City College Brighton & Hove

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

City College büyük bir topluluk ruhu ve yeniden oluşturmak gerçek çalışma ortamları muhteşem tesisleri ile bir dost, destekleyici bir ortamda mükemmel bir öğrenme deneyimi vaat ediyor.

7000 yerel ve uluslararası öğrenciler bir kariyer haline ya da üniversite üzerine kendi sonraki adım olarak üniversiteyi tercih çevresindeki City College'in merkez kampüs, Brighton uğultu, şık North Laine alan ve her yıl olduğunu. Kolej, üniversite seviyesinde eğitim temel mesleki eğitim, yanı sıra İngilizce dil kursları geniş bir yelpazede, 700'den fazla kursları sunmaktadır.

Öğrenciler İngiliz öğrenciler ile birlikte daha geniş bir üniversite topluluğunun bir parçası olmak eşsiz bir öğrenme ortamı keyfini çıkarın.

Biz nerede çalışmak için seçerek, özellikle yurt dışından gelen bir uluslararası öğrenci için, önemli bir karar olduğunu anlıyorum.

City College Brighton seçmek için Nedenleri - Kalite: Bir British Council Akredite Merkezi ve English UK üyesidir. - Güvenilir: Bir UKVI onaylı Tier 4 sponsorudur. - Kurulmuş: Biz 100 yıl önce kurulan ve misafirperver uluslararası öğrencilerin uzun bir geçmişi var edilmiştir. - Dedicated: Uluslararası öğrenciler için özel bir konaklama ve sosyal yardım hizmeti. - Profesyonel: Size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak profesyonel öğretmenler. - Modern: Bir Kütüphane ve bilgisayar merkezi, kafeterya ve ücretsiz spor salonu dahil Mükemmel tesisler. - Seçim: Üniversite düzeyine aracılığı ile Genel İngilizce derslerin geniş bir yelpazede. - Dahil: Fırsatlar Bizim İngiliz öğrenciler ile etkileşim sağlayan bir İngiliz Koleji ortamında daldırma. - Eğlenceli: Düzenli sosyal etkinlikler, öğrenci etkileşimi teşvik etmek.

Konumlar

Brighton

Address
City College Brighton and Hove
Pelham Street, Brighton

BN1 4FA Brighton, İngiltere, Birleşik Krallık