Resmi açıklamayı okuyun

A Uluslararası Bölümü Chichester College'da eğitim için davet etmek istiyorum. Daha bir dil okulu yerine, son 30 yıldır dünyanın her yerinden gelen öğrenciler memnuniyetle karşıladılar.

akademik, mesleki ve vakıf programları yelpazemiz tüm konu alanlarında kanıtlanmış başarısı ile mükemmel bir çeşitlilik sunmaktadır. Bizler uluslararası öğrencilere sunuyoruz destek büyük gurur. Chichester College evden bir ev var.

rahat ve güvenli bünyesinde konaklama vardır. canlı sosyal program karşılamak ve dışarı alarak, yeni arkadaşlar edinme ve yaklaşık kaldığınız süre boyunca Chichester ve yakındaki vurgulamaktadır harika şehri keşfetmek için yardımcı olur. sizin çalışma ve benzer ilgi alanlarına sahip, UK öğrencilerle kaynaşmak gibi mükemmel tesisler keyfini çıkarın.

Sizi yakında bekliyoruz!

mükemmel bir yer

Chichester İngiltere'nin güney kıyısında yer alır. Şehir, doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarına ünlüdür. Chichester şehir harika mimarisi ve güvenli bir atmosfere sahip gerçek bir İngiliz deneyim sunuyor. kampüs merkezi konumu beş dakika içinde yerel tren ve otobüs istasyonları erişmenizi sağlar. Chichester Brighton, Portsmouth ve Londra'ya uluslararası havaalanlarına ve doğrudan trenler iyi bağlantıları vardır. Eğer Chichester yaşadığınız zaman İngiltere'de dolaşan kolaydır.

Programlar Chichester sunulan

Şehir merkezinde

Şehir merkezine sadece beş dakika uzaklıkta kampüsten ve böyle mağazalar, sinemalar, tiyatrolar, bowling salonu, spor merkezi ve yüzme havuzu, katedral bahçeleri, sanat galerileri ve çok daha fazlası gibi görmek ve zevk için çok şey vardır.

fantastik Tesisleri

En iyi eğitim sağlamak için en iyi olanaklara sahip olmalıdır. Yani, biz sürekli ideal bir eğitim ortamı sağlamak için en kaliteli derslik, kaynakların ve hizmetlerin geniş yelpazesi geliştirmek nedeni budur.

sosyal Program

Hafta sonları ve akşamları da çoğu zaman yapmak. kültürel geziler ve akşam faaliyetlerine katılmak. Bu, tüm yeni arkadaşlar ile sosyalleşme ve İngiltere'nin ünlü kentleri arasında bazı ziyaret etmek için mükemmel bir yoldur.

Olaylar şunlardır:

  • Gün gibi Oxford, Cambridge, Bath, Portsmouth, Arundel ve Windsor Castle gibi tarihi yerler ve şehirler geziler
  • Harry Potter Dünyası ve Thorpe Park Fun gezileri
  • vb bowling, film geceleri, partiler, bilgi yarışması gece gibi akşam aktiviteleri

Boş zaman etkinlikleri

sınıf spor ve boş zaman faaliyetlerine katılım sonra çoğu zaman yapmak size, mix fikirleri paylaşmak ve bizim uk öğrencileri ile İngilizce pratik yapma şansı verir. Yeni bir beceri öğrenmek ya da konaklamanız sırasında yeni bir spor deneyin.

tüm öğrencilere ücretsiz (faaliyetler değişebilir)

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Chichester College

Bu dersin temel odak noktası iletişimi için İngilizce'dir. ... [+]

Bu dersin temel odak noktası iletişimi için İngilizce'dir.

Genel İngilizce derslerinde haftada 15 saat

seviyeleri A1-C2 Boş Öğrencilerin yaş 16+ Maksimum sınıf mevcudu 16 Her Pazartesi Başlangıç Haftada 15 saat süresi En az 2 hafta Yararları 3.500'den fazla UK öğrencileri ve dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle birlikte bir kampüste öğrenim İngiltere ve uluslararası öğrencilerle birlikte heyecan verici aktiviteler ve kulüpleri geniş bir yelpazede keyfini Yeni Chi365 kendi kendine çalışma portalı ve uygulamaya erişmek Bir yıl boyunca uluslararası sosyal program, geziler ve etkinlik... [-]
Birleşik Krallık Pulborough Chichester
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 24 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chichester College

Bu dersin temel odak size İngilizce öğrenmek için maksimum fırsat vermektir. ... [+]

Genel İngilizce derslerinde haftada 21 saat

Bu dersin temel odak size İngilizce öğrenmek için maksimum fırsat vermektir.

seviyeleri A1-C2 Boş Öğrencilerin yaş 16+ Maksimum sınıf mevcudu 16 Her Pazartesi Başlangıç haftada 21 saat süre En az 2 hafta Yararları 3,500 UK öğrencileri ve dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle birlikte bir kampüste öğrenim İngilizce becerilerinizi meydan okumak için üç öğleden sonra seçeneklerinden birini seçin Uluslararası öğrenciler için Birleşik Krallık öğrenciler ve yıl boyunca sosyal program ile sonra sınıf etkinlikleri Yeni Chi365 kendi kendine çalışma portalı ve uygulamaya erişmek Öğleden sonra Seçenekleri ... [-]
Birleşik Krallık Pulborough Chichester
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 24 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chichester College

sadece bir dil kursu fazla, Çalışma Yılı Yurtdışı size İngiltere öğrencilerle birlikte akademik konularda çalışma sağlar. Süre: 1, 2 veya 3 terms.This ders İngiltere'de b ... [+]

sadece bir dil kursu fazla, Çalışma Yılı Yurtdışı size İngiltere öğrencilerle birlikte akademik konularda çalışma sağlar. Süre: 1, 2 veya 3 dönem. Bu ders İngiltere'de bir boşluğu yıl deneyime sahip mükemmel bir fırsattır.

Eğer UK öğrenciler ile A-Düzey veya mesleki konularda eğitim ve Genel İngilizce sınıflarında uluslararası öğrencilerle dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Akademik Çalışma Yılı

10 sorumluluk yönün kira konusu çiftleri arasından seçim

B2 İngiliz giriş için gereklidir İngiltere A-Level öğrencileri ile iki konuyu incelemek ve diğer uluslararası öğrencilerle İngilizce öğrenmek Program akademik konu bilgisini geliştirmek ve İngilizcenizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda yurt dışında tam bir Birleşik Krallık çalışması deneyimi veriyor en iyi çıkarlarına uygun konuların çifti seçin ve biz çalışma takvimi hazırlayacaktır - boşluk sınırlıdır, bu yüzden erken başvurunuz Mesleki Eğitim Yılı ... [-]
Birleşik Krallık Pulborough Chichester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

What do our international students think of Chichester College?