Resmi açıklamayı okuyun

Condé Nast Moda Koleji


Condé Nast Moda Koleji

Kurslarımız, Vogue, LOVE, Glamour, GQ'daki ekipler ve bir dizi diğer Condé Nast ünvanı da dahil olmak üzere, sektördeki en iyi ve en parlak zihinlere rakipsiz erişim ile heyecan verici ve yoğun bir akademik öğrenmeyi birleştiriyor.

Kolej, endüstrinin iş alanında sağlam bir temel ile birlikte yaratıcı kurslar sunmaktadır. Kurslarımızın amacı, öğrencileri çok sayıda işe hazırlamak; stil, gazetecilik, moda satın alma, pazarlama, markalaşma, grafik tasarım, halkla ilişkiler, dijital strateji, iş, etkinlik girişimciliği, e-ticaret ve daha birçok kariyer yolu.

Şu anda aşağıdaki onaylı kursları sunuyoruz - MA Moda Medya Uygulaması, MA Moda İletişimi, MA Girişimcilik: Moda ve Yaratıcı Endüstriler, MA Lüks Marka Yönetimi (Richmond Üniversitesi ile işbirliği içinde), BA (Hons) Moda İletişimi, bir yıl Vogue Hazırlık Programı ve on haftalık Vogue Moda Sertifikası.

Kısa kurslarımız arasında dört haftalık Vogue Yoğun Yaz Kursu, bir hafta Moda Styling Kursu, bir hafta Moda Gazeteciliği Kursu, bir hafta Moda İşletmeciliği Kursu, bir hafta Moda İşletmeciliği Kursu ve Vogue Genç Hafta Sonu yer alıyor. Şimdi başvuruları kabul ediyoruz ve sizi Condé Nast ailesine bekliyoruz.


Öğrenci Deneyimi


Condé Nast Moda Üniversitesinde eğitim


İşletmelerdeki en çarpıcı yaratıcı fikirlerin bazılarına erişimin yanı sıra, hem yeni, modern binamızda hem de galerilerde, stüdyolarda vb. Yoğun, mesleki stilde kurslar ve yoğun bir zaman çizelgesi olan öğrenciler, günlerini burada bulacaklar. Condé Nast College hem meşgul hem de faydalıdır. Bizimle çalışırken öğrencilerin birbirleriyle yaptıkları arkadaşlıkların, çok sayıda dış endüstri uzmanıyla yaşayacakları ağ fırsatları kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Sonuç olarak, bizlerle birlikte öğrencilerimizden zengin, nişanlı ve kolejli bir tavırları teşvik ediyoruz, onların sayısız ve şüphesiz yıldız dünyasındaki tüm kariyerlerine taşıyabilecekleri kesin arkadaşlıklar kurmalarını sağlıyoruz.


Kariyer


Condé Nast College, öğrencilerimizi hayallerindeki kariyere ulaşabilecekleri bir konuma yerleştirir. Kolej mükemmel endüstri bağlantıları ve ortaklıklar sunar. Öğrenciler sadece iş hayatı için kapsamlı bir hazırlık yapmakla kalmaz, aynı zamanda Kolej'den ayrılmadan önce profesyonel dünyayla zaten geniş bir ilişki içindedirler. Condé Nast'taki iş tecrübesi / staj, en yetenekli öğrencilerin seçilmiş bir grubuna sunulabilir. Kolej diğer firmalarda işe yerleştirme sözü veremez, ancak yıldız öğrenciler için tanıtım ve önerilerde bulunur.
Üniversitenin kariyer danışmanları, öğrencileri daha fazla çalışma, iş olanakları, staj, yerleştirme ve her öğrencinin gereksinimlerine uygun projeler hakkında rehberlik edebilir. Bireysel ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış profesyonel bir hizmet sunarlar.
Kariyer danışmanları ayrıca CV yazma, portföy sunumu, iş arama becerileri ve görüşme teknikleri ile ilgili atölye çalışmaları düzenler.
Bireysel kariyer rehberliğinin sadece akredite derslerimizdeki öğrenciler için geçerli olduğunu lütfen unutmayın - MA Moda Medya Uygulaması, MA Moda İletişimi, MA Girişimcilik: Moda ve Yaratıcı Endüstriler, BA (Hons) Moda İletişimi, Vogue Foundation Programı ve Vogue Fashion Sertifika.


Kolej Olanakları


Condé Nast Moda Koleji


Kolej, tüm dünyada moda endüstrisinin en iyi pazarlamacıları, halkla ilişkiler uzmanları, üstatlar, editörler, yayıncılar ve gazetecilerin kariyerlerine başladıkları bir eğitim mükemmelliği merkezi olarak tanınır. Kolej bunu, uygulamamızın merkezinde son teknoloji, öğrenci merkezli, “her yerde, her zaman” öğrenerek gerçekleştirir. Öğrencilerimizin moda endüstrisine ve tarihsel içeriğine aldıkları benzersiz anlayıştan maksimum fayda sağladıklarından emin olmak için, Kolej, öğrenci öğrenimine kişiselleştirilmiş ve oldukça esnek bir yaklaşım benimser.

Öğrenme ortamı
Kurslarımız sadece teoriye değil pratik yöntemlere dayanır. Öğretim, yüz yüze oturumların büyük bir bölümünü çevrimiçi öğrenme olanaklarıyla birleştiren, yoğun ve destekleyicidir. Bu modern, harmanlanmış öğrenme yaklaşımı öğretmenlerin öğrencilerin ilerlemelerini düzenli olarak izlemelerini ve başarılı öğrenme çıktıları için hayati öneme sahip etkili ve sürekli geribildirimler sunmalarını sağlar. Öğrenciler ayrıca görsel sunumlar sunarken değerli, pratik deneyim kazanırlar. Condé Nast Koleji'nin etiği, öğrencileri moda endüstrisindeki geniş bir kariyere uygun bilgi ve becerilerle donatmak veya ilgili alanlarda daha fazla çalışmaya hazırlanmalarıdır.

Kütüphane - Baskı ve Dijital
Öğrenciler çok sayıda basılı ve dijital ortama erişebilir. Kolej'in Londra'daki merkezi konumu, öğrencilerin İngiliz Kütüphanesi, Ulusal Sanat Kütüphanesi ve V de dahil olmak üzere birçok önemli halk kütüphanesine ve müzelerine kolayca erişebilecekleri anlamına gelir.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Conde Nast College

Bu on haftalık yoğun kurs, öğrencilere moda endüstrisine eşsiz bir bakış açısı kazandırmak için tasarlanmıştır. Kurs, üç ana çalışma alanına ayrılmıştır: Moda Medya, Moda ... [+]

Bu on haftalık yoğun kurs, öğrencilere moda endüstrisine eşsiz bir bakış açısı kazandırmak için tasarlanmıştır. Kurs, üç ana çalışma alanına ayrılmıştır: Moda Medya, Moda Pazarlama ve Moda için Görsel İletişim.

Kurs HakkındaGörsel İletişim birimi ders boyunca çalışarak, Moda Medya ve Pazarlama alanında pratik becerilerle öğrenmeyi destekler. Temel amaç, öğrencilere pratik deneyimlerini arttırmak için bir dizi fırsat sunmaktır; örneğin, kolej fotoğraf stüdyosunda bir moda çekimi planlamak ve stil oluşturmak için bir fırsat sağlamak gibi. Başından beri, öğrenciler güçlü bir portföyün temelini sağlayacak yüksek kaliteli çıktılar üretmede teşvik edilmekte ve desteklenmektedir. Öğrenciler InDesign ve Photoshop gibi ilgili yazılımlarda mevcut becerilerini öğrenecekler veya mevcut becerilerini geliştireceklerdir.Kursun ilk yarısında çalışan Moda Medya birimi boyunca, öğrenciler dijital medyadaki son gelişmeleri analiz eder ve bunların dergiye nasıl etki ettiğini değerlendirir. Amaç ayrıca bir dergi içindeki çeşitli rollerin anlaşılmasının yanı sıra Condé Nast unvanının yeni sayısının yaratılması sürecini de artırmaktır. Bu konudaki proje, bir takımda çalışmayı ve fikir üretme, proje yönetimi, sözlü ve kişilerarası iletişim gibi bir dizi aktarılabilir beceri geliştirmeyi içermektedir.Pazarlama Moda birimi, kursun ikinci yarısının odak noktasıdır ve öğrencilerin moda endüstrisindeki kişisel ilgi alanına odaklanmalarını sağlar. Birim proje görsel, sözel ve yazılı formatta iletilen bir pazarlama stratejisi geliştirmektir. Bu, kurulu bir moda markası için bir strateji veya yeni bir başlangıç ​​için bir iş planı olabilir. Başlıca konular arasında pazarlama, halkla ilişkiler, satın alma ve ticaret ve markalama ilkeleri yer almaktadır.Program YapısıKurs boyunca, öğrenciler kendi profesyonel gelişimlerine odaklanmaya teşvik edilecek ve endüstri müzakereleri ile müze ve galeri ziyaretleri için yoğun bir programa sahip olacaklar. Moda endüstrisi pratiğini... [-]
Birleşik Krallık Londra
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Vogue Yoğun Yaz Kursu, okuldan ayrılmayı ümit eden mezunlar ve yeni bir kariyer yolu arayanlar da dahil olmak üzere geniş bir geçmişe sahip öğrenciler için uygun dört haf ... [+]

Vogue Yoğun Yaz Kursu, okuldan ayrılmayı ümit eden mezunlar ve yeni bir kariyer yolu arayanlar da dahil olmak üzere geniş bir geçmişe sahip öğrenciler için uygun dört haftalık bir programdır.

Kurs HakkındaBu ders, moda endüstrisine İngiliz Vogue lensi aracılığıyla geniş bir giriş sunan dört haftalık yoğun bir programdır. Her stil bilinçli neslin ikonik dergisi olarak, bu ders, öğrencilere moda endüstrisine eşsiz bir bakış açısı kazandırmak için Vogue'un çok yönlü dünyasını ve daha geniş Condé Nast portföyünü (GQ, Tatler, Love vb. Dahil) kullanır.İngiliz Vogue, moda dünyasını daha derin bir keşif için katalizör görevi görse de, bu hızlı ve heyecan verici sektörü bilgilendiren daha geniş etkilere de dikkat çekiyor. Ders, gazetecilikten PR'ye ve yaratıcı yönden çok çeşitli konulara değinecek.Her hafta göz önünde bulundurulan geniş bir anahtar tema var ve fotoğraf stüdyomuzda şekillendirme ve kendi Vogue kapağınızı tasarlama dahil olmak üzere kurs boyunca grup projeleri ve aktiviteleri üzerinde çalışacaksınız.Program YapısıKursun geniş yapısı şöyledir:1. Hafta: Kolej İndüksiyonu ve Temel Konulara GirişHaftalık temaların yanı sıra, aşağıdaki konularla ilgili olarak, ilk hafta boyunca her biri tanıtılan düzenli oturumlar vardır:20. Yüzyılda moda evrimiModa endüstrisi kariyerleri için mesleki gelişim planlamasıGörsel iletişim ve dijital tasarım becerileri2. Hafta: Yaratıcı Uygulama: ModaModa analiziÜnlü stilSokak stilinin etkisiNatürmort tasarımRuh kurulu oluşturma3. Hafta: Medyanın Modadaki RolüModa gazeteciliğiEditör ve Yayıncı / CIOKitleleri AnlamakDergi markalama ve kapak oluşturmaPR ve medya4. Hafta: Moda GeleceğiModa pazarlaması ve tüketici etkileriModadaki etik sorunlarModa 2050Portföyünüzü oluşturmakLondra, bu yoğun çalışma programının zeminini, galerilere ve sergilere yapılan ziyaretlerin yanı sıra Vogue House'a olağanüstü bir deneyime katkıda bulunacak bir gezi sunuyor.Modadaki ana temaları keşfetmek için... [-]
Birleşik Krallık Londra
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Condé Nast College Fashion Styling kursu, öğrencileri bir dizi pratik beceriye ve konuyla ilgili önemli bilgilere tanıtmak için yoğun bir haftalık bir programdır. Moda gö ... [+]

Condé Nast College Fashion Styling kursu, öğrencileri bir dizi pratik beceriye ve konuyla ilgili önemli bilgilere tanıtmak için yoğun bir haftalık bir programdır. Moda görüntülerinin nasıl oluşturulduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen stil ile ilgilenen herkes için uygundur.

Kurs Hakkında

Ders süresince öğrenciler, kendi moda imajlarını oluşturmak için endüstri profesyonellerinden oluşan bir ekiple çalışmaya başlamadan önce stüdyo tabanlı bir moda çekimi için fikirler geliştirecekler. Öğrenciler ayrıca bir natürmort aksesuarları çekimi planlayacak ve fotoğraflayacaklardır.

Moda fotoğrafçılığı uzmanlarından sokak fotoğrafçılığı, kitap ve alışveriş sayfaları oluşturma, stilleri şekillendirme ve araştırma eğilimleri gibi bir dizi konuyla ilgili bilgi edinecekler. İlham veren stilistlerin ve fotoğrafçıların çalışmalarını incelemenin yanı sıra, öğrenciler ajansların nasıl çalıştığını, ürünlerin çekimler için nasıl kaynaklandığını ve editörlük ile reklam çalışmaları arasındaki temel farkları da öğrenecekler.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Condé Nast Moda Gazeteciliği kursu, öğrencileri bir dizi pratik beceriye ve konuyla ilgili önemli bilgilere tanıtmak için yoğun bir haftalık bir programdır. Medya hakkınd ... [+]

Condé Nast Moda Gazeteciliği kursu, öğrencileri bir dizi pratik beceriye ve konuyla ilgili önemli bilgilere tanıtmak için yoğun bir haftalık bir programdır. Medya hakkında daha fazla şey öğrenmeye ve yazma becerilerini geliştirmeye hevesli moda ve yaşam tarzı gazeteciliği ile ilgilenen herkes için uygundur.

Kurs Hakkında

Ders süresince öğrenciler, kişisel çalışmalarına yönelik bir vitrin görevi görecek bir web sitesi oluşturmaya başlamadan önce makaleler için araştırma yapacak ve fikir geliştireceklerdir.

Öğrenciler Condé Nast personeli ve diğer moda medyası uzmanlarından, masthead'i anlamak, editörün rolünü almak, röportaj yapmak ve okuyucu profili oluşturmak gibi bir dizi konu hakkında bilgi alacaklar. İlham veren yazarların ve editörlerin çalışmalarını incelemek ve moda dilini keşfetmenin yanı sıra, dergilerin nasıl işlediğini, medya içeriğinden gelir elde etmeyi ve basılı ve dijital formatlar arasındaki temel farkları da öğrenecekler.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Bu bir haftalık yoğun kurs moda işine geniş bir giriş sağlar. Moda endüstrisinin temel özellikleri ve modasının pazarlanması, hem fiziksel hem de dijital tüketici deneyim ... [+]

Bu bir haftalık yoğun kurs moda işine geniş bir giriş sağlar. Moda endüstrisinin temel özellikleri ve modasının pazarlanması, hem fiziksel hem de dijital tüketici deneyimlerine referansla incelenecektir.

Kurs HakkındaProgram, aşağıdaki ana konuları kapsayan konferanslar, seminerler, problem çözme atölyeleri ve örnek olayları içermektedir:Pazarlamanın İlkeleriModa satın alma ve dağıtımKüresel perakendecilik ve yükselen piyasalardağlamaHalkla ilişkilerMarka iletişimiYeni iş geliştirmeBu ders, moda işinin nasıl çalıştığıyla ilgilenen herkes için uygundur ve gelecekte moda işini düşünen kişiler için de yararlı bir istek olacaktır.Kurs Tarihleri... [-]
Birleşik Krallık Londra
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Vogue Teen Weekend, on altı ve on yedi yaşındakiler için uygun iki günlük bir programdır. Bu hafta sonu kursu, moda endüstrisinin İngiliz Vogue lensi ile eşsiz bir manzar ... [+]

Vogue Teen Weekend, on altı ve on yedi yaşındakiler için uygun iki günlük bir programdır. Bu hafta sonu kursu, moda endüstrisinin İngiliz Vogue lensi ile eşsiz bir manzarasını sunuyor. Kurs HakkındaCumartesi:Moda Evrimi: Zaman Çizelgeleri AtölyesiTrend KabulüModa Döngüsü: Kaldırıma PodyumModa Markasına GirişPazar:Moda Ortamına GirişGrup projesi: Bayan Vogue / Teen Vogue workshopModada Çalışmak: KariyerTemel konulardaki konuşmaları dinlemenin yanı sıra, ders tartışmalara, grup etkinliklerine ve proje çalışmalarına aktif katılımı teşvik etmek için tasarlanmıştır. Kurstaki azami öğrenci sayısı 50, kohort ise daha küçük gruplara ayrılıyor.Öğle yemeği ve içecekler her iki gün de sağlanacaktır. Lütfen, öğrencilerimize konaklama için konaklama ve bakım hizmeti sunmadığımızı unutmayın. Sadece ebeveynler / veliler, koruma politikamızın kabul edildiğini teyit etmelidir.Bu değerlendirilmiş veya resmen akredite edilmiş bir kurs değildir, ancak katılım sertifikası alacaksınız.Vogue Teen Weekend sadece on altı ve on yedi yaşındakiler içindir ve tüm öğrencilerin pasaportlarını varışta ve İngiltere ve Visa Göçmenlik düzenlemeleri için doğrulamak üzere getirmeleri gerekmektedir. Yaş kanıtı sunmayan herkes katılamaz - lütfen daha fazla ayrıntı için şartlar ve koşullara bakın.Kurs TarihleriTemmuz 2020 (Sonbaharda onaylanacak günler)Kurs ücretleri2020: KDV dahil 552 £ Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Londra
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Güzellik Kursu İşletme, öğrencilere güzellik endüstrisinin iç çalışmalarına ayrıntılı bir giriş yapmak için tasarlanmış yoğun bir haftalık bir programdır. Bu kurs, bu gel ... [+]

Güzellik Kursu Bir Hafta İş

Güzellik Kursu İşletme, öğrencilere güzellik endüstrisinin iç çalışmalarına ayrıntılı bir giriş yapmak için tasarlanmış yoğun bir haftalık bir programdır. Bu kurs, bu gelişen sektörün nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen güzelliğe ilgi duyan herkes için uygundur.

Kurs hakkında

Ders süresince, öğrenciler güzellik sektörünün iç işleyişini, güzellik editörlüğünden, güzellik bloglarından, güzellik perakendeciliğinden, güzellik reklamcılığından, güzellik markalarından, güzellik trendlerinden, güzellik PR'dan her şeye dokunmayı öğrenecekler.

Kurs tarihleri

20 - 24 Nisan 2020... [-]

Birleşik Krallık Londra
Nisan 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Conde Nast College

Vogue Hazırlık Programı, öğrencileri yükseköğretimde daha fazla çalışmaya hazırlayacak giriş dersidir. Bu seviye üç (120 kredilik) üniversite öncesi ders, daha sonra bir ... [+]

Hazırlık Programı

Condé Nast College Foundation Programı ile yüksek öğrenim yolculuğunuza başlayın! Bu, öğrencileri yükseköğretimde daha fazla çalışmaya hazırlayacak bir giriş dersidir. Vakıf, bir seviye üç (120 kredi) ön-üniversite ders İngiltere, AB ve Uluslararası ilgili öğrenciler daha sonraki bir aşamada moda ile ilgili konularla ilgilenen ilgilenen öğrenciler için uygundur. Öğrenciler, moda ve medyaya vurgu yaparak yaratıcı endüstrilerin önemli yönlerine tanıtılacaktır. Program, araştırma, akademik uygulama ve görsel iletişimde aktarılabilir beceriler geliştirmeye odaklanacaktır.

Vakıf, diploma düzeyinde uzmanlaşmak istedikleri alandan henüz emin olmadıkları modayla ilgili derslerle ilgilenen okul mezunlarına uygundur. Aynı zamanda BA (Hons) Moda İletişimi veya diğer kurumlardaki eşdeğer diploma kursları için giriş koşullarını karşılamayanlar için de uygundur. Öğrencilerin yükseköğretime geçiş için etkin bir şekilde hazırlanmasını ve derece başvurularıyla desteklenmesini sağlamak için çalışma ve araştırma becerileri tüm modüllere yerleştirilmiştir. Vakfını tamamlayan başarılı ve ilgili öğrenciler BA (Hons) Moda İletişiminde bu kursa katılmak istedikleri takdirde dikkate alınacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Inside the Condé Nast College photo studio

What the students say

Conde Nast College Of Fashion & Design
Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions 
16-17 Greek Street
W1D 4DR Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
web sitesi