Chichester College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Uluslararası Bölümü Chichester College'da eğitim için davet etmek istiyorum. Daha bir dil okulu yerine, son 30 yıldır dünyanın her yerinden gelen öğrenciler memnuniyetle karşıladılar.

akademik, mesleki ve vakıf programları yelpazemiz tüm konu alanlarında kanıtlanmış başarısı ile mükemmel bir çeşitlilik sunmaktadır. Bizler uluslararası öğrencilere sunuyoruz destek büyük gurur. Chichester College evden bir ev var.

rahat ve güvenli bünyesinde konaklama vardır. canlı sosyal program karşılamak ve dışarı alarak, yeni arkadaşlar edinme ve yaklaşık kaldığınız süre boyunca Chichester ve yakındaki vurgulamaktadır harika şehri keşfetmek için yardımcı olur. sizin çalışma ve benzer ilgi alanlarına sahip, UK öğrencilerle kaynaşmak gibi mükemmel tesisler keyfini çıkarın.

Sizi yakında bekliyoruz!

mükemmel bir yer

Chichester İngiltere'nin güney kıyısında yer alır. Şehir, doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarına ünlüdür. Chichester şehir harika mimarisi ve güvenli bir atmosfere sahip gerçek bir İngiliz deneyim sunuyor. kampüs merkezi konumu beş dakika içinde yerel tren ve otobüs istasyonları erişmenizi sağlar. Chichester Brighton, Portsmouth ve Londra'ya uluslararası havaalanlarına ve doğrudan trenler iyi bağlantıları vardır. Eğer Chichester yaşadığınız zaman İngiltere'de dolaşan kolaydır.

Programlar Chichester sunulan

Şehir merkezinde

Şehir merkezine sadece beş dakika uzaklıkta kampüsten ve böyle mağazalar, sinemalar, tiyatrolar, bowling salonu, spor merkezi ve yüzme havuzu, katedral bahçeleri, sanat galerileri ve çok daha fazlası gibi görmek ve zevk için çok şey vardır.

fantastik Tesisleri

En iyi eğitim sağlamak için en iyi olanaklara sahip olmalıdır. Yani, biz sürekli ideal bir eğitim ortamı sağlamak için en kaliteli derslik, kaynakların ve hizmetlerin geniş yelpazesi geliştirmek nedeni budur.

sosyal Program

Hafta sonları ve akşamları da çoğu zaman yapmak. kültürel geziler ve akşam faaliyetlerine katılmak. Bu, tüm yeni arkadaşlar ile sosyalleşme ve İngiltere'nin ünlü kentleri arasında bazı ziyaret etmek için mükemmel bir yoldur.

Olaylar şunlardır:

  • Gün gibi Oxford, Cambridge, Bath, Portsmouth, Arundel ve Windsor Castle gibi tarihi yerler ve şehirler geziler
  • Harry Potter Dünyası ve Thorpe Park Fun gezileri
  • vb bowling, film geceleri, partiler, bilgi yarışması gece gibi akşam aktiviteleri

Boş zaman etkinlikleri

sınıf spor ve boş zaman faaliyetlerine katılım sonra çoğu zaman yapmak size, mix fikirleri paylaşmak ve bizim uk öğrencileri ile İngilizce pratik yapma şansı verir. Yeni bir beceri öğrenmek ya da konaklamanız sırasında yeni bir spor deneyin.

tüm öğrencilere ücretsiz (faaliyetler değişebilir)

Konumlar

Chichester

Address
Westgate Fields,
PO19 1SB Chichester, İngiltere, Birleşik Krallık

Pulborough

Address
North Heath,
RH20 1DL Pulborough, İngiltere, Birleşik Krallık