Coventry College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ne yapıyoruz

Temel becerilerinizi geliştirmeniz veya yüksek eğitim derecesi için eğitim almanız gerekip gerekmediği, başarınızı sağlamak için en yüksek kalitede teknik ve mesleki eğitim sağlayabiliriz.

Kurslarımız, kariyer beklentilerinizi geliştirmek ve üniversiteye ve ötesine ilerlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış yüzlerce potansiyel Pathways kapsar.

Gücümüz, kendi ihtiyaçları için güncel ve uygun kalmasını sağlamak için kurslarımızın tasarımına katkıda bulunan endüstri ve yerel işverenlerle olan yakınlığımızdan kaynaklanmaktadır. Ayrıca, hayalinizdeki işi güvence altına alma şansınızı artıracak değerli iş deneyimi fırsatları, uzman rehberlik ve konuk konuşmacılar sağlarlar.

İster kişisel, ister eğitici ister mali olsun, ihtiyacınız olan tüm yardım ve desteğe erişebilmeniz için sizinle birlikte çalışıyoruz. Coventry'nin yaşamak, çalışmak ve büyümek için harika bir yer olduğuna ve öğrencilerimizin başarılarını kutladığına inanıyoruz.

Neden Coventry College ?

Nitelikler ve / veya beceriler olmadan bir gelecek giderek zorlaşıyor. Coventry College , kariyerinizde ilerlemenize ve emellerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak Coventry halkına destek, bilgi, eğitim, beceri ve bilgi sunmak için burada.

Kolejde Gurur, Şehrinde Gurur

Bu yeni Koleji, City College Coventry ve Henley College Coventry'nin 1 Ağustos 2017 Salı günü bir araya gelmesiyle oluşuyordu. Eski kolejlerin önceki sitelerinde bulunan iki kampüs, Şehir Kampüsü ve Henley Kampüsü var. Şehir ve çevredeki en büyük ileri eğitim kolejiyiz. Misyonumuz bu alana hizmet etmek, becerileri geliştirmek, mükemmelliği korumak ve bu muhteşem şehrin tadını çıkarmak.

Her aşama ve her yaş için öğrenme

Giriş seviyesi yeterliliklerinden, diploma düzeyine ve uzman profesyonel kurslara kadar, kariyer yüksek-flyerlerine kadar çok az örgün eğitim veren ya da hiç olmayan öğrenciler için burada bir şey var.

Farklı kökenden ve kültürlerden insanlarla tanışabileceğiniz canlı bir ortam yaratın.

Mükemmel imkanlar

Şehir Kampüsü 2008 yılında tamamlandı ve şehir merkezine ve otobüs güzergahlarına kolayca erişilebilir. İçeri girince, açık inşaat alanlarından medyaya ve kayıt merkezlerine kadar harika olanaklar göreceksiniz. Dans stüdyoları, BT süitleri ve rahatlatıcı ortak odalar ile birlikte yaşamaktadır. Tüm kurslarda öğrenciler için yemek yiyin, çalışın, tanışın ve yaratın.

Henley Kampüsü'nün yeni iyileştirme çalışmaları Mart 2014'te tamamlandı. Henley'deki 8 milyon sterlinlik tesisler, öğrenci çalışmalarını sergilemek için bir sergi alanı, 14 büyük sınıf ve yeni teknolojiyle donatılmış yeni bir blok, dört yeni saç içeren bir atriyumu içeriyor. ve güzellik salonları, canlı bir restoran, bir spor ve fitness merkezi ve bir kreş.

Konumlar

Coventry

Address
City Campus
50, Swanswell Street
Coventry

CV1 5DG Coventry, İngiltere, Birleşik Krallık

Coventry

Address
Henley Campus
Henley Road
Bell Green
Coventry

CV2 1ED Coventry, İngiltere, Birleşik Krallık