Resmi açıklamayı okuyun

Ağustos 2013 yılında Kolej Ystrad Mynach ve Coleg Morgannwg olmak için birleşti Coleg y Cymoedd hangi vadi üniversiteye demektir. Kolej Ystrad Mynach Abertridwr, Bargoed, Blackwood, Caerphilly, Rhymney ve Ystrad Mynach siteleri ile Caerphilly County Borough görev yaptı.

Coleg Morgannwg Aberdare, Nantgarw ve Rhondda siteleri ile Rhondda Cynon Taf County yaptı. Birlikte katılarak, Coleg y Cymoedd şimdi biridir incelemek ve personel 1000 üye seçerek tahmini 20.000 öğrenci ile Galler'de en büyük ileri eğitim sağlayıcınızın.

Mekanlar

Aberdare, Nantgarw, Rhondda ve Ystrad Mynach kampüs siteleri ile biz Caerphilly County ve Rhondda Cynon Taf ileri eğitim için ilk seçenektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Bu kurs istihdam veya ilgili lisans kursuna bu alanlarda ilerleme isteyen Bilgisayar veya Bilgi Teknolojileri sağlam temel bilgilere sahip öğrenciler için uygundur. Sen A ... [+]

Hazırlık Derecesi Bilgi İletişim Teknolojisi

Bu kurs istihdam veya ilgili lisans kursuna bu alanlarda ilerleme isteyen Bilgisayar veya Bilgi Teknolojileri sağlam temel bilgilere sahip öğrenciler için uygundur. *Bu ders Vadi Enstitüsü (UHOVI), South Wales Üniversitesi'nden bir stratejik ortaklık Üniversiteler Başkanları tarafından sunulur.

Giriş koşulları

Sınıflarda A 2 A Seviyeleri veya Bilgi İletişim Teknolojisi bir Level 3 Diploma / Genişletilmiş Diploma, artı GCSE Matematik ve İngilizce * -C.

Bir görüşmeye katılmak üzere davet edilecek ve gerekli her türlü desteği kurmak için sözel ve sayısal bir değerlendirme yapacağız.

Ne çalışma olacak? ... [-]
Birleşik Krallık Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy  + 1 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Bu ders Gençlik, Topluluk, Sosyal Hizmet ve Sosyal Bilimler meslek için Yükseköğretim içine bir rota sunuyor. Bu dersin amacı sizin potansiyeli geliştirmek için etkinleşt ... [+]

Yükseköğretim Diploması (Sosyal Bakım ve Gençlik Çalışması) Erişim

Bu ders Gençlik, Topluluk, Sosyal Hizmet ve Sosyal Bilimler meslek için Yükseköğretim içine bir rota sunuyor.

Bu dersin amacı sizin potansiyeli geliştirmek için etkinleştirmek için ve üniversite çalışma için hazırlamak için bir destekleyici ve samimi bir ortam sağlamaktır.

Giriş koşulları

Hiçbir resmi akademik nitelikleri gereklidir, fakat sözel ve sayısal iyi bir standart esastır. Eğer kursa başlamadan ve bu alanda en az bir yıl deneyime sahip, Eylül ayında 19 yıl veya üzeri olması gerekir.

Bir görüşmeye katılmak üzere davet edilecek ve gerekli her türlü desteği kurmak için, sözel ve sayısal bir değerlendirme yapacağız.... [-]

Birleşik Krallık Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy  + 1 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Bu ders Galce Bakalorya tüm temel unsurlarını ve aynı zamanda IT BTEC Seviye 3 Genişletilmiş Diploması çalışma fırsatı verecektir. BTEC program teorik ve pratik uygulamal ... [+]

Bilgisayar Bilimleri Seviye 3 Genişletilmiş Diploması

Bu ders Galce Bakalorya tüm temel unsurlarını ve aynı zamanda IT BTEC Seviye 3 Genişletilmiş Diploması çalışma fırsatı verecektir.

BTEC program teorik ve pratik uygulamalar hem bilgisayar çalışma fırsatı sunuyor.

Giriş koşulları

Siz Bilişim Teknolojileri Düzey 3 Diploması gerektirir.

Bir görüşmeye katılmak üzere davet edilecek ve gerekli her türlü desteği kurmak için sözel ve sayısal bir değerlendirme yapacağız. Mutlaka akademik niteliklere uymayan uygun deneyime sahip adaylar kabul edilebilir

Ne çalışma olacak?

Welsh Bakalorya Gelişmiş yeterlilik içinde Enterprise faaliyetleri, üç Temel Beceri tamamlayacak ve üç Geniş Anahtar Beceriler kadar. Bu konuda içinde ayrıca Wales, Avrupa ve Dünya gibi alanlarda geniş bir yelpazede araştıracaktır; İşle ilgili Eğitim ve Kişisel ve Sosyal Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy  + 1 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku