Conde Nast College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Condé Nast Moda Koleji


Condé Nast Moda Koleji

Kurslarımız, Vogue, LOVE, Glamour, GQ'daki ekipler ve bir dizi diğer Condé Nast ünvanı da dahil olmak üzere, sektördeki en iyi ve en parlak zihinlere rakipsiz erişim ile heyecan verici ve yoğun bir akademik öğrenmeyi birleştiriyor.

Kolej, endüstrinin iş alanında sağlam bir temel ile birlikte yaratıcı kurslar sunmaktadır. Kurslarımızın amacı, öğrencileri çok sayıda işe hazırlamak; stil, gazetecilik, moda satın alma, pazarlama, markalaşma, grafik tasarım, halkla ilişkiler, dijital strateji, iş, etkinlik girişimciliği, e-ticaret ve daha birçok kariyer yolu.

Şu anda aşağıdaki onaylı kursları sunuyoruz - MA Moda Medya Uygulaması, MA Moda İletişimi, MA Girişimcilik: Moda ve Yaratıcı Endüstriler, MA Lüks Marka Yönetimi (Richmond Üniversitesi ile işbirliği içinde), BA (Hons) Moda İletişimi, bir yıl Vogue Hazırlık Programı ve on haftalık Vogue Moda Sertifikası.

Kısa kurslarımız arasında dört haftalık Vogue Yoğun Yaz Kursu, bir hafta Moda Styling Kursu, bir hafta Moda Gazeteciliği Kursu, bir hafta Moda İşletmeciliği Kursu, bir hafta Moda İşletmeciliği Kursu ve Vogue Genç Hafta Sonu yer alıyor. Şimdi başvuruları kabul ediyoruz ve sizi Condé Nast ailesine bekliyoruz.


Öğrenci Deneyimi


Condé Nast Moda Üniversitesinde eğitim


İşletmelerdeki en çarpıcı yaratıcı fikirlerin bazılarına erişimin yanı sıra, hem yeni, modern binamızda hem de galerilerde, stüdyolarda vb. Yoğun, mesleki stilde kurslar ve yoğun bir zaman çizelgesi olan öğrenciler, günlerini burada bulacaklar. Condé Nast College hem meşgul hem de faydalıdır. Bizimle çalışırken öğrencilerin birbirleriyle yaptıkları arkadaşlıkların, çok sayıda dış endüstri uzmanıyla yaşayacakları ağ fırsatları kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Sonuç olarak, bizlerle birlikte öğrencilerimizden zengin, nişanlı ve kolejli bir tavırları teşvik ediyoruz, onların sayısız ve şüphesiz yıldız dünyasındaki tüm kariyerlerine taşıyabilecekleri kesin arkadaşlıklar kurmalarını sağlıyoruz.


Kariyer


Condé Nast College, öğrencilerimizi hayallerindeki kariyere ulaşabilecekleri bir konuma yerleştirir. Kolej mükemmel endüstri bağlantıları ve ortaklıklar sunar. Öğrenciler sadece iş hayatı için kapsamlı bir hazırlık yapmakla kalmaz, aynı zamanda Kolej'den ayrılmadan önce profesyonel dünyayla zaten geniş bir ilişki içindedirler. Condé Nast'taki iş tecrübesi / staj, en yetenekli öğrencilerin seçilmiş bir grubuna sunulabilir. Kolej diğer firmalarda işe yerleştirme sözü veremez, ancak yıldız öğrenciler için tanıtım ve önerilerde bulunur.
Üniversitenin kariyer danışmanları, öğrencileri daha fazla çalışma, iş olanakları, staj, yerleştirme ve her öğrencinin gereksinimlerine uygun projeler hakkında rehberlik edebilir. Bireysel ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış profesyonel bir hizmet sunarlar.
Kariyer danışmanları ayrıca CV yazma, portföy sunumu, iş arama becerileri ve görüşme teknikleri ile ilgili atölye çalışmaları düzenler.
Bireysel kariyer rehberliğinin sadece akredite derslerimizdeki öğrenciler için geçerli olduğunu lütfen unutmayın - MA Moda Medya Uygulaması, MA Moda İletişimi, MA Girişimcilik: Moda ve Yaratıcı Endüstriler, BA (Hons) Moda İletişimi, Vogue Foundation Programı ve Vogue Fashion Sertifika.


Kolej Olanakları


Condé Nast Moda Koleji


Kolej, tüm dünyada moda endüstrisinin en iyi pazarlamacıları, halkla ilişkiler uzmanları, üstatlar, editörler, yayıncılar ve gazetecilerin kariyerlerine başladıkları bir eğitim mükemmelliği merkezi olarak tanınır. Kolej bunu, uygulamamızın merkezinde son teknoloji, öğrenci merkezli, “her yerde, her zaman” öğrenerek gerçekleştirir. Öğrencilerimizin moda endüstrisine ve tarihsel içeriğine aldıkları benzersiz anlayıştan maksimum fayda sağladıklarından emin olmak için, Kolej, öğrenci öğrenimine kişiselleştirilmiş ve oldukça esnek bir yaklaşım benimser.

Öğrenme ortamı
Kurslarımız sadece teoriye değil pratik yöntemlere dayanır. Öğretim, yüz yüze oturumların büyük bir bölümünü çevrimiçi öğrenme olanaklarıyla birleştiren, yoğun ve destekleyicidir. Bu modern, harmanlanmış öğrenme yaklaşımı öğretmenlerin öğrencilerin ilerlemelerini düzenli olarak izlemelerini ve başarılı öğrenme çıktıları için hayati öneme sahip etkili ve sürekli geribildirimler sunmalarını sağlar. Öğrenciler ayrıca görsel sunumlar sunarken değerli, pratik deneyim kazanırlar. Condé Nast Koleji'nin etiği, öğrencileri moda endüstrisindeki geniş bir kariyere uygun bilgi ve becerilerle donatmak veya ilgili alanlarda daha fazla çalışmaya hazırlanmalarıdır.

Kütüphane - Baskı ve Dijital
Öğrenciler çok sayıda basılı ve dijital ortama erişebilir. Kolej'in Londra'daki merkezi konumu, öğrencilerin İngiliz Kütüphanesi, Ulusal Sanat Kütüphanesi ve V de dahil olmak üzere birçok önemli halk kütüphanesine ve müzelerine kolayca erişebilecekleri anlamına gelir.

Konumlar

Londra

Conde Nast College Of Fashion & Design

Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR Londra, İngiltere, Birleşik Krallık