Resmi açıklamayı okuyun

Ne yapıyoruz

Temel becerilerinizi geliştirmeniz veya yüksek eğitim derecesi için eğitim almanız gerekip gerekmediği, başarınızı sağlamak için en yüksek kalitede teknik ve mesleki eğitim sağlayabiliriz.

Kurslarımız, kariyer beklentilerinizi geliştirmek ve üniversiteye ve ötesine ilerlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış yüzlerce potansiyel Pathways kapsar.

Gücümüz, kendi ihtiyaçları için güncel ve uygun kalmasını sağlamak için kurslarımızın tasarımına katkıda bulunan endüstri ve yerel işverenlerle olan yakınlığımızdan kaynaklanmaktadır. Ayrıca, hayalinizdeki işi güvence altına alma şansınızı artıracak değerli iş deneyimi fırsatları, uzman rehberlik ve konuk konuşmacılar sağlarlar.

İster kişisel, ister eğitici ister mali olsun, ihtiyacınız olan tüm yardım ve desteğe erişebilmeniz için sizinle birlikte çalışıyoruz. Coventry'nin yaşamak, çalışmak ve büyümek için harika bir yer olduğuna ve öğrencilerimizin başarılarını kutladığına inanıyoruz.

Neden Coventry College ?

Nitelikler ve / veya beceriler olmadan bir gelecek giderek zorlaşıyor. Coventry College , kariyerinizde ilerlemenize ve emellerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak Coventry halkına destek, bilgi, eğitim, beceri ve bilgi sunmak için burada.

Kolejde Gurur, Şehrinde Gurur

Bu yeni Koleji, City College Coventry ve Henley College Coventry'nin 1 Ağustos 2017 Salı günü bir araya gelmesiyle oluşuyordu. Eski kolejlerin önceki sitelerinde bulunan iki kampüs, Şehir Kampüsü ve Henley Kampüsü var. Şehir ve çevredeki en büyük ileri eğitim kolejiyiz. Misyonumuz bu alana hizmet etmek, becerileri geliştirmek, mükemmelliği korumak ve bu muhteşem şehrin tadını çıkarmak.

Her aşama ve her yaş için öğrenme

Giriş seviyesi yeterliliklerinden, diploma düzeyine ve uzman profesyonel kurslara kadar, kariyer yüksek-flyerlerine kadar çok az örgün eğitim veren ya da hiç olmayan öğrenciler için burada bir şey var.

Farklı kökenden ve kültürlerden insanlarla tanışabileceğiniz canlı bir ortam yaratın.

Mükemmel imkanlar

Şehir Kampüsü 2008 yılında tamamlandı ve şehir merkezine ve otobüs güzergahlarına kolayca erişilebilir. İçeri girince, açık inşaat alanlarından medyaya ve kayıt merkezlerine kadar harika olanaklar göreceksiniz. Dans stüdyoları, BT süitleri ve rahatlatıcı ortak odalar ile birlikte yaşamaktadır. Tüm kurslarda öğrenciler için yemek yiyin, çalışın, tanışın ve yaratın.

Henley Kampüsü'nün yeni iyileştirme çalışmaları Mart 2014'te tamamlandı. Henley'deki 8 milyon sterlinlik tesisler, öğrenci çalışmalarını sergilemek için bir sergi alanı, 14 büyük sınıf ve yeni teknolojiyle donatılmış yeni bir blok, dört yeni saç içeren bir atriyumu içeriyor. ve güzellik salonları, canlı bir restoran, bir spor ve fitness merkezi ve bir kreş.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Coventry College

Yüksek Öğrenime Hızlı Erişim Erişimi, üniversitede öğrenim görmeye hazırlar ve çoğu İngiltere üniversitesi tarafından geniş çapta tanınır. Okuldan ayrılanlar ve Birleşik ... [+]

genel bakış

Yüksek Öğrenime Hızlı Erişim Erişimi, üniversitede öğrenim görmeye hazırlar ve çoğu İngiltere üniversitesi tarafından geniş çapta tanınır. Okuldan ayrılanlar ve Birleşik Krallık'ta lisans üniversite öğrenimine giriş için yeterli bir yeterlilik kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Fast-Track kursu, ocak ayından Haziran ayına kadar devam edecek ve sadece 6 ayda tamamlanacak.

Çalışma saatleri

Çalışma saatleri, 15 zorunlu sınıf iletişim saatinden ve 3 saatlik çalışma becerisinden ve haftada bir İngilizce desteğinden oluşmaktadır. Ayrıca, ders saatleri dışında kendi kendine çalışma taahhüdünde bulunmanız gerekecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ağustos 2020
Ingilizce
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Coventry College

Sadece İngilizce öğrenmek ya da sadece becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, size uygun bir program seçebilirsiniz. Coventry College , mükemmel öğretmenlere sahip iyi ... [+]

genel bakış

Sadece İngilizce öğrenmek ya da sadece becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, size uygun bir program seçebilirsiniz. Coventry College , mükemmel öğretmenlere sahip iyi kaynaklı yüksek kaliteli bir devlet üniversitesidir. İngiliz Dili öğretimi için British Council akredite edilmiştir.

Her hafta 15, 18 veya 21 saat İngilizce öğrenin ve bu harika öğrenci şehrinde boş zamanlarınızı geçirin ve tatil dönemlerinde İngiltere'yi keşfedin.

İngilizce Dil EFL programlarımız tamamen esnektir:

Her pazartesi dönemlerinde başlıyorlarHaftada 15, 18 veya 21 saat çalışmanın kaç saatini seçersiniz?Kaç hafta okumak istediğinizi seçersinizSadece ne istediğini bize bildirin ve size bir teklif göndereceğizSaat başına sadece 9 £ 'dan başlayan fiyatlarprogram... [-]
Birleşik Krallık Coventry
Bilgi iste
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Coventry College

İngilizce öğrenmek, arkadaş edinmek, eğlenmek ve İngiltere'yi keşfetmek ve Temmuz ve / veya Ağustos'ta bize katılmak isterseniz. ... [+]

genel bakış

İngilizce öğrenmek, arkadaş edinmek, eğlenmek ve İngiltere'yi keşfetmek ve Temmuz ve / veya Ağustos'ta bize katılmak isterseniz.

Coventry College , mükemmel öğretmenlerle Coventry'de iyi bir kaynak, yüksek kaliteli, kamu kolejidir ve mükemmel yaz okullarını uygun fiyatlarla sunuyoruz. İngiliz Dili öğretimi için British Council akredite edilmiştir.

Her gün İngilizceyi iyi eğitimli eğitmenlerimizle öğrendikten sonra, Birleşik Krallık hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve öğleden sonra etkinlik programımıza katılarak eğlenebilirsiniz.

Londra, Oxford, Cambridge, Bath, Liverpool veya Manchester gibi kültürel şehirleri görmeye gideceğiz ve gelecekteki seçimlerinizi kolaylaştırmak için İngiltere'deki üniversite kampüslerini ziyaret edebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Bilgi iste
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku