası geçerliliği olan ASIC (uluslararası kolejler için akreditasyon servisi) tarafından uluslararası kabul edilen ve akredite edilmiş olan Chef Academy London diplomanızı alacaksınız. Mutfağınızın etrafını güvenle tanıyacaksınız ve Tugay'ın aktif bir üyesi olarak mutfağa girebilmeniz için gerekli tüm tekniklere sahip olacaksınız.

İşte Şef Akademisinde, öğrencilerimizin geleceği için en iyisini istiyoruz. Kursunuzu bitirdiğinizde, kariyer takımımızın bir üyesi sizin için mükemmel bir iş bulacak ve görüşmeniz için görüşmeler ayarlayacaktır. Şu anda% 100 istihdam oranımız var.

Yeni ve heyecan verici kurslar!

Yepyeni kurs Hospitality Management ve İleri Gıda Bilimi göz atın! Profesyonel bir şef olmayı ve kendi mutfağınızı ne kadar başarılı ve verimli bir şekilde yöneteceğinizi öğrenin.

Yiyecek tutkunuzu heyecan verici yeni bir iş veya kariyere dönüştürmeyi hayal ediyor musunuz?

Kurslarımızdan biri için bize katılın ve mutfak alanında geleceğinizi başlatın!


Kurs Hedefleri

Şef Akademisi öğrencileri, alanında deneyim kazanmak için profesyonel bir platformdan yemek yapma sanatını öğreniyor. Sadece temel pişirme tekniklerini öğretmekle kalmayıp, aynı zamanda profesyonel bir mutfakta çalışan bir şef olmanın ne anlama geldiğini öğreten ısmarlama, pratik ve etkili kurslar sunuyoruz.

Öğrencilerimiz, restoranlarının mutfağında, Londra'nın en iyi şeflerinin yanı sıra en üst düzey kaliteli yemeklerden Michelin yıldızlı seviyesine kadar eğitim alma şansına sahipler. Kursun başarılı bir şekilde tamamlanmasından hemen sonra çalışmaya başlamaya hazır olacaklardır. Profesyonel mutfağa güvenle girmek için tüm pratik ve teorik becerilere sahip olacaklar.

Şef Akademisi uluslararası kabul görmüş saygın bir okuldur. Akademi İtalya'da kuruldu ve büyük başarılar nedeniyle, kısa bir süre sonra İngiltere'de en tanınmış olan Londra'da bir başka okul açıldı. Şef Akademisi'nden mezun olmak, profesyonel yemek pişirme dünyasına erişmenizi sağlayacaktır. Okulumuz ayrıca uluslararası ASIC (Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi) tarafından tanınır.


Şef Akademisi Sertifikası

Chef Academy London , prestijli ve uluslararası tanınmış bir eğitim kurumudur. Her geçen gün daha fazla sayıda aday, son derece profesyonel kurslarımızdan birine kaydolmaya heveslidir, Chef Academy London , Chef Academy London en beğenilen eğitim kurumlarından biridir. Kaliteli kurslar sunmaktan ve sektördeki en iyi profesyonel şefin hazırlanmasından gurur duyuyoruz!

Okulumuz uluslararası düzeyde ASIC (uluslararası kolejler için bir akreditasyon hizmeti) tarafından uluslararası düzeyde tanınır, bu da öğrencilerimizin ulusal veya uluslararası alanda kariyer yapmalarını sağlar.

Konumlar

Mayfair

Address
Hanover Square,17
W1S 1BN Mayfair, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: