DLD College London

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DLD, Birleşik Krallık'taki en eski ve en prestijli kolejlerden biridir ve 1931'de kurulmasından bu yana öğrenciler, veliler, okullar ve üniversiteler arasında güçlü bir üne sahiptir.London, United Kingdom - Palace of Westminster (Houses of Parliament). UNESCO World Heritage Site.

DLD College London , Londra'nın kalbinde, Westminster ve Thames Nehri'ne bakan, amaca yönelik inşa edilmiş bir kampüsten faaliyet göstermektedir.

Her öğrenciye bir birey olarak odaklanıyoruz, her kişiye en iyi öğretim ve eğitim kaynaklarını sunuyoruz. Öğrencilerimize güven sağlamayı ve üst düzey üniversitelerde çok çeşitli lisans kurslarına erişmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Samimiyeti ve kayıt dışılığıyla tanınan bir kolejiz ve öğrencilerimize genç yetişkinler olarak davranıyoruz.

Alpha Plus Grubunun bir parçası olarak, DLD College, eğitim kalitesinde 'altın standardı' sürdürmeyi hedeflemektedir. Sınıflar küçüktür ve öğrencilerin ve öğretmenlerin öğrenmenin en etkili yollarına odaklanmalarını sağlar. Öğrencilerimize gerilir ve meydan okur, onları motive eder ve kendi beklentilerini yükseltiriz, ayrıca öğrenme topluluğumuz bir e-öğrenme platformu tarafından desteklenir.

Kolej, Londra'nın en güvenli ve erişilebilir alanlarından birinde, modern bir eğitim konaklama ve kaynakları, Westminster Bridge ve Parlamento Binası'ndan bir taş atışı sunar. Kolej tüm akademik alanlarda güçlü olmakla birlikte, yaratıcı sanatlarımız şeffaf bir şekilde başarılıdır ve tiyatro, sanat ve tasarım, müzik ve fotoğraf stüdyolarımız büyüleyici yerlerdir.

Üniversitede , bazıları A Seviyeleri için hazırlanan, bazıları GCSE'leri için çalışanlar, bazıları da BTEC'ler ve Uluslararası Hazırlık Programları için okuyan yaklaşık 500 öğrenci bulunmaktadır . Büyük altıncı formumuz, Kolej'e güçlü bir refah sistemi ve yüksek kaliteli yüksek öğrenim ve kariyer tavsiyesi ile desteklenen çok çeşitli dersler sunma olanağı sağlar. Konaklamalı konaklama isteyen öğrenciler için DLD College, doğrudan Üniversite binamızın üstünde bulunan öğrenci yurdumuzda 200'den fazla oda sunmaktadır. DLD, sınıf dışı, sportif, kültürel ve sosyal aktiviteler için kapsamlı bir faaliyet alanına sahiptir. Açıkçası, burada çok özel bir şeyimizin olduğuna, ancak bizi ziyaret ederek deneyimleyebileceğiniz bir şey olduğuna inanıyoruz. Seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum.

İrfan Latif, Müdür

Konumlar

Londra

Address
199 Westminster Bridge Road
London
SE1 7FX

SE1 7FX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık